kilink

peki kasıntı olduğu kanısına nerden vardın....
bence insanlar tanındıktan sonra yorum yapılmalı...
bak kendin demişim düşüncelerim yumuşadı diyeee...

ilk defa konustugumda boole bi izlenim edindim.
eve gittiim ve bunu yazdim ama sonra tekrar konusmalarimizda oyle olmadiklarini anladim.entry yazdigimida unutmustum.duzeltmedim.sonrada sifreler falan kayboldu deistiremedim:)

homer_jay demiş ki:
merhaba herkese ben homer jay...ben kilinke eksisozlukte baya agir sozler soylemsim..bende yeni farkettim.bu yaziyi ben 1-2 sene once falan
yazmistim...caylak iken yazmistim..ki o zmn gercekten o grubun kasinti grup olduunu dusunuyordum... ama simdi dusuncelerim yumusadi
simdi entry mi deistirmek istiyorum ama sifremi ve mail adresimi unuttum. bu yuzden entryi deistiremiyorum .o isi halledince entrymi deistiricem..galiba KİLİNK e bir ozur borcluyum:)

bosver ya önemli degil
sadece bi tek sey soleyebilirim oda insanlar hakkında tam bi fikrin olmadan biseyler yazmazsan bu herkes için daha iyi olur

efet çıktı kılkinkin demosu hayırlı uğurlu olsun.....
demoyu yakında istenbulda istiklal caddesinde deform müzikte bulabilirsiniz. deform müzik eski kod yada decoded oluyor.. duyrulur....... atlas pasajında bu dediğim yer...

onlySolarRegular demiş ki:
homer_jay demiş ki:
merhaba herkese ben homer jay...ben kilinke eksisozlukte baya agir sozler soylemsim..bende yeni farkettim.bu yaziyi ben 1-2 sene once falan
yazmistim...caylak iken yazmistim..ki o zmn gercekten o grubun kasinti grup olduunu dusunuyordum... ama simdi dusuncelerim yumusadi
simdi entry mi deistirmek istiyorum ama sifremi ve mail adresimi unuttum. bu yuzden entryi deistiremiyorum .o isi halledince entrymi deistiricem..galiba KİLİNK e bir ozur borcluyum:)

bosver ya önemli degil
sadece bi tek sey soleyebilirim oda insanlar hakkında tam bi fikrin olmadan biseyler yazmazsan bu herkes için daha iyi olur
?

VE KILİNK İSTANBULDA;

PUNK KONSERİ:

Cemiyette Pişiyorum
Kilink
Poster- iTi
the A.Y.I.L.A.R.

Yer: Sarpanita Bar
Tarih: 19 Mart Cumartesi
Saat: 18:00
Ücret: 5 YTL
Adres: İSTİKLAL CAD. RUMELİ HAN NO:88/26 BEYOÐLU/İST

HERKESLER GELSİN KONSERE......

cumartesi
roi barda alsancakta saat ikide başlayacak
KONSER!!!

KİLİNK
İN BETWEEN
GARAZDA

PUNK-HARDCORE PARTY VOL.II

giriş 5 lira il bira beleş!!!

konser muhteşemdi.... süperdi kilink süperdi... kardeşlerim hepinizi öpüyorum gözlerinizden yüzyılın konseriydi benim için mükemmeldi gelmeyenler çatlasın.......

konserde en beğendiğim grup kilinkti. tahminimden de iyi..izdaham çıktı ne geceydi be!
demoyu konserden bi akşam önce dinledim. gayet güzel olmuş..zaten sizde biliyorsunuz .)
torba yokmu beyler!!

torbaa varmı beyylerrr torbaa varmı beylerrr......:D yaa hayatımın en güzel gecelerinden biriydi halaa ağrıyo heryanım pogo yapmaktan...:) süperdi bende kilinki çok beğendim ilk defa canlı izledim onları vee süperlerdi ellerinize sağlık kardeşlerim öpüyorum sizleri.... bi ara mertcan eline düdük alıp çaldı yaa süperdi yaaaa.....:D konserin sonunda tam bi unity rüzgarı esti herksler sahnede.. clash, rancid ve mahsun kırmızıgül kavırı süperdi.... yaaa tadı damaamda kaldı yaaa şölee her ay yapalım bölee bi konser... muhteşemdi.... buarada kilink in demosuda süper herkesler alıp dinlesin.....

son demoyu hasonowich ten aldım.gerçekten süper olmush. saaatlerdir dinliyorum. eski demolarınızı birçok insana dinlettim buda aynen devam edecek.gerçekten grubu tanımayanlarda güzel bir kanı bırakacak bu demo.

Geri