Metaroth

Metaroth veda ediyor !!!

Herkese Merhabalar,

Metaroth cok uzun surecek olan bir sessizligin oncesinde son kez bir araya geliyor :cry:

11 Agustos / Cuma günü - Bursa Cacaron'da veda gecemiz oncesi son kez sevenlerimiz ile bir araya geliyoruz.

Bu geceye davetli olarak katılmak ve aramızda bulunmak isteyen arkadaslar lutfen [email protected] adresine mail atsınlar.

Re: Metaroth veda ediyor !!!

ACRoth demiş ki:
Herkese Merhabalar,

Metaroth cok uzun surecek olan bir sessizligin oncesinde son kez bir araya geliyor :cry:

11 Agustos / Cuma günü - Bursa Cacaron'da veda gecemiz oncesi son kez sevenlerimiz ile bir araya geliyoruz.

Bu geceye davetli olarak katılmak ve aramızda bulunmak isteyen arkadaslar lutfen [email protected] adresine mail atsınlar.
Son kez???? nasıl ya :(

Re: Metaroth veda ediyor !!!

ACRoth demiş ki:
Herkese Merhabalar,

neden son kez ya?

extremo demiş ki:
www.metaroth.com da bir sorun mu var bende bir sorun var giremiorum siteye.bu arada süpersiniz devam edin

site aciliyor ama nereye tiklarsan tikla anasayfa dan baska birsey goremiyorsun adamlar siteyi pek takmiyorlar ayrica gitarist Amerika da vokal ise istanbuldaymis yani grubun su anda ne olacagi pek belli degil

CA Selamlar

Herkese tekrar merhaba,

Su an California da Los Angeles - San Diego arasinda surekli mekik dokuyorum. Burada her sey yolunda ve tum hiziyla devam ediyor.

Oncelile site konusunda ki sikintilardan bizde muzdaribiz. Ne yazik ki calistigimiz sirketten kaynakli bir sorun yasiyoruz. Yoksa sallamamaktan kaynakli degil. Ama turkiye de ne yazikki bazi seyler hala profosyonellesemedi. Umarim en kisa zamanda bu sorunu asacagiz.

Bu zamana kadar diger bir resmi sitemiz olan www.myspace.com/metaroth adresinden takip edebilirsiniz.

Ben Turkiye den ayrilmadan once, album kayitlarini son surat devam ettiriyorduk. Canavar gibi parcalar yazdik. Benim ile ilgili olan partlari bitirdim! Ve Demir Abinin de gaziyla buralara geri dondum.

Kayit sureci hala devam ediyor. Sonunda Bomba gibi bir album olacak!!!

Bizi ozleyen ve destek olan herkese tesekkur ediyorum. Bu duygulari hissetmek ve bizimle paylasmaniz gercekten cok cok guzel. Konserler ilgili surec, album ile beraber baslayacak; sadece bunu soyleyebiliyorum.
Ama Zeytinli olsun, Dorock olsun son donem de ozellikle cok cok guzel anilarimiz oldu.

Sizlerden su an ben cok uzaklardayim. Ama inanin METAROTH un durumu icin karamsar degilim. ;) Her sey yolunda.

Yeni albumu bekleyin! Gelismelerden zaman icinde haberdar etmeye calisacagiz

A.C
METAROTH

rock republic(bu festival için çok doğru bir seçim olduğunuzu da düşünüyorum)ten sonra dinleyemedim hiç ama tebrik ederim, müzik iyiydi.. albümü de edineceğim en kısa zamanda. ayrıca umarım bu ara uzun sürmez..

Yeni parcalar

Herkese Selam,

Uzun zamandir sesimiz solugumuz cikmiyordu ama

MetARoth ' un yeni calismalarindan ilk ornekleri cok yakinda piyasaya cikartiyoruz.

Ekim ayinda, NeverEndingHatred' dan sonra yeni parcalar siz metal sever :twisted: ile bulusacak !!!

( Reklam kokan bir yazi oldu sanki ;) )

yavrummmmmm beniimmm :) los angeles-san diego haa ...özlettin lan kendini msn dada yoksun zati...reklam meklam kokmuyor işte ne güzel haber...amerikadan fotolarını bekliyoruz can abimiz...

Geri