DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Pardon doğru akşamüstü idi :)=
100. sayfamız da sayende oldu :)=
Hayırlı olsun tüm Cumhuriyet Gençliğine...Bize de hayırlı olur umarız...

...Sevgiler&Saygılar...

Cumartesi gecesi nası eğlendirdiniz anlatamam. içtik, coştuk, eğlendik elinize ağzınıza sağlık.tüm tersliklere rağmen şahane bi gündü. another brick in the wall'da sezen aksu olayı süperdi, Duman da konserinde aynısını yapmıştı bilmiyorum grupta saklıkentteki duman konserine giden var mı. zaten siz duman konserinden önce yapmıştınız, sizi ilk dinlemeye başladıım zamanlardı aaa dedim dem de aynısını yapmıştı.
Bu arada basçı ilk 20-30 dakika çok temiz çaldı. :p neyse anlayan anladı.

maresalx demiş ki:
abicim bu abla ne yazmış kendi biliyomu acaba hehehe
duman sizden önce bunu yapmıştı ama sizde dumandan önce yapmıştınız hepimiz sizden once yaptık dumandan once kim yaptı dem yaptı ?!once duman yaptı hayır biz yaptık bence dem yaptı..
:p

neden sürekli aynı şeyi yaptıını anlayamıyorum. acaba zavallı hastalıklı beyin hücrelerin mi seni dem sayesinde kendini kanıtlayabileceine ve bi halt hissedebileceine inandırıyor. bence sen dem sayfasını kendininmiş gibi kullanıp buraya her yorum yapanı eleştireceine ilef için çalış daha faydalı olur. ayrıca bu dem hakkındaki yorumlar için açılmış bi sayfa, yorum yazanlara yorum yazmak için deil. dem sayfasını kişisel polemiklerle kirletmemek için daha önce seviyene inmemiştim ama sen de bu sayfayı herkes gibi sıradan ve dierleriyle eşit hakta olan basit bir dinleyici gibi kullanmalısın. yorumum hakkında bişey dieceksen lütfen öm kanalıyla gel.
Grup üyelerine ve demseverlere saygılar....

she_zoFrenin yazdıkları gayet net anlaşılır, bu iki şarkıyı birşeştirme konusunda. Can'cım senin anlamadığın noktada anlatılmak istenen Dem Dumandan Duman da Demden görmediğidir. Zaten çok da mühim bir mesele değil sonuçta ama lütfen biraz daha sakin olalım internette birbirimize karşı herkesin bu sayfaya bişeler yazmaya hakkı var bu hak tek bir kişiye aitmiş gibi davranmayalım lütfen.
Kolay gelsin herkese
Dem yarın 22:00'da Backstage'de bi aksilik olmazsa.

Çok teşekkürler ederizrizriz...

Rüya, ödülü bir gün barda veriririz :)=

sHe_zoFreN, ya o olay benim direk sahnede aklıma gelmişti bikere.Şarkıyı girince dedim ki ulan ne kadar benziyor şarkılar sonra HerŞey'i yakı girdim bizimkiler de hemen toparladılar :)= Bu hafta da içimden geldi öyle.Duman'ın yaptığını bilmiyordum bak helal olsun...Bilsem araklardım sanırmı fikri :)=

İrdoğancım, diyor ki yani bas gitar hani ses sistemi falan problemler :)= İnce espriii...

saraptheband, aynen biz de efenim görüşmek üzere...

Bir de lütfen forumda tatsız matsız gereksiz tartışmalar veya laf kalabalıklarına girmeyelim dimi?bizler çiçek çocuklarız...

HATIRLATMALAR:
1)5 adet şarkımızı http://www.myspace.com/demtr ve http://www.purevolume.com/demtr adreslerinden download edebilirsiniz...İyi dinlemeler...

2)Bu akşam 21:30 gibi falan Backstage'de çalmaya başlamış oluruz efenim.Bekleriz bu güzelim mekana herkesi.

...Sevgiler&Saygılar...

Eskiden 100 sayfa olmadan albüm yapsak diyorduk :)= şimdi bu 1000. sayfa falan için olur herhalde :p= Yok yok az kaldı işallah kurtulacaksınız bizden :)= Siz ne zaman geleceksiniz? :p=

cyberknight demiş ki:
Eskiden 100 sayfa olmadan albüm yapsak diyorduk :)= şimdi bu 1000. sayfa falan için olur herhalde :p= Yok yok az kaldı işallah kurtulacaksınız bizden :)= Siz ne zaman geleceksiniz? :p=
olm biz daha 23 teyiz lan :D bizim daha bir 10 sene falan sürer heralde :LOL: :LOL: :LOL:
siz gidin abi.torunlar falan olursa sizin biz takılırız onlarla albüm işlerini be yahu :LOL: :LOL:
düzeltme:düzeltmiyorum :) yahu ben ne ce konuştum :D

İşte beklenen tablolar ya... Şöyle Dumanla kapıştırılalım, karşılıklı demeçler verelim, efenim sonra Volkan Reina çıkışı sarhoş yakalanıp sabah manşet olsa, Ertuğrul birileriye basılsa, Göktuğ sabah şu cin olmayan Mehmet Ali Erbil'in programına katılsa, ben de Beni seç beni seç diye koşuştursam... 8)

Albüm filan nedir ki hem? A yaz 3619a yolla cebine geliyor bir türlü :p

JuMiLLa demiş ki:
barışın deneyim olarak +ları olduğundandır heralde çok daha oturaklı bi sound u vardı.. bi de davul sesi olarak ele alırsam; barış zilleri çok sevmesine rağmen beni ziller rahatsız etmiyodu ama dün gece dinlediğimde (belki trampetin boşluğundan dolayıdır), ziller biraz fazla gürültülüymüş gibi geldi bana..
Ciddiyete bürünerek yazdığın mesaj için Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum efenm. Şöyle bir sorundan bahsedeyim hemen: garajdaki performans 3 saat civarı sürdüğünden ve kesinlikle dediğin gibi - tecrübeye gidiyor olay - kondisyon eksikliğini en çok enerji harcamam gereken son bölümde hissedebiliyorum. Hani düzelir düzelmez pek de üzerine gitmiyorum işin aslı, Dem'in bar grubu kalma gibi bir projesi yok girip gördüğüm kadarıyla, mesajın sonundaki "eğlendik" kelimesi de zaten benim için yeterli kalıyor bu aşamada. Önemli olan sonbaharda neler yapacağım :)

İkinci konu da sound: Dem'de zaten düşünülen bir sound değişikliği söz konusuymuş ben gruba girmeden de önce. Ben girdim, üzerine davulun sound'u eminim ki değişmiştir. Çünkü o "oturaklı" tarifine eminim tarz gereği uymuyorumdur. Ancak bu oturaksızlığın üzerinde çalıştığımız yeni sound'a gayet oturacağına inanıyorum. Değişiklik zordur, Barış'a sadece duyduklarımdan bile yola çıkarak iyi davulcu diyebiliyorum, gelen gideni aratır zaten anlamlı bir sözdür. Ancak yolun sonunda gerçekten beğeneceğinizi düşünüyorum, her hafta alıştığımızın çok dışında, farklı bir şey ile geleceğiz. Değişik olacak, güzel olacak, bekleyin derim ben... :)

Ne çok yazdım beah.. 1 yaz 1000 işit dimi :p O zil / trampet -> gürültü olayını da anlatmak isterdim ama hem uzun sürecek hem de ton-maister'ın işi o. Henüz içerideki sound'a bile hakim değilken, dışarıyı konuşmam çok yersiz olacaktır, af diliyorum :)

Tekrar tekrar teşekkürler başta Umay olmak üzere, tüm dem izleyicilerine, destekçilerine, Cumartesi ataistlerine vs vs... saygılar

sHe_zoFreN demiş ki:
neden sürekli aynı şeyi yaptıını anlayamıyorum. acaba zavallı hastalıklı beyin hücrelerin mi seni dem sayesinde kendini kanıtlayabileceine ve bi halt hissedebileceine inandırıyor. bence sen dem sayfasını kendininmiş gibi kullanıp buraya her yorum yapanı eleştireceine ilef için çalış daha faydalı olur. ayrıca bu dem hakkındaki yorumlar için açılmış bi sayfa, yorum yazanlara yorum yazmak için deil. dem sayfasını kişisel polemiklerle kirletmemek için daha önce seviyene inmemiştim ama sen de bu sayfayı herkes gibi sıradan ve dierleriyle eşit hakta olan basit bir dinleyici gibi kullanmalısın. yorumum hakkında bişey dieceksen lütfen öm kanalıyla gel.
Grup üyelerine ve demseverlere saygılar....
senin bahsettigin şey göktug ve volkan istanbula gittiğinde olmustu ve o gunden sonra olmadi bi daha cunku adamlar burayi takip edemiyorlardi ankaradaki gibi evlerinde net yoktu bana ya da kazima soyleyip (rethink) buraya yazilar yaziyorduk.O gunden beri onlarin adina ben bisi yazmadim.Ayrica zavalli beyin hucrelerin demissin hakaret edicek kadar seni sinirlendiren nedir boyle.Kendimi kanitlayacagim sey dem degil tabiki bilmeden etmeden beni tanimadan yazmissin
gerizekali..

Geri