blackstar ıd core 10 kötü bir amfi mi

Arkadaşlar gitarı 2 senedir çalıyorum amfim blackstar10w gitarım epiphone studıo les paul . Gitarı 5 6 ay önce değiştirdim ama sanki sesler çok kötü gibi geliyor emin değilim benmi çalamıyorum tuşem mi kötü diye tedirgin olmaya başladım gitarı değiştirdim ama 800 liralık gitarla aynı tonları alıyo gibiyim tavsiyenız nedir amfiyi mı değiştirmem lazım

Sesler çok kötü geliyor'u açmanız lazım. Sizi mi tatmin etmiyor? Cızırtı gibi sesler mı geliyor? Bahsettiğiniz amfi ve gitar yeterli aletler çünkü. Video atmak çok işe yarıyor bu durumlarda.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
tatmın etmıyo sesler mesela vibrato gibi teknıklerde o seslerı yakalayamıyorum bendlerde o uçlara çıkamıyorum cızırtı felan yok ama sankı

O zaman çalımınızı güçlendirmeniz gerekir. Çünkü ekipmanınız yeterli düzeyde. Vibrato ve bend kolay gibi duran ama üzerinde ciddi zaman geçirilmesi gereken teknikler. YouTube'da bu konularla ilgili derya deniz kaynaklar var. Bir göz atabilirsiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sesleri detaylı alamıyorum öyle diyebilirim 6inç hoparlörle 12 inç hoporlör arasında nasıl bir fark var tam olarak çünkü mağazada champion 100 ile çaldığımda sesler çok güzel gelmişti

Geri