Penguen

:) peki ama sinir oldum 1 gün önceden ulaşmana ben de bi deneyeyim çarşamba almayı
ersin gerçekten aklına esince mi yazıyo
yiğitim özgürüm hiç aksatmıyo allahtan yoksa üzülürüm valla
.......

monaLisa_ demiş ki:
:) peki ama sinir oldum 1 gün önceden ulaşmana ben de bi deneyeyim çarşamba almayı
ersin gerçekten aklına esince mi yazıyo
yiğitim özgürüm hiç aksatmıyo allahtan yoksa üzülürüm valla
.......

bide hep yazarlar dergi yetişmiyo falan diye yalannn yetiştirip erken bile çıkarıyolar sonrada üstüne perşembe yazıyolar utanmazlar :p

ya ersin yine yazmamış
neden bi yazıyo beş yazmıyo bu adam yaa
binbir umutla orta sayfayı açıyorum
ersin_umut_esin üçlemesini göreyim diye
ersin yokkkk
çok üzülüyomm
dergiden atılcak .....:)
____________bu arada bu haftanın kapagı dehset olmuş kutlarımm tayyip'e selamlar ehehehe :)

benim favorilerim yiğit özgürle selçuk erdem.bişey sorucam.yiğit özgür'ün çoğu karikatüründe ölümlü bi hikaye oluyo.yani telefonla konuşan bi adama babasının öldüğünü haber veren bi adam falan.sebebini bilen var mı acaba.bu dikkatimi çok çektiği için soruyorum.

monaLisa_ demiş ki:
ya ersin yine yazmamış
neden bi yazıyo beş yazmıyo bu adam yaa
binbir umutla orta sayfayı açıyorum
ersin_umut_esin üçlemesini göreyim diye
ersin yokkkk
çok üzülüyomm
dergiden atılcak .....:)
____________bu arada bu haftanın kapagı dehset olmuş kutlarımm tayyip'e selamlar ehehehe :)

Ersinde konu kalmadı galiba yok be onda konu bitmez yakında ben yoolicam şu olayıda çizermisin diye :D

Kapak bomba kaç tane dava açıcak Tayyip merak ediyorum

xachrem demiş ki:
benim favorilerim yiğit özgürle selçuk erdem.bişey sorucam.yiğit özgür'ün çoğu karikatüründe ölümlü bi hikaye oluyo.yani telefonla konuşan bi adama babasının öldüğünü haber veren bi adam falan.sebebini bilen var mı acaba.bu dikkatimi çok çektiği için soruyorum.
hep ölümlü değilde telefon karikatürü diyelim ama genelde mutlaka bir ölü karikatürü oluyo bende merak ettim şimdi vardır bi sebebi
bir tane Yiğit Özgür geldi aklıma yazmassam çalıcam

-konuşmamız lazım fuat (adamın elinde telefon)
-konuşalım abi ben burdayım
-kapıyorum o zaman telefonu
-kapa abi
-kulagım z..di zaten iki saat Dııt Dııt :p

asıl bu kapak bomba dava açılmış dava için yollanan metni dergiye koymuşlar okudukça öldüm gülmekten bu sayıda ersin de var umut da var esin de var yiğit özgür öldürdü krizden yeni çıktım bu sayıyı kaçırmayın (perşembeyide beklemeyin :twisted: )

Kapak gerçekten inanılmaz agresif ve güzel olmuş. 'Tayyipler Alemi' başka bir güzellik. Yiğit'in köşesi de mükemmel. Ben Ersin'i göremedim yalnız?

bu hafta dergi beni güldürceene sinirlendirdi hüzünlerdi efenim :)
bir ersinin bu yüzünü mozaiklettiği kızarkadası kim çatlıcam meraktan
iki maşallah odtü bursa falan geziyolar ben aydında dergiyi okuyup oturuyom
üç bunlar bi çelişki mi ????
:( ühüüüü

bugün izmir de imza günleri var gitmedim bu sefer hepsinin neredeyse imzası var bende sadece b.üstün ve oky nin yok geçen senede c.üstün arada kaynamış ondanda alamadım ama oky gelsin kesin gidicem esas haftaya leman gelicek büyük ihtimal ona kesin gidicem işte

geçen odtü de bizim bölümede bir anda ersini gördüm. gerçekten kantinde oturuyodum bir anda karşımdaki masaya yanında bir kız öbeğiyle beraber geldi oturdu. bi 5 dakika kalıp gittiler.

sonradan öğrendim meğerse metalurji c amfisinde atölye çalışması diye bişey varmış. adam dibimize geliyo haberimiz yok ya :)

Tüyap'taydılar.. Otuz tane sınavım olmasına rağmen arkadaşın galeyanına gelip, gittim..

Söyleşinin başındaki sorular epey garipti.. Espri yapmaya çalışıp moraranını mı ararsınız, "beğenerek izliyoruz" tadında soru soranını mı.. Tabi ki Tayyip muhabbeti üzerine epey soru geldi, onlar da bu konu üzerine konuşmak istiyorlardı, belli olduğu üzere..

Bülent Üstün tam bir deli. Çizmiş, kayışı koparmış..Gözümden yüzümden düştü, Allahın manyağı..

Alpay Erdem'i görünce şoka girdim. Ben en fazla orta yaşlı birini beklerken karşıma edebiyat hocası tadında bir adam çıkıverdi..

Emrah Ablak son derecede rahat ve aralarında en karizmatik duran adamdı. Akılalmaz bi "Zen" halinde bütün söyleşiyi bitirdi.

Bu arada ortalarda LOTR üçlemesinin yönetmeni Peter Jackson diye gezinenin Metin Üstündağ olduğunu görünce " ARAGOOOOORRN!!" diye bağırasım geldi, arkadaşlar zaptettiler..

Özetle, karikatür tayfası düşündürdüklerinin aksine eli yüzü düzgün adamlardan ibaretmiş..Hehe..

Emrah Ablak'la söyleşi sonrası mizahi yazı üzerine konuşma şansı buldum, iki dakika.. En beğendiğim karikatürist olarak zihnimdeki yerini perçinledi..Nihoh..

sadece b.üstün yoktu imza olarak söyleşilerdede hep aynı muhabbet gitmediğime üzüldüm ama penguen e değil leman da aynı gün gelmiş ona üzüldüm :(

Geri