İdea

allah bi konser daha...hadi bakalım bu nası olacak...e herkesleri bekleriz artık konsere artık daha kalabalık olur herhalde nede olsa tatilde girdi araya dimi...hadi herkese basarılar...

rockalive8.JPG

heeeeeyt ulan kimse yazmıyor ben burda cıldırıyor yahu...olm eren forma girersen ben bugun sorun yasadım yarın senle kadıkoyde bulusalım olur mu...
yada bizim burda bulusup kadıkoye beraber gidelim tamam mi...
arasırız...

ben pembe koyundan mert gecen kaydınızı dınledım superdi gercekten emre gtarın tonunu cok iyi olmus oglum goruselim biara bizim konsere gel barflyda aynı gun bizizde var bide

ustat benden okey biliyorum ki bizim diger elemanlarda okey derler abi konusun da haberleselim olur mu...
ben suanda istanbuldayım ankaraya gelecek hafta gelcem...konusalım bizim icinde konusursanız cok mutlu ve huzurlu olurum...
abi saklıkent olsun yaa hep beraber soyle guzel bi konser verelim gorusmek uzere
saygılar...

mart nisa gibi olacak abi ztn saklı projesi 3 gün sürcek festival gibi manga ve daha başka ünlü gruplar da katılcak demo lazım bu arada emreden mi ulaşırım senden mi bilmiyorum bana verirsiniz demoyu ztn kalabalık bi kitle olcak ünlülerde olunca dahası gelir.. gelince görüşelim buğra

eywallah ustam ben ankarada sana demoyu veririm senden bi numara alıyım ya benim numara 05054567649 bu numara benim buna bi mesaj atta gıruselim abi...cok sagol ustat...
saygılar...

tamam hoca numaranı aldım haberleşicez ilerde ankaraya gelince haberim olur zaten iyi olur ilk defa aynı sahneyi paylaşcaz heralde inşallah olur saklıkent işi görüşürüz gelince...

Geri