Catwalk

Kardeşlerim, sizi sahnede izlemeyi özledik ama kendi adıma konuşayım işlerim acayip yogun bu aralar cuma akşamları daha çok evde işlerimi yaparak geçiriyorum bide vizeler başlıycak onun içinde ayrı bi yogunluk var, sizede ayıp oluyo gelemiyorum valla en yakın cuma gelcem!!!
Öpüyorum(Z) herbirinizi...!

erinccim kolay gelsin vizelerde
pixie tanıyomuyus seniy aw?

Catwalk Cuma Gölge Pub programından ayrılmıştır...
yakın bi zamanda perşembe gunleri gölge bar da görebilirsiniz sanki..
bide 2 nisan bronx'tayız...

bu kadar simdilik.

aman aman güzel=)-
Haberler hep böyle güzel olsun..
Hepinizi öpüyoruz..
Görüşelim bi ara bide konser patlatalım şöyle güzelinden=)-
Haydin görüşürük..

16 Nisan 2005 Cumartesi günü Saklıkent Mainhall`da saklıeğlence kapsamında Deja-vu,R.U.J.,DeM,Catwalk ve Gulyabani sahne alacaktır.Kapı açılışı 19:30, konserlerin balangıcı 20:00`dır.Bilet fiyati 7.5 ytl olacaktır.Bira fiyatında da o güne özel bir indirim yapılacaktır.Daha fazla bilgi için www.saklikent.com adresine bakabilirsiniz.Bu güzel organizasyonda buluşmak üzere.

16 Nisan 2005 tarihinde Ankara Saklıkent Main Hall'da saat 19:30'da kapı açılışı yapılacak Saklı Eğlence konserinde Deja-Vu, R.U.J, DeM, Gulyabani, Catwalk sahne alacak.

Roxy 2004 1.'si Deja-Vu albüm öncesi son Ankara konserini verecek.Yine hareketli parçalarıyla herkesi zıplatacaklar.

Yaptıkları güzel ve kaliteli besteleri ; sahneleri ile Ankara'da haklı bir yere gelmiş R.U.J kulaklarınızın pasını silecek.

2004 Battle of the Bands yarışmasında derece alan Gulyabani ilginç tarzlarıyla sizi deyim yerindeyse uçuracak.

DeM, duygusal besteleri ve hareketli cover parçaları ile size güzel dakikalar yaşatacak.

Eğlenceli beste ve coverları ; hareketli sahne performanslarıyla Catwalk ile konsere veda edilecek.

Tarih: 16 Nisan Cumartesi

Kapı Açılış: 19:30

Giriş: 7.5 YTL
(Bira: 3.5 YTL)

Gruplar: (Sırasıyla)
Gulyabani
R.U.J
Deja-Vu
DeM
Catwalk

...Anti Organizasyon...

Geri