Neverland(dreamtone)

20 Mart şu an için ama bir iki sıkıntı olabilir üretimden kaynaklanan, o yüzden kesin tarih vermek istemiyoruz. mart'ın 4. haftası içinde çıkacağını beyan etmek durumundayız (çıkacak, yoksa olay çıkacak :p)

Tavanarası Medya etiketiyle piyasa çıkacak olan, Dreamtone'un "Sojourn" çalışmasının Türkiye dağıtımı, köklü plak şirketlerinden EMI tarafından yapılacaktır! Sojourn yakında tüm müzik marketlerde!

Grubunuzu dikkatle takip ediyordum ''eh artık zamanı gelmişti '' dedirten açıklamayı da yapmışsın artık Emrecan.19 Mart'ta gelmek de istiyorum.

Merak edenlere sesleniyorum , şiddetle tavsiye ediyorum ;)

Görüşürüz..

Son bir hatırlatma;

19 MART 2006 - PAZAR

DREAMTONE (Headliner)
MELATONİN
NEUTRON

FİYAT: 8 YTL (İlk bira dahil)

YER: GÖLGE PUB - ANKARA (SSK İşhanı 1. Kat Sakarya, Kızılay)

KAPI AÇILIŞ: 17:30

18 YAŞ SINIRI VARDIR!

BİLET SATIŞI KAPIDA YAPILACAKTIR!

www.morganizasyon.org

Akşam görüşmek üzere :)

Albüm 1 Nisan 2006 tarihinden itibaren, İstanbul'dan başlayarak tüm illere dağılacaktır. 1 Nisan 2006 tarihinden itibaren Dreamtone'un Sojourn çalışmasını raflarda görebilirsiniz.

Sabrınız için teşekkür ederiz.

NOT: Neden Mart 2006 olmadı? Dağıtımcımız EMI'ın mali takvimine uydurmak için böyle bir hareket yapmış bulunuyoruz.

NOT 2: Tavanarası Medya'nın anlaşmalı olduğu uluslararası alışveriş siteleri, Sojourn'u Mart'ın son haftası teslim alacaklardır (postalama işlemleri başlamıştır), dolayısıyla internet üzerinden satış, Türkiye satış tarihinden farklıdır.

İlgililere duyurulur.

enchant demiş ki:
1 nisan şaka değildir herhalde. :) ben merakla bekliyordum.nihayet nihayet.çok teşekkürler magician. ;)

Haha, yok değil, bizzat İstanbul'a gidip kendimiz kontrol ettik bu sefer işleri. 1 Nisan'dan itibaren dağılmaya başlıyor CD. Ama hangi dükkana ne zaman gelir, her dükkan geldiği anda rafa çıkartır mı falan, bunları bilemiyoruz tabii ve bunlar bizim elimizde olan şeyler değil. Zaten bizim elimizde olan şeyler olsa, daha erken çıkartmaktı plan :).

İlginiz için teşekkürler, Sojourn'da görüşmek üzere. :)

Dreamtone, 21 Nisan 2006 Cuma günü saat 16.00 da ITU Maslak kampüsünde, rock festivali kapsamında sahne alacaktır

Ayrıca, aynı günün ilk grubu, gitaristimiz Burak Kahraman'ın diğer grubu olan Apoplexy :)

İstanbulda görüşmek üzere.

Evet, çok erteledik, çok aksilik oldu ama artık mutlu son yakın. Niye yakın? Çünkü artık cdler fabrikada değiller :) Dün Türkiye dağıtımcımız EMI'dan aldığımız bilgiye göre albümün dağıtımı cuma başlıyor :D

Yaşanan bu gecikme için tekrar sizden özür diliyoruz.

Klasik olacak ama bayinizden ISRARLA İSTEYİNİZ :)

Sojourn'da görüşmek üzere :) ...

Geri