Bu parçayı çalmak için ne kadar kasmak lazım?

Valla önce lir veya kithara ile başlamanız lazım, sonra arpa geçersiniz. Solak arp bulamadığım için ben yıllar önce başlamadan bıraktım. Hatta zamanında solak twin pedal bulamadığım için davulu da bırakmıştım. Hatta Londra'da direksiyon hep sağda olduğu için araba kullanmayı bile bırakmıştım... Saçmalamalarıma hemen son verip bir an önce iyi günler dileyerek huzurlarınızdan ayrılıyorum.

sarı sitede bir ilan var sizce alınır mı?
arkadaş deneme amaçlı arp almış ama evde çocuk var diye kutusu açılmadan satışa koymuş.... sıfırdan farksız o yüzden sıfır fiyat çekiyor... alana şimdiden hayırlı olsun demiş... ben ikna oldum...

sarı sitede bir ilan var sizce alınır mı?
arkadaş deneme amaçlı arp almış ama evde çocuk var diye kutusu açılmadan satışa koymuş.... sıfırdan farksız o yüzden sıfır fiyat çekiyor... alana şimdiden hayırlı olsun demiş... ben ikna oldum...
Evde çocuk olduğu da kutu eve gelince aklına gelmiş değil mi... Budur hakikaten. Ortalama tüketici profili.

iyi gruptur o ablalar... MetARPlicca diye çıktılar ama sonra Lars dava açtı adında Met geçen bizden başka grup olamaz diye... hatta Metin Şentürk'e de tebligat gitmiş zamanında

Geri