Cemiyette Pişiyorum (Punk) - İstanbul

neyse sanırım ordakiler download edilemediği için hızlı bi giriş istiyor bi kaç sayfa önce verdiğimiz linklere bak onlar daha iyi sanırım

bu arada KONSER:
11 EYLÜL PAZAR,saat 15:30'da

EXİT BAR'da(eski peyote,*imam adnan sokak)

Gruplar:
-Cemiyette Pişiyorum(Ska-Grunge)

-Kilink(Punk)

-Ofisboyz(Punk-Oi!)

-Poster-İti(Punk)

-I.B.Skati(Ska)

GİRİŞ: 5 YTL

*İstiklalde Vakkonun karşı sokağı

ne daılması yaa yok öle bişee sapasağlam taş gibi devam ediyo cemiyette pişiyorum.. yeni demosuda bitti dinledim şarkılar baya güzel olmuş eskiye göre baya bi grunge olmuş yeni kayıt cemiyeti severiz zilecek.. daılma falan yok...

exhasonowic demiş ki:
ne daılması yaa yok öle bişee sapasağlam taş gibi devam ediyo cemiyette pişiyorum.. yeni demosuda bitti dinledim şarkılar baya güzel olmuş eskiye göre baya bi grunge olmuş yeni kayıt cemiyeti severiz zilecek.. daılma falan yok...
iyi oldu ya cemiyet çok iyi demo ne zaman çıkıcak?

çıkınca bana özel mesaj atabilirimisin çünkü kırklarelideyim burda hiçbişeyden haberim olmuo bende olan şarkılarınızı burdaki arkadaşlara kopyalamamda bi sorun varmı?

yeni demo nerde var beyler nette varsa bizede yollayın hasan sende varsa banada yolla gözüm

Cemiyette Pişiyorum un yeni demosu KAHROLSUN EDEBİYAT çıkmıştır demoda yeni 8 adet şarkı bulunmaktadır... tarz olarak diğer demolardan biraz farklıdır daha biraz grunge olmuştur diyebilirim yane punk-grunge tarzında bişiler icra etmişler.... demoyu edinmek isterseniz [email protected] bi ulaşın belki yollayabilirler olmadı konserlere gdin orada mutlaka satılır ve ALIN....
http://www.turkpunk.com/radio.blog/index.php şu verdiim linkde demodan bikaç şarkıyı dinleyebilirsiniz fakat indiremessiniz... baştanda söliim şarkılar bu linke yüklenirken kayıt kalitesi baya bi düşürülmüştür ses kötü gelebilir... buyrun dinleyin ben supradini çok severim hehe

mail atmayın demo için şarkıları bi internet sitesine koyucaz yakında (hepsini diil ama çoğunu) albüm de az kaldı sanırım hmm

Geri