Catwalk

genelde elektronik punk şarkılar yapıyorum çok da iyi oluyor.....yani öyle tepkiler alıyorum.....
Mistik ve sert...........
Mistik ve tempolu.......

ama arada doğru noktada durgunlaştırmayı ve yoğunlaştırmayı becermek gerek üretim malzemesi olarak bunu algılayabilecek bir vokal....

Catwalk 'un Önümüzdeki Programı

12 Şubat Locus Solus...
17 Şubat Roxy (istanbul)...
19 Şubat Saklıkent
25 Şubat Manhattan...

ayrıca her cuma Gölge Pub (22:30)...

bizi yanlız bırakmayın :)

YÜNETİCİ NOTU : İMZANI DÜZELT (MAX. 3 SATIR)

çok iyiydiniz beyler dün, tebrik ederim! yalnız utanarak söylüyorum, ilk defa dinledim :oops:
güzel performansınız için hepinize teşekkürler, ziller için de Kıvanç'a ayrıca ekstra teşekkürler :tap:
önümüzdeki yoğun programınızda da başarılar bolca!
;)

edit: İsim yanlışlığı olmuştu sonraki mesajda görüleceği üzere, özür diler, düzeltirim :oops:
Bu mesajı yazarken, düzeltirken de kıpkırmızı oldum ya : P

beyler dün çok çok iyiydiniz. bir müzik grubu olark çok oturmuş bir soundunuz var. buna resmen gıptayla baktım. şarkı seçimleri besteler de çok hoşuma gitti. yalnızca beni rahatsız eden tek bir durum oldu; iki grubun çıkacağı bir sürede sahnede fazla kaldınız gibi geldi bana. tabi eğer aranızda daha önce diğer grupla, bu durumla ilgili konuştuysanız benim ne yiyeceğim belli :D ama dediğim gibi, çok başarılıydınız. bu şekilde devam edin ;)

Necdet yaa... :( Yeni duydum ve acaip üzgünüm, :evil: kırılsın o eller :!:

YÖNETİCİ NOTU : İMZANI DÜZELT (MAX. 3 SATIR)

Mesajımı, yönetici arkadaşımdan aldığım uyarıdan dolayı değiştirmek durumunda kaldım. Forum sakinlerinden af buyurarak: Hangi satırın fazla geldiğini sormak ister, büyük bir hevesle özel mesaj beklediğimi bildirmek isterim... Belki de ben fazlaca "anti-sarhoş" :roll: olmuşsam da 6 görülen şeyi, 3 diye görüyorsam, özür dilmek isterim! :roll:

Catwalk'a tekrar tekrar geçmiş olsun diler, gereğinin :!: yapılması adına herhangi bir yardımım dokunabilirse. bunu büyük bir özveriyle yapacağımı bildirmek isterim!

Çok lüzumsuz insan var çook, büyük geçmiş olsun :?

o eller feci şekilde kırılacak zaten bir daha karşımıza çıkarsa. sadece ellede kalmayacak. ve bu olay yuzunden programımızda aksayacak gibi gozukuyor. herkese teşekkürler.

memo gelemedim locusa ama cumartesi saklidayim.beni bilirsin begenmezsem söylerim ama su gölgede ilk bestenizi ilk dinleyisimdi valla cok hos cok güzel.dolmusta eve gidene kadar mirildandim sarkiyi.neyse cumartesi görüsürüz saklida.buarada necoya gecmisler olsun..

evet ya cok kotu bir olay gercekten... sinirlerimis cok bosuk su sıralar..
tamamen ndensiz yere olması iyice sınır bozucu

herneyse,
bu durumda yukarida yazdigim programda ileri bir tarihe ertelenmis oldu, ne yazik ki, bizimle kalın ama haa :)

arifbey take my hand den mi bahsediyorsun? begendigine sevindim

Geri