Degika

Evet, albüm kayıtlarım için İstanbul'a yerleşiyorum. Şaka, ben buraları neden bilinmez daha bir seviyorum. Senenin yarısından fazlasını Çiftehavuzlar'da bile geçiremeyecek kadar Ankara'lıyım. Ama gel de ki 3 sene kaldı. Göçmek lazım buralardan....

19'unda maç için geleceğim. Ama bazı dostlar kucak açacak olursa neden olmasın, bir tatil daha beni bekliyor olabilir... Ha birde okul programımı ne zaman yapacağımı öğrenemedim. Dostlara haber salarım bir ara... Cheerz

Allah allah. Bir an öyle bir bunalım oldum ki. Anam anam, sonum hayrı gele. Mutfağa rakı içmeye gidiyorum, gelen var mı? Arka kapıdan sokarım sizi, tanıdık var...

Giderim çok uzaklara, ardıma hiç bakmadan. HıWoooOOOooooOOOOo :? Ah bir de arkasından şöyle bir riff gelse...

Yoo yoo, ben anca içerim Zamanı gelinceye dek.

Lestant gene arıza bagladın.Seni foruma almaz olaydım.Senin amına koyim pezevenk.Kayış koptu ben de şu an itibari ile forumdan atıldım amına koyim.
45 yıldır cigara içiyom daha bi zararını görmedim bi sikim oldugu yok...

bakın gençler hep yanlış yolda böle olmuyor bu hanzo zarar denen mahlukatta her bi şey var içki desen onda kumar desen onda birde küfürbaz halbuki kitap falan okusa tiyatroyla falan uğraşsa kuşlar çiçekler ağaçlar faalaaaaaaaan filaaaaaaaan..........................

Burası biraz karışmış gibi görünüyor...Özellikle toplumda söylmekten kacınıp,içinizde tutamayıp ta bi ıssız bir yere gidip özgürce haykırmak istediğiniz cümleleri bu forumda sarfetmezseniz hakikaten çok kıvanç duyarız sizlerle...Birde bu forum özellikle degika forumu ise!.. :?: :dan

1)Buralardan uzak kalmanın keyifli bir şey olduğuna az önce karar verdim. Sakin olun "çocuklar"! :twisted:

2)Neyse, 19'unda saat 19:30-21:30 arasında Türkiye 1. Süper Ligi, 6. Hafta kapanış karşılaşması olan BJK - GS futbol maçı oynanacaktır. Hepinizi bekleriz. Yok ben deliyim diyenler için de aynı zamanda (saat 20:30 civarı) Degika, 84 ve RainDog'un 'altında', Dummy'de sahne alacaktır. Bilgilerinize arz ederim.

3)Ayrıca hala ve hala kesinliğinden bihabersemde 26'sında da Parodi- Biziz Bar'da Sürgün ve TnK ile sahne alacaktır. Ertesi günde Bilkent Üniversitesi Fall Semster'ı tüm hızıyla açılmış olacaktır. Yine deliler için elverişli bir gece olacaktır.

4)Sunday Bloody Sunday.... Yine gelecek.

5)Gürhan, o ne biçim bir Türkçe? TRT'de Ana Haber sundurmayı planlıyorum sana...

peace!

Herkese merhaba...Uzun bir aradan sonra bu hatırlatmayı yapmak güzel oldu...En azından konumuza dönmüş olduk...

Degika; 19 Eylül 2004 tarihinde Dummy Bar da 19.30 - 21.30 saatleri arasında Seksen4 ve RainDog gruplarından önce sahne alacaktır...Bilgilerinize...Herkesi bekliyoruz...

Dede Davulcusu Emre konser gününü yayımlarken küçük bir hata olmuş!!!Şu an Ekim yerine Eylül diye düzeltildi...Bu arada konserde olan herkese tesekkürler...Hosçakalın...

Geri