Schecter C-1 hakkında bilgi

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda PureMetal tarafından 28 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Schecter C-1 nasıl bir gitar sizce?almayı düşünüyorum
   
 2. Schecter kötü gitar yapmaz ki zaten :)
  C-1 yerine damien fr ya da c-1 fr de düşünebilirsin.Çok az bir fiyat farkı var aralarında.
   
 3. kardes fiyat farkı olarak az olduklarını bende biliyorum kilitli tremolo olmasın diye sabit köprülü arıyorum... kilitli tremolo kullanmayı bilmiyorum ve akort,tel takımı gibi sorunlar yaratıo bu nedenle başıma bela alamam şimdilik:)
   
 4. o zaman c-1 al götür :)
   
 5. Selam arkadaşlar, ben de aynı şekilde C-1 ya da Damien Special modellerinden birini düşünüyorum (yalnız sadece düşünüyorum şu an :p) sanırım ikisinin de fiyatı aynı gibi. Denemiş olan arkadaşlar varsa farkları ve neyi tavsiye ettiğini yazar mı? :)
   
 6. c1 plus , c1 hellraiser , c1 classic bunları şiddetle öneririm düzz c1 hoşuma gitmedi açıkcası
   
 7. Peki Damien Special modeli ile ilgili yorumu olan var mı?
   
 8. Sandığın kadar iyi değildir bence.. Ben beğenmedim.
   
 9. Maun ağacı, sabit köprüsü, manyetikleri ve Schecter markası ile birlikte beğenebileceğim bir gitar olduğunu düşünmüştüm ama denemedim henüz. Sen denediysen ne gibi beğenmediğin bir yanı oldu acaba?
   
 10. Selamlar. Geçen yıl İtalyadan gelen HC grubu olan Arcadia adlı grubu izleme şansı yakaladım. Gitaristte Schecter Hellraiser C1 FR vardı. Tonlar inanılmaz güzel sadece Processorle çıkmıştı sahneye. inanamadım tonlara harikaydı. fakat yinede alacak kişi rahatlığını gözden geçirmeli. elleri rahat ediyorsa gözü kapalı alsın. çünkü kullanılan malzeme ciddi anlamda kaliteli. ağacından vidalarına kadar. Fiyat/performans tacını hakkeden bir gitar.
   
 11. arkadaşlar düz c1 denedim ve gerçekten beğenmedim... Tonları açısından beni çok da tatmin etmedi.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş