Neverland(dreamtone)

Organizator tarafından bizimle beraber Suicide ve Solitude gruplarına verilen bilgi bu şekilde. Açıkcası ben o gün sizin programınızın olduğunu bilmiyordum ama bu hafta sonu içerisinde durum netlik kazanır. Bu arada konserle ilgili bir gelişme daha var. Kapılar saat 18:00'de açılmış olacak. Yeni gelişmeler oldukça buradan ve web sayfamızdan size daha detaylı bilgi vereceğiz.
www.dreamtone.net

KONSER
17 NİSAN 2005 - PAZAR

DREAMTONE - SUICIDE (Headliners)

FİYAT: 5.000.000 TL (İlk bira dahil)

YER: GARAGE BAR - ANKARA (Karanfil Sokak)

Kapı açılış 18:00

18 YAŞ SINIRI VARDIR!

BİLET SATIŞ NOKTALARI ÇOK YAKINDA!
www.dreamtone.net

Yarın konserde demomuz Unforeseen Reflections'ın satışı yapılacaktır. Demomuza daha önce ulaşamamış olanlar yarın Garage Bar'da kurulacak standdan temin edebilirler. Yarın görüşmek üzere :)

Bu gece konser gerçekten çok keyifliydi :D Bizi yanlız bırakmayıp desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkürler buradan :D Böyle başka güzel konserde görüşürüz umarım :)

konser mükemmeldi. yeni parçalarınız süper. eskiler zaten harika. coverlarda çok başarılıydı. umarım yakın bir zamanda yeni bir konser daha olur. tadına doyamadık :)

Demomuz satış yerlerinde tükendiği için alabileceğin bir yer şu an yok. Fakat istersen bir ara buluşuruz ben sana veririm demomuzdan :) Grubunuza da başarılar görüşmek üzere Utku :)

deckard demiş ki:
Demomuz satış yerlerinde tükendiği için alabileceğin bir yer şu an yok. Fakat istersen bir ara buluşuruz ben sana veririm demomuzdan :) Grubunuza da başarılar görüşmek üzere Utku :)
ya valla harika olur ya. bu arada 15 mayıs'ta bizize bekleriz. self torture, black tooth, surofhest ile birlikte konser var.

Geri