Headrush Prosesör Bilgi Paylaşımı

Bununla ilgili bu IR dosyalarını en kolay nereden bulurum acaba? Bazı tonları merak ediyorum Andy Timmons, SRV, John Petrucci, Malmsteen vs vs gibi kendim ayarlamam biraz uzun sürecek gibi. Youtube kaynağı da bulamadım.
ucretsız bulman zor bunları genelde herkes ucret karsıllıgı aldıgı ıcın kımse ucretsız paylasmak ıstemıyor HeadRush Forum üye olup burda paylasılınan eskı ır lara bakabılırsın

Monitör, kabin yada amfi(gerçi amfi ile verim alınır mı bilemedim) ile mi kullanıyorsunuz tavsiyeniz ne olur?
İlk prosesörüm sayılır, zoom gce-3 kullanıyordum ses kartıda olduğu aynı zamanda işimi görüyordu başlangıç seviyesinde olduğum için referans monitör ihtiyacı hissetmemiştim. Ama core artık başka seviye bir alet gerçekten.

Monitör, kabin yada amfi(gerçi amfi ile verim alınır mı bilemedim) ile mi kullanıyorsunuz tavsiyeniz ne olur?
İlk prosesörüm sayılır, zoom gce-3 kullanıyordum ses kartıda olduğu aynı zamanda işimi görüyordu başlangıç seviyesinde olduğum için referans monitör ihtiyacı hissetmemiştim. Ama core artık başka seviye bir alet gerçekten.
2 secenek sunarım sana steros gercek ses için referans monitör ama bunuda kaldıırp studyoya bara vs goturemezsın ev için ideal olur 2 incisi headrusıhn kendi 8 ve 12 inçlik aktif kabinleri var ozellıkle 8 ınc hep ev hem prova studyo hemde kucuk mekanlarda monıtor olarak kullanbılcegın ve her yerde aynı soundu alabılecegın bır sistem olur

Yeni firmware güncellemesi şerefine bi el atalım
IMG_20231129_205541.jpg

Bilen bilir son zamanlarda limit olmaksızın prosesör arayışına girmiştim. Yani Quad Cortex, Kemper, Axe Fx, FM3-9, Helix üst seviye ne varsa baktım. Saatlerce ton analizi izledim. Hangi ürün bana daha faydalı olur, hangisi gereksiz diye tartıya koydum, fiyat performansa baktım, kullanan yorumlarını aldıktan sonra Headrush Core "Siparişiniz onaylandı".

Oraya +1 daha yazmanızı rica ederim. Headrush kullanan değerli dostlarında zamanlarını bana ayırdıkları için teşekkür ederim.

Şimdi hangi IR'leri indiriyoruz :D

IK MTM çift
Alto TX210

Bilen bilir son zamanlarda limit olmaksızın prosesör arayışına girmiştim. Yani Quad Cortex, Kemper, Axe Fx, FM3-9, Helix üst seviye ne varsa baktım. Saatlerce ton analizi izledim. Hangi ürün bana daha faydalı olur, hangisi gereksiz diye tartıya koydum, fiyat performansa baktım, kullanan yorumlarını aldıktan sonra Headrush Core "Siparişiniz onaylandı".

Oraya +1 daha yazmanızı rica ederim. Headrush kullanan değerli dostlarında zamanlarını bana ayırdıkları için teşekkür ederim.

Hayırlı olsun güle güle kullanın,çok iyi bir cihaz aldınız..

Coştuk coşturduk.
Headrush distribütörü ve Headrush firması şokta. Ani bir şekilde Türkiye'deki stokları bitirdik demişlerdir herhalde. Satış rekoru Türkiye'den gelmiş olursa şaşırmam 😂

Tam bir fiyat performans canavarı. Seksi görüntüsü ve de tank gibi çelik kasası da cabası

Coştuk coşturduk.
Headrush distribütörü ve Headrush firması şokta. Ani bir şekilde Türkiye'deki stokları bitirdik demişlerdir herhalde. Satış rekoru Türkiye'den gelmiş olursa şaşırmam 😂

Tam bir fiyat performans canavarı. Seksi görüntüsü ve de tank gibi çelik kasası da cabası

Daha kullanmadan fiyat performans makinesi olduğunu düşünüyorum. Çok üst seviye işler yapmayan ev gitaristleri için cok kullanışlı. Quad Cortex parasını cebime koyup araştırmaya başlamıştım ama Headrush Core tercih ettim. Bana iki alet de aynı faydayı sağlayacaktı.

Amfi modelleri de Cablari da baya iyi. Cloud sistemi tüm dünyadan ton çekmene olanak sağlıyor. Hem baktık olmuyor @LuciferioN'a misafir olup amfilerini klonlarız :D

Daha kullanmadan fiyat performans makinesi olduğunu düşünüyorum. Çok üst seviye işler yapmayan ev gitaristleri için cok kullanışlı. Quad Cortex parasını cebime koyup araştırmaya başlamıştım ama Headrush Core tercih ettim. Bana iki alet de aynı faydayı sağlayacaktı.

Amfi modelleri de Cablari da baya iyi. Cloud sistemi tüm dünyadan ton çekmene olanak sağlıyor. Hem baktık olmuyor @LuciferioN'a misafir olup amfilerini klonlarız :D

Başım üstüne,
Her zaman beklerim.

elimde ücretli bazı ses paketleri mevcut almak isteyen makul bir fiyat karşılığında özelden ieltişime geçebilir böylelikle bende yeni ses paketleri için bütçe yaratmış olurum

AMBİENT
ANDY TİMMONS
BOGNER-ECSTASY
FND TWEED DELUXE
G3 VAİ-SATCH-MALMSTEEN
JCM-800
MARSH-JTM45
MB MARK2 AMP
MESA BOGOGİE
SLO-100
STRATO
TOTO-LUKATHER
MATCH DC 30

Vatana millete hayırlı olsun siparişiniz.
Beğenmezseniz kafamıza firlatirsiniz. Ama yok fırlatmayın en iyisi, tank gibi alet zira. Kafamızı kırar 😂

IK MTM çift
Alto TX210
Merhaba tavsiye için tekrar teşekkürler, stoklarda tx210 yok galiba, Alto - TX310 ilgili deneyiminiz oldu mu ?
Birde bu aletler çok büyük göründü gözüme birebir bir mağazada vs görmem gerek galiba bunun için.
Son olarak İk micro monitor serisi hakkında bir fikriniz varsa öğrenmek isterim.
Ev (apartman) kullanıcısı olduğum için çok hantal çözümlerde yer problemi yaşarım büyük ihtimalle.

310 hatırlamıyorum, sadece watt daha yüksek galiba..

bu tip aletlerde dikkat etmen gereken sessizlik, yani daha büyük PA hoparlörlerde epey güçlü fan oluyor soğutmak için, düğün salonu gibi yerde müzik zaten 110db ama evde sessiz çalarken duffffnnnn diye fan sesi sinir eder... TX210'da sıfır ses, 310 emin değilim ama aynı familya sonuçta... zaten fan daha büyük pro sistemlerde oluyor bunlar monitor gibi

headrush'ın da aynı buna benzer FRFR monitor cihazları var iyi fiyat varken yakalayabilirsin belki... 8 ve 10 inch olanlar ev için ikisi de iyidir
ama headrush 15 kg filan, aynı boyutta Alto 10-11kg... ikisi de dik veya wedge şeklinde yere yatay konulabiliyor o yüzden yerleşmek kolay olur, çok dev değiller korkma

apartman dert değil sesi kısılabiliyor, ben yan odada insan uyurken bile çaldım sorun değil

micro olanlar masaüstü bilgisayar hopalörü gibi, çok iyiler ama MTM çok çok daha iyi... daha büyük hopalörü ile hacimli en azından... IK pahalı marka, eris filan da bu forumda çok tavsiye edilir, 3-4-5 inch civarı monitor bakabilirsin... 7-8 inch büyük gelebilir lahit gibi kasaları oluyor yerin yoksa

Geri