Catwalk

Dün gece Manhattan'daydım "Tsunami yardım konseri"nde Catwalk iyiydi ama seyirci yeterince yoktu gönül isterdi ki; orası dopdolu olsun ve Unicef'e yardım için verilicek miktar ciddi rakamlar olsun, ama olmadı genede güzel bir geceydi..

erinccim haklısın, tsunami yardım konserinde az insan vardı ama gariptir yine aynı giris fiyatli cuma gunku 24 hour party people a ciktigimisda bi baktık ki manh full olmus, demek ki yardim konserleri pek is gormuyor heheh (komiktir golge de 5 kisi caldiktan sonra ayni gece full bir manhattan da adaptasyon problemi yasadik ama eglendik)

joker bey tesekkur ederim neco adına ve grup adına da:)

12 Mart - ODTU
17 Mart - Locus Solus
+ cumaları gölge pub devam...

sevgili venus in furs naslısn canm.ya uzun zaman oldu dinlemeyeli sizi acayip doluyum ya deli gibi ders calısıyorm.manhattanada gelemdeim acayip piyasaymiş içime oturdu valla.ama cuma gelcem sırf take my hand ve sweet jane icin geliyorm.yaw onları başta hemen çalında dinleyip eve gidiyim ders calısiyim.

bir ekleme oldu, buyrun;

- catwak in town... :) - 17 Mart Perşembe @ Locus Solus

26 Mart Cumartesi @ Saklıkent

2 Nisan Cumartesi @ Bronx

+ her cuma akşamı @ Gölge Pub
(ssk ishani 1. kat, girisin bir üstü) 22:30 civari... manyak doaclamalar oluyor ha kacirmayin :) heheh...

hadi bekleris hepinisi öpüyorum

ha buarada...
ps: Odtu Rock Şenligine cikmaktan cok keyif aldik, organizasyondakilerin yardimseverligi ve samimi profesyonellikleri + dinleyen izleyen seven sewmeyen herkese tesekkurler, kulaklariniza saglik...peace...

cevremiz icin yaptigimis öylesine bir kayıt var ama bu demo degil, etrafa da birakmadik acikcasi, simdilik canli izlencelik bir grup catwalk, bi ton yerde cikiyorus sizler icin işte gelin dinleyin :) saka bi yana, konserler azaldığında ciddi bir kayıt dusunuyorus... oldugunda zaten haber veririz...ilgin icin sagol..

venus-in-furs demiş ki:
cevremiz icin yaptigimis öylesine bir kayıt var ama bu demo degil, etrafa da birakmadik acikcasi, simdilik canli izlencelik bir grup catwalk, bi ton yerde cikiyorus sizler icin işte gelin dinleyin :) saka bi yana, konserler azaldığında ciddi bir kayıt dusunuyorus... oldugunda zaten haber veririz...ilgin icin sagol..
:roll: peki öle olsun :) ama şarkılarınız pek bi güzeldi...başarılarınızın devamını dilerim..

çok teşşekkürler. en yakın zamanda bi rahatlayınca gircez kayıtlara. güzel kayıtlarımızı vermek iste4riz. akşam locus solus dayız bekleriz.

repertuar gayet sewilesi parçalardan oluşmakla birlikte mikrofonun sesinin duyulmaması nedeniyle vokali duymak için baya bi zorlanmak gerekiyodu..e zorlanarak başardık yine de :)
yalnız asıl merak edilesi konuysa niye grup elemanlarının hepsinin suratlarının asık olduğuydu..hayır çalarken eğleniyor olmanız lazım ki bu işi yapıyosunuz..e o eğlentilik halinizi seyirciye de yansıtsanız fena olmaz mı? bilmam bi yanılma mı söz konusu..
yine de çok tebrikler..dewam..

Geri