Cemiyette Pişiyorum (Punk) - İstanbul

acoustica demiş ki:
bide benim kafama bişey takılıyo... ben sadece kayıtlarınızı dinledim de merak ettiğim hiç cover yapıyomusunuz?
hayır heç bi kavırları yok sadece kendi bestelerini çalarlar...
sadece bi demoda amcaoğlu grup ofsayt ın beynimi yedileri kavırladılar.. bide yine aynı demoda madness grubunun my girl adlı şarkısını my boy yapıp kavırladılar ama vokali tolganın eski sevgilisi yaptı...
bunun dışında heç bi kavırı yoktur tamime kendi bestelerini çalarlar.. ve bildiim kadarınla kurulduundan beride 50in üzerinde besteleri var...

exhasonowic demiş ki:
acoustica demiş ki:
bide benim kafama bişey takılıyo... ben sadece kayıtlarınızı dinledim de merak ettiğim hiç cover yapıyomusunuz?
hayır heç bi kavırları yok sadece kendi bestelerini çalarlar...
sadece bi demoda amcaoğlu grup ofsayt ın beynimi yedileri kavırladılar.. bide yine aynı demoda madness grubunun my girl adlı şarkısını my boy yapıp kavırladılar ama vokali tolganın eski sevgilisi yaptı...
bunun dışında heç bi kavırı yoktur tamime kendi bestelerini çalarlar.. ve bildiim kadarınla kurulduundan beride 50in üzerinde besteleri var...
yok yani konserlerde falan çalıyolarmı cover diye sordum...

27 a?ustos cumartesi hc-punk konseri

Missed Clown, This Home Is Prepared (makedonya), Lifelock, Fpo(makedonya), Lucy Fear, Stuka, Cemiyette Pi?iyorum, Your Kingdom Is Doomed

Yer:doors bar (eski sarpanita) Giri?:5 ytl
kap? aç?l???:13.00 ama gruplar kaçta ç?kmaya ba?lar bilmiyorum ben afi?in yalanc?s?y?m

27 agustos cumartesi hc-punk konseri

Missed Clown, This Home Is Prepared (makedonya), Lifelock, Fpo(makedonya), Lucy Fear, Stuka, Cemiyette Pisiyorum, Your Kingdom Is Doomed

Yer:doors bar (eski sarpanita) Giris:5 ytl
kap? acilisi:13.00 ama gruplar kaçta cikmaya ba?lar bilmiyorum ben afisin yalanc?s?y?m

Geri