Cemiyette Pişiyorum (Punk) - İstanbul

şuraya bişeyler yazalım da bu naçizane grubun adı üst sıralara çıksın... ü
gerçekten de bu cemiyet hayatında dinlediğim 3-5 orjinal grubun, vay be.. dediğim 5-10 şarkının arasında cemiyet vardır en başta.
yalnız duydum ki grup elemanları ibnetormuş? doğru mudur acabağ?

yok ibnetor değiliz bu arada bi daha söylüyorum demo için mail atmayın artık. Frame_buaz
pendor kızı sürtiye yorumun için teşekkürler

ankaraya gelıcegınız ve konsere cıkıcagınız gunu haber verırsenız ve demolarınızdanda bırer ornek getırısenız sevınırım... sadece turkce punk dınledıgım ıcın sızınde arsıvımde olmanızı ısterım

abı ıyı guzel de ben o mekana gıremıyorum.. ve cemıyette pisenzi grubundan bı eleman ozel mesaj atarsa bı konser teklıfı sunacagım

o zaman senin için başka biryerde ayarlayalım bir konser daha... ne keranacı bi adamsın sen ya!!! 3 tane izleyicim var diyosun, sonra da istanbuldan grup mu çağırmaya hevesleniyosun? azbiraz bekle... azbiraz beste...

içeriye girmem, dışarıyı sevmem... bunu sevdim bi tek yenilerden. vokal çok yumuşamış.. ninni gibi

EVVET; 27 kassımda ÖPG, Dengesiz adamlar, Cemiyette pişenler bizizdeler...

muhabbete bak olm cemiyet gelio artık iki hafta sonra bir daha getirmeyn angaraya başka grup bulun ortamı renklendirin içeriye girmem dışarıyı sevmemde arkadak gitarlar çok güzel bu arada

Geri