DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

cyberknight demiş ki:
14 ay falan oldu sanırım Garage'da program yapıyoruz...Sanırım 7 adet işletme...Bilimum sayıda tonmaister vs. eskittik :)=

anaa 8O
la beni unutmussunuz bi tanede guvenlik eskittiniz :p tuh ya cok sasirdim bunu gorunce..
iyi tatiller hepinize,zaten bi ayaga kalktik anasini satim herkes tatile gitmis hühühü

bugün dev ekranda(normal tv de hiç gözüme ilişmemişti) redd izlerken son kliplerinde doğan duru(vokal) nun göktuğa çok benzediğini farkettim böle hareketleri mikrofonu tutuşu felan ritim tutuşu çok benziyo yaa:D
bu arada göktuğ sen iyimisin sesin soluğun pek çıkmıyoda? yada ben mi duymuyorum çıkıyoda?

garage'la işi bırakmanız ii olmuş bi bakıma beh..son zmnlarda sürekli problem oluodu ztn orası..siz daa iyilerine layıksınız hem!! 8) ayrıca göktuğ şahin tüm müzik ve spor ve bilimum camiada bir fenomendir!!minyonların sevgilisi o aheueh :D ...bi de göktucuum geçen sen tatildeyken biriyle konuşuoduk..(anladn sen kim..) dedim ki:"ya yanlış anlama ama ben göktuğu ösledim yafs!!" dön biran önce de sabaha kdr azarla yine beni aheuh!!eskişehirde de chok ii olucaksınız yine eminim başarılar...

Ben geldiiiimmm :p=

Yine içtenlikle herkese bir teşekkür ederek kocaman başlayayım konuşmama :p= İnsanın 1 hafta da olsa kafasının çalıştırılmaması pek güzel bir şey ya :p=

Canımsınız hepiniz...Herkes bana benziyor evet :p= Ama o herifteki burun oyy oyyy yok bunu yapmayın bana :p=

Bu akşam tatilin tuzuyla ESKİŞEHİR HAYAL'de saat 23:00 gibi sahnedeyiz efenim bekleriz...

Bir de ağızdan çıkan söz tutulur demek istiyorum günün anlamlı sözü olarak :)=

...SEVgiler&SAYgılar...

y4s2_3d10 demiş ki:
bugün dev ekranda(normal tv de hiç gözüme ilişmemişti) redd izlerken son kliplerinde doğan duru(vokal) nun göktuğa çok benzediğini farkettim böle hareketleri mikrofonu tutuşu felan ritim tutuşu çok benziyo yaa:D

Yok abicik ya burunla alakan yok imaaaam bile yok mesajımda vallahi :LOL: yaparmıyım ben öle şey yapmam.
cidden baban güzel demiş eticin kılavuz istemeyen bir durum ortadaki :D

Geri