DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Dün TOB.'a gidemeyenler ve merak edenler icin yazalım bakalım;
Dün konserin oldugu yere girdiğimde herkes mum ışığında masalarında oturuyodu..önümde bi elemanın laptopla Fifa oynadıgını gördüm başlarda cok tutuk olan seyirci Göktug'un
- Kaldırın üle şu masaları gelin öne kalkın ayaga
komutuyla gaza geldi..Herkesler coştular eglendiler,hopladılar zıpladılar..heheeh
Ben bile oturmayı denedim ama mümkün değil DeM'i oturarak izlemek yani :?
Sonuç olarak harika bir konserdi..Otostopla geldim 3 araba degiştirip ama o keyfe değerdi ;)
Bu gece Garajda başarılar..iyi gudurak :D

maresalx demiş ki:
Dün konserin oldugu yere girdiğimde herkes mum ışığında masalarında oturuyodu..önümde bi elemanın laptopla Fifa oynadıgını gördüm başlarda cok tutuk olan seyirci Göktug'un
komutuyla gaza geldi..Herkesler coştular eglendiler,hopladılar zıpladılar..heheeh
Sonuç olarak harika bir konserdi..Otostopla geldim 3 araba degiştirip ama o keyfe değerdi ;)
ahaha o laptop olayını artk normal karşılıyoruz burası tobb herkezde laptop olunca insan kopmuo sonuc derslerde cafede heryerde pes turnuwası :D

iyi eglenceler bizim tayfada gelior bugun ben gelemijem arkın babası vefad etmiş onun yanına gitcem :( ama surdan tekrar soluum DEM e 10 uzerinde 9 nie 9 cunku göktuğ her konserde bişeyi devirmeyi bilio bu konserdede nota sehbasını devirdi ilerde ses sistemini falan devirir amn yani :D

maresalx demiş ki:
ehehe ben de bi kaç resim ekleyeyim tobb etü konserinden o zaman..

http://img102.imageshack.us/my.php?image=demeko200602171747144jd4ij.jpg
http://img349.imageshack.us/my.php?image=demeko200602171810179rk8xu.jpg
http://img349.imageshack.us/my.php?image=demeko200602171839293wx2gw.jpg
http://img114.imageshack.us/my.php?image=demeko200602171849476gk9ub.jpg

arkadaşlar sizin demoları egetekstil ve astronominin forum sitelerine eklemek istiyoruz sonuçta herkes sizin kendi sitenizden haberdar deil(bu arada site linkiinde ekleriz sonuna diyorum merak edenler için)bu mümkün mü?..

9 puanda haklısınız dün yine mikrofonu devirdi göktuğ volkanın ince bi hareketiyle kurtuldu herşey

gece süperdi yaaaa hiç bukadar eğlenmemiştim sabah kalktığımda (ki geç yattım ) hala DeM in sarhoşluğu üstümdeydi.Ses düzeni ertuğrula yarıyo sesi süperdi gece valla mest oldum şahsen sahnenin ona yakın yerine aktım hemen :) tanıştığım içinde çok mutlu oldum saol göktuğ ama bide beni tanıtışın küfür üstüne olmasaydı daha mutlu olurdum heralde :LOL:

yanarım yanarım besteleri dinleyemedim ona yanarım :cry:

.......................................................................................................
BU ARADA YARIMM SAAT BOYUNCA AKOR OLUR :LOL: puhaa

izmirli arkadaşım :) mümkünmüş :) göktuğ dedi falla onun yalancısıyım

.....................................................................
yarım saatte AKORD olur AKOR DİEN ELEMANA TEPKİDİR BU aaaaaaaaaaa

ehehehe işte hat-trick die buna denir
cuma tob. üni.
cumartesi garage
pazar odtu
oo yeaaah cok guzel demlendim..
Dün gece evinde beni en kötü şekilde misafir edebilme becerisini gösteren Volkan'a da burdan nefretimi püskürtüyorum..Allah seni öyle berbat yataklarda yatırır işallah
Rodilerin Gralıyım

bide yazmadan edemiycem cumartesi garajdaki DeM performansı gorduklerimin en güzeliydi..Cok ama cok eglendim..
Bülent (altısekiz davul ) ile Barış yer degiştirdi eywallahda
Göktug'un davula geçmesi bombaydı :LOL:
ayrıca bi hoşuma gidende mikrofon ayaklıgıyla zilllere vururken ben yerlere düştüm :D :D :D
Cumartesi geLmeyenler cok şey kacırdı cooooooook 3 bucuga kadar
Rodilerin Gralıyım

sonunda Ankara' da izlemekde nasip oldu :) mükemmel bir seyirci vardı içerde, dem süperdi yine seyirciyi çok iyi eğlendirdi, Haykoya hem ön grup hem son grup oldu eheuehu

eet sizlerle Kaplumbaga deneyimi paylaşmak istiyorum
bundan 2 ay önce aldığım madeni 1 ytl büyüklüğündeki kaplumbağam aldığım günden beri ölü gibi,hiç kıpırdamadan yatıyo akvaryumun içinde..şu an saat sabaha karşı 4 buçuk
akvaryumu kolonlardan birinin üzerine koydum ve DeM'in eski yeni tüm parçalarını 3 er kez çaldım..
Sonuç : Kaplumbağa öküz gibi canlandı!!!Akvaryumun içinde deli gibi koşturuyo yakında hayvan dışarı çıkıcak nerdeyse biskuvi kadar bişi
Sevgili Açıköğretimliler bu programda DeM'in su kaplumbağaları üzerindeki etkisini gördük..Birbaşka programda görüşmek üzre :p

Geri