Degika

Allah bea, ahanda kavga çıktı çıkacak. Bir patlama bekliyoruz da lanet manet sonra in cin, can, cem ... Karıştırmayalım, şenlik çıkmasın :!: Ayrıca düzgün bir Türkçe kullanın ve topic'in Degika'ya ait olduğunu lütfen unutmayın. Poliscilik oynamak istemiyorum ama n'olur dikkat, malum cellat bol. Bizim haricimizde birinin forumu uçurmasını istemeyiz, öyle değil mi?

Iyy, amma öğretmen gibi konuştum bea... Neyse, takılın bakalım. Zaman yine kritik bu arada. Yine başka bir Perşembe gelecek... Bu daha da önemli olacak haa. Zephyr_007 + Supafreak'i dikkate çağırıyorum o yüzden :!:

Ortalık yine ve yine çok karışık - karmaşık görünüyor. Ancak bir dakika olsun bunun dışarısına çıkıp olanları izlediğiniz zaman herkes her konuda o kadar komik görünüyor ki... Neyse, Aradan sıyrılabilenler var mı çok merak ediyorum... Çünkü ben kimsenin elinden tutmak istemiyorum! Toplanacak - veya belki de toplanması gereken bir Degika söz konusu! Birimiz daha tamam, diğerlerini bekliyoruz...

ps: Ya Lizard King, fazlaca merak ettim... O harbiden gerçek mi? :) Hehe, do something... Faydalı olsun :!: :LOL:

Cheerz

eskişehirden herkese slm!!!!
entity5 günün önemi yok bence artık günlerin önemi var kısır bi dönemden bol çocuklu bi döneme geçmek kısa zaman sürsün inş :)
perşembe süper (hep aşağıda gezen) basçımızla geliyoruz!!!
bu arada loser sanada merhaba hoşgeldin :)
özlettin kendini!!!

Henüz "Bırak Aksın Gözyaşım..." deyip, şarkının sonunu tamamlayacak kadar hazır olmadığını görüyorum ben bu Can'ın. Yani böylesi bir sona hazır olmadığımı görür gibiyim. Yalnız kalacaksam ve bu gerçekten "son" defa olacaksa, hakkını verebilecek kadar hazır olmayı beklerim. Aynen şu an olamadığım gibi...

And I am aware now of how
everything’s gonna be FINE - "one day" :!:
Too late, I’m in hell I am prepared now, :?
seems everyone’s gonna be fine
One day too late, just as well :!:

[Şarkı "For Myself" :!: diye bitiyor bu arada, hatırlatmak istemezdim ama bir DipParantez...]

All about a requiem for a dream ...

Hadi bakalım.Olacak olacak...Ama insanca ve grupça bazı olguların yaşanması herkes açısından olumlu sonuçlar doğuracağı düşüncesindeyim...uzun lafın kısası;
çok çalışmak lazım çoooooooookkk....

Bazı problemler olmuştur olucaktırda özellikle can sana söylüyorum hiç biri düzeltilmiycek şeyler değil...hepiniz hırslı adamlarsınız...çalışarak ve azmederek herşey yapılır unutmayın...

----->e-kulak : desteğin ve temennilerin için degika adına sana teşekkürü borç bilirim...Dediğin gibi aynı organizasyonlarda olmak umuduyla!..Başarılar... ;)
----->Entitiy5 : Şu kral konusuna iyi değinmişsin...İnanç hiçbir zaman yok olamaz..olmamalı...O zaman diyebilirsin ki;"Kralını tanımam"...:cigara :dan
----->Ve Ben : İnanç+Güven+Hırs(çalışma)=Degika-İnanç :bilmem
Ama şu eşitliğin sağ tarafına inanç eklenmeye başladığında hersey istenilen düzeyde çoktan olmuş olacak...Hayırlısı... :|

Gürhan ne demek biz birbirimizre destek olmazsak kim destek olucak...inanmak ve çalışmak lazım...kaytaran adamlarında üşenmeden kafasına vurmak lazım sözüm meclisten dışarı genel konuşuyorum yanlış anlaşılmasın :)

Geri