DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Çok teşekkürlerrrrrr....

Arkadaşlar yarın (Cuma-11.08.2006) akşamı saat 21:00'de sahne alıyoruz Garage Rock Bar'da...2 hafta sanırım böyle...Sonra karar vereceğiz durumun gidişatını nasıl istiyorsak...Geç saate gelemeyenler artık mızmızlanmadan gelirler :)=
Sonra da ben tatil uçaaar gider :)= Herkese iyi tatiler 1 hafta içinde gidecek olanlar varsa...

...SEVgiler&SAYgılar...

cyberknight demiş ki:
Geç saate gelemeyenler artık mızmızlanmadan gelirler :)=
hehe bi de gec saatte gelemeyen yurtta kalan insanlar var dimi yasık valla :p :p herkes bismi canım gelsin sabbaha kaddar eglensin :D neese saat olayı beni bi mes'ut bahtiyar falan etti ;) bu son galiba evime gitme vakti geldi :roll: herkeşlere ei tatiller... amen...

Dinlemediğim biçok besteniz varmış anatolianrocktaki sitenizden dinledim valla gayet hoş besteleriniz varmış.Umarım reklamı sağlam olan bir albümde kullanırsınız...
Başarılarınızın devamını dilerim...

Teşekkürler programa gelen tüm arkadaşlara...Yakında buralar çok sıcak olacak çoooooooooooooookkkk işi bilmeyen dııııt(sansür)'lar yüzünden...

Ha ayrıca bir insan(insan demeye dilim varmıyor) sahneye niye izmarit atar ki ve bizim hakkımızda dedikodu yapar ki sırf benle kişisel sorunu varsa :)= Hatta bu kişisel sorun onun kızsal mazeretiyse :)= Aynen verdiğim cevap da Gemide filminden alıntı yaparak "...Bu cigaraya değil sana acımam...Sokarım dııııttt(sansür)" :)= Kaliteli seyirciye sonuna kadar varız efenim...

...SEVgiler&SAYgılar...

sewiyorum ben siziii :LOL: muhteşem parçalar çaldınız harikaydınız yine uzun zamandır izlemiyoduk kendimize geldikk :D basçının saati de çok güzelmiş hani :LOL: :LOL: 8) "yine" için ne kadar teşekkür etsem az kendimden geçtiğim şarkıdırr :LOL: ne yazık ki biz ara vericezz haftaya yokuzz artık :( bizim de tatile ihtiyacımız war di mi ama :D dönünce kaldığımız yerden dewam tabii ;) bizi özleyiiinn :LOL: ;) :roll:

Ulammmmmmmmmm gıcıkk oldumm..... microfonu yağlamaya geliodumm azdaha ya :) Göktuğu tebrik etmek istiyorum ben o sinirle microfonu başka amaçlarda kullanırdım :D microfon arada cart curtt sesler çıakrsada isrifini bozmadı sabırla
:metal

dem iidir ya!!!değerini bilmek lasım.böle 1 aydır uzak kaldım çokkk ösledim valla.(gelin antalyaya diom gelmiolar :p )neese geliom 3-4 hafta sora :D :( .bu arada göktuujum kimin nei ne kadar bildiği öle çok önemli deil.sizi bilen bilio. ;)
başarılar kojaman...
bi de tekrar herkese ii tatiller... :)

yahu yetti kardeşim ne bu ya!!! :) bütün sene Eskişehire gelin dedik ,tatile çıktık,o zaman geldiniz.Antalyaya bekliyoruz artık ama ne zaman gelirsiniz,ki büyük ihtimallle biz dönünce olur bu:p :D neyse uzun sözün kısası ne tatili kardeşim,gelin Antalyada konser yapın ;) .hadi bakiim :D :LOL:

Çok teşekkür ederiz...

Melabalar tatil ellerden bir de :p=

Bir de 14 ay falan oldu sanırım Garage'da program yapıyoruz...Sanırım 7 adet işletme...Bilimum sayıda tonmaister vs. eskittik :)= Bir sürü şeye göğüs gerdik sabrettik vs...(Ağlayacağım şimdi :p= ) Bizim de artık sabrımızın son noktası denen bir şey var ve GARAGE ROCK BAR'dan ayrıldık...Bizi tanıyanlar nedenlerini zaten biliyorlardır...Şimdilik gözüken buraya kadarmış efenim...Ve sanıyorum ki eşlik edenler de olacak bu şekilde bizlere...Neyse gelince daha net açıklarız her şeyi efenim...

20 Ağustos PAZAR saat 23:00'te Eskişehir HAYAL'deyiz ayrıca...Bekleriz...

Böyledir şimdilik havadis-i şerifiyeler :)=

...SEVgiler&SAYgılar...

hayırlısı olsun garage a sırf siz varsınız die gelmiştim be göööya bu haftada erkendi saati :(
nese artık dem le başka mekanlara yada dem ne yapmak istiyosa onların yanında saf tutmaya

hayırlısı olsun garage a sırf siz varsınız die gelmiştim be göööya bu haftada erkendi saati :(
nese artık dem le başka mekanlara yada dem ne yapmak istiyosa onların yanında saf tutmaya

Geri