Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

IMG_1124.JPG

@zencikapici hocam polytune dan memnunmusun? ben pw nin pw-ct4 ü kullanıyorum. sahnede bazen bana zor anlar yaşatabiliyor. gitardan gelen sinyali algılamıyor kafasına göre hareket ediyor. birde amfiyi standbay durumda iken akort aleti aktif çalışıyor mu hocam? pw de ben mi yapamadım bilmiyorum ama amfi standbay da olunca akort edemiyorum gitarımı.

@zencikapici hocam polytune dan memnunmusun? ben pw nin pw-ct4 ü kullanıyorum. sahnede bazen bana zor anlar yaşatabiliyor. gitardan gelen sinyali algılamıyor kafasına göre hareket ediyor. birde amfiyi standbay durumda iken akort aleti aktif çalışıyor mu hocam? pw de ben mi yapamadım bilmiyorum ama amfi standbay da olunca akort edemiyorum gitarımı.
Çok memnunum hocam.bu söylediklerinden hiçbiri başıma gelmedi

Hocam amfi standbay da ikende akort yapabiliyormusunuz gitarı? yani amfi kapalıyken dahi?
Ampliden bağımsız olarak akort yapılabilmekte...Ve ben de, pek memnunum, özellikle bütün tellerdeki akordu göstermesi çok işe yarıyor...Ama headstock tuner ile, stompbox tunerları karşılaştırmak ne kadar doğru olur bilemiyorum, ikisinin de kendi avantajları ve dezavantajları var...

Sevgiler ve saygılar...

POD HD 500X'in, Korg marka iyi model tuner cihazının, telefonun, ufak çalışma amfisinin akordu birbirini tutmuyor. Kafayı yemek üzereyim. Hangisine güveneceğimi bilemiyorum... :(

Geri