Korku Filmleri

NIRVANA_17 demiş ki:
Yazmayı unuttuğum bazı harika filmler

Child's Play 1-2-3(bundan sonra çekilenler küçük çocuk Andy olamdığı için hiç güzle değil)Hellraiser 1-2-3-4,13. cuma tüm serisi,Yaşıyan ölülerin gecesi,Fısıltılar,Göz(japon Filmi),Blair Cadısı II,Hole,Stigmata,Lanetli Tepe,Geri Döndüler I,Korku kapanı,Hayvan mezarlığı,Scream I,suspiria,John Carpenter's The Fog

Hiç beyenmediğim korku filmleri

Garez,Halowen tüm serisi,Blair Cadsı 1,ölüm bizi gözeliyor,Ölüm oyunu,Karanlık Sular( japon çekimi),köy

Çocukken korkardım ama artık pek bi etkilemiyor korku filmleri beni.Ama beni yakın zaman da cidden korkutan tek korku filmi Eye(Japon yapımı).Filmi gecen sene izledim .belki korkmamın sebebi o gün evde benden başka kimsenin olmayışı ve ondan önce 2 tane daha korku filmi izlememdir

Köy Ölüm Oyunu ve Blair Witch 1 konusunda sana tamamen katılıyorum. Halloweenlerin yeri ayrıdır ama bende... Sevdiğin diğer filmlerin genelini ben de seviyorum. Stigmata ve Lanetli tepe vasat ama bence. Çok daaha iyi filmler izledim diyebilirim.

Zelenhgorm demiş ki:
NIRVANA_17 demiş ki:
Zelenhgorm demiş ki:
arkadaşlar cinnet diye bi film war bilmem izleyen warmı? 4 cdlik biraz uzun bi film... stephen king yazmış. aslında çok fazlada korkunç değil. ama insanı epey geriyo ben korktum yani. çekim çok iyi. 4 kişi izledik gece helaya gidemedim walla, arkadaşı çaardım

Bu filmi bende izledim.Cinnet filminin yeniden çekimi ilki 2,5 saati bu yeni versiyonu 6 saate çıkarmışlar. Bu ilki kadar güzel olmasada baya bir etliyeci

Korku ve Gerilim Listelerindeki filimler popüler filimlerdir ve bana görede hepsi birere baş yapıttırlar.

İyi de, bunu ben demedim ki :D

Kusura bakma yanlış yazmışım hemen düzelttim

Bu arada"kimono" evet bahsettiğim film o dur.Orjinal ismi hause on haunted hill .Oda baya bi iyi film ama bence çok korkunç değil.

Valla siz nederseniz değin beni daha şöyle koltuğumdan fırlatacak film seyredemedim kitti.. Neredeyse Bütün Korku, Gerilim, Psiko gerilim filimleri seyrettim ama yok yok.

sebokolik demiş ki:
bence en ii korku filmi halkadır snr öldüren oyun :twisted:

öldüren oyun filmi izlemeden önce beni daha çok korkutmuştu çünkü yaptıkları olayla ilgili kötü bi geçmişim var:) biçok kişidede olmuştur eminim.

filme gelince karşılıklı diyaloglarda üstte mikrofonun görünmesi filmi yerin dibine soktu. bu olayı anlamış değilim bide.başka filmlerdede rastladım. hata filmi yapanlarda mı yoksa gittiğim sinemada mı??

Halka we Garez süper korku filmleri_ama ben hayalet gemi die bi film de yerimden sıçradıımmı hatırlıorum_hiç korkunç diildi ama sinema hawası bi başka oluoo...

"Hayvan Mezarlığı" diye bi film vardı bilmem bilir misiniz..Eski bi film... Klasik korku film temasından uzak.... -Tabi her korku filminde ki durgun giriş bu filmde de var- Sonlarına doğru acaip sarıyor...Hemen hemen tüm korku filmlerinde olduğu gibi mutsuz son... :(

KANJ demiş ki:
"Hayvan Mezarlığı" diye bi film vardı bilmem bilir misiniz..Eski bi film... Klasik korku film temasından uzak.... -Tabi her korku filminde ki durgun giriş bu filmde de var- Sonlarına doğru acaip sarıyor...Hemen hemen tüm korku filmlerinde olduğu gibi mutsuz son... :(

Stephen King'in o filmden hoşlanmadığını okumuştum bir yerlerde.Ama bazı yerleri gerçekten etkileyiciydi.Birde "Kujo" isminde bir film vardı.Beni 45 dakika olduğum yere çivilemişti. :LOL:

bence çoğu korku fimi yalan ama aralarında bi kaç tane düzgün çıkabiliyo türkiyede hiçkorku filmi çekilmiyo çekilenlerde kabus olup çıkıyo işte 2 örnek :1970 lerde çekilen şeytan filmi efekt bile kullanmamışlar o kadar komik ki korku fimi değil komedi filmi birde geçen sene çekilen büyü filmi dağdan yuwarlanan karton kayalar ve daha fazla ketçap kullanılmasın deyu oyuncuların tek taraftan görüntülendiği sahneler artık gerisini siz düşünün

yahu nasıl bi şeydir bu yerinden zıplatıyo korkmuyorum kardeşim yok sırf korkayım diye evde tek başıma açtım garezi ardından da gerçek efsaneleri seyrettim (satıcının seçimi) öylece seyrettim hayır korkudan maksat ses efektiyle aniden köşeyi dönmekse ya da kapının açılmasıysa höh yani

iki filmi altima ederek izledim hayatimda:

1 - The House of Hounted Hill (Lanetli Tepedeki Ev)
2 - The Exorcism of Emily Rose (Seytan Cikarma)

ama cok guzel filmler..

Yeni cikan filmlere bakin derim.. '' Kutsal evin laneti , Gecenin katili, Düsümde ki Masum Cinayet ''.. Alt yazili olan bu 3 eser cinayetleri ele aliyor genelde.

Ayrica Amerikan Sapigini herkes iyi bilir. Filmden sonra kitabida yazildi, fakat kitabi degisik olmus, Yani Filmde seri cinayetleri ele alan bir seri katil'i anlatiyordu, bu kitapda anlatilmamis.

yeni çıkan film dedin de gecende doom a gittim.bekledigim kadar kötü degildi ama adı doom olmasaydı daha iyi olurdu bence çünkü filmde doom oyununa benzer bikaç sahne vardı sadece.ama genel olarak bakılırsa güzeldi;)

Geri