Fondue

**ah dostum.bi yerde çalabilsek ne güzel olacak ya...yaptığımız müzik nedeniyle hiçbir bar kabul etmiyor bizi :) konser grubu olduk o yüzden biz de böyle..konser işi tamamsa süper :) haberleşiriz gene forumdan..hadin ii tatiller size arkadaşlar :)

FONDUE KONSERİ!

Purple Rain, Gryllus, Fondue, Josef K. 15 Mayıs 2005 Pazar Günü Yolcu Rock Bar'da. Herkesi bekleriz...
rockarock2.jpg

Arkadaşlar 6 mayıs cuma günü saat 19.30'da Garage'da sahne alıyoruz. İyi müzik dinlemek ve eğlenmek isteyenleri dört gözle bekliyoruz :)

rkadaşlar dün akşam dinledim sizleri, beraber konser verdiğimizden beri dinleyemiyordum baya eğlendik ellerinize sağlık.Ayrıca grup daha da geliişmiş.Çok eğlenceli şarkılar seçmişsiniz.Erken bitirdiniz ama programı. Başarılar diliyorum.Bu arada yine bi konser ayarlayalım ok?

arkadaşlar uzun süreden sonra fondue yi tekrar dinlemek çok güzeldi. sanırım baya bi repertuar değiştirmişsiniz ve seçtiğiniz şarkılar da çok eğlenceli :beer , sonlara doğru tam koptuk kafalar güzelken bitirdiniz programı :( sahneye yakışıyorsunuz ya, vokaliniz baya iyi fakat bazı şarkılarda sesi kesiliyodu sanırım ses ayarındandı ama genelde soundunuz başarılı. neyse umarım bidahaki performansınızda daha uzun kalırsınız valla böyle anlamadık bişey. kesin haber verin bidahaki sahnelerinizi..

Öncelikle crowley ve cyberknight a güzel yorumlarından dolayı çok ama çok teşekkürler. dünkü programı bizden sonra çıkan grubun zamanından yememek için erken kesmek zorunda kaldık, çalamadığımız 2-3 güzel şarkımız vardı, onlar da kısmetse bir dahaki sefere. Soundumuz da vokalin dışarıya az gitmesi dışında sanırım iyiydi... Bunun için de garage'a çok teşekkürler.
Beraber konsere tabi ki atlarız, hem de Dem'le daha keyifli keyifli... Bizi dinlemeye gelip destekleyen herkese de çok teşekkürler. Yakında düzenli programa başlayacağız, kısmetse hep beraber eğlenceye devam :)

Bende dinleme fırsatı buldum oldukça iyiydiniz. Şarkılar çok güzeldi iyi seçim yapmışsınız. Artık her hafta gelirim insan stres atıyo walla. Neyse başarılar.

8O 8O Hayır olamaz kaçırdım mı :!: :!: :!: Bana bunun bir şaka olduğunu söyleyin. Bi daha ne zaman çıkarsınız, şehir dışındaydım haberimde olmadı. Bi daha ki sefere artık. :idea: Bu sefer kaçırmam artık

ne yazıkki kaçırdınnn .. marvell.. 15 inde yolcudayız ama ona bekleriz.
bu arada arkadaşlar ertuğrulunda dediği gibi bizden sonraki grubun zamanını yememek için erken bitirdik, zaten bu bi deneme programıydı. umarım daha güzel performanslarda görüşürüz. gelip eğlenenlere ve özellikle sahne önünde şebekçe zıplayanlara :LOL: teşekkürler baya eğlendim ortada şuursuzca dans edenleri görünce..
15 mayısta 21:30 da yolcu bara bekleriz herkesi yine, eğlence garantili tek grup -> Fondue :LOL: beğenmezseniz içki paranız bizden :) ehueh ama sadece 3 kişiye verebilirim benim içmediğim biraları :beer konserden sonra araba kullanmak zorunda olduğumdan içemiyorum hediye biraları böyle iş olurmu yaw ..

sizi ikinci kez şans eseri yakalayıp dinleme fırsatı buldum, normalde burayı çok takip etmem ama yine de söyleceklerimi söyleyeyim, içimde kaldı çünkü:

çok erken bir saate çıkmanıza ve az seyirciye çalmanıza rağmen gerçekten baya iyi bir performans gösterdiniz,ama hangi akla hizmet 8.45te sahneden indiniz açıkçası anlayamadım, program gayet güzel gidiyordu gözlemlediğim kadarıyla.soundunuz baya yol katetmiş bizizden beri, özellikle bas soundunuza hayran kaldım.umarım hep böyle devam eder.şarkı seçimleriniz de süper.tek anlayamadığım nokta seyirci tam kıvama gelmişken programın bitmesi oldu...

umarım sizi daha sık izleme imkanı buluruz, düzenli bir şekilde.ortam çok kalabalık olmamasına rağmen iyi bir alkış topladınız, daha geç bir saatte çalsanız daha iyisi olur muydu merak etmiyor değilim hani

Djurgarten demiş ki:
sizi ikinci kez şans eseri yakalayıp dinleme fırsatı buldum, normalde burayı çok takip etmem ama yine de söyleceklerimi söyleyeyim, içimde kaldı çünkü:

çok erken bir saate çıkmanıza ve az seyirciye çalmanıza rağmen gerçekten baya iyi bir performans gösterdiniz,ama hangi akla hizmet 8.45te sahneden indiniz açıkçası anlayamadım, program gayet güzel gidiyordu gözlemlediğim kadarıyla.soundunuz baya yol katetmiş bizizden beri, özellikle bas soundunuza hayran kaldım.umarım hep böyle devam eder.şarkı seçimleriniz de süper.tek anlayamadığım nokta seyirci tam kıvama gelmişken programın bitmesi oldu...

umarım sizi daha sık izleme imkanı buluruz, düzenli bir şekilde.ortam çok kalabalık olmamasına rağmen iyi bir alkış topladınız, daha geç bir saatte çalsanız daha iyisi olur muydu merak etmiyor değilim hani

abi yukarıda da bahsetmiştik , bi deneme programı yaptık garage da sadece 1,5 saat bizden sonra barın süregelen programı olduğu için en geç 9 da bitirmemiz gerekiyodu. yoksa o seyirciyi öyle eğlendirirken bırakmak istemezdik. :? bu arada sans eseri 2. kez dinlemen güzel bişey olmuş. umarız bundan sonra gelip sürekli dinlersin ;) , sound olarak evet yok katettik baya, en azından öyle söyleniyor, çünkü bahsettiğin biziz konserinden sonra akalşık 2000$ lık bi setup revizyonu yaptık umarız değmiştir.
dediğim gibi Djurgarten bundan sonra sürekli dinlemeye ve yorumlarını bekleriz... :cigara

Ya biz de hiç istemedik o elektriği bırakıp sahneden inmeyi ancak dediğimiz gibi bu deneme programı niteliğindeydi ve bizden sonraki grubun da süresine saygı göstermek durumundaydık. Yine de bunları duymak çok güzel, herkese çok teşekkürler tekrar :)

Geri