Yeniharman - Eskişehir

ayrıca bişi daha dönence coverını nerden bulabilirim bana bi yardımcı olun bide sizi yuhlayan çilekesçilere en güzel yanıtı çilekes verdi onları kutluyorum sizin degerinizi 1 kat daha arttırdı sizide gösterdinizi fedakarlıktan dolayo tek tek tebrik ediyorum

sen fazla konya hakkında konusuon ben olsam agustic cafe organisazyonuna gelmem derim konyay mal etme olayı konya düsmanlıın varsa baska yerlere git

yeniharman Jack Daniel's gecesinde sevenleriyle buluşuyor

snightafia3yu2.jpg

ya ben onların 2. albümü cıkıo die duymustum demek biri sallamıs neyse ins en yakın sürde albüm cıkarması dileiyle ayrıca sabahtan beri sarsmadanı dinliom:)))

Her şeye:)cry: elektrik vs) rağmen mükemmel bir performansınız vardı.Mutlaka tekrar bekliyeceğimiz bir grupsunuz.En azından ben böyle düşünüyorum, belirtmek isterim.
Organizasyondan da bahsetmeden olmaz bence.Mükemmel bir organizasyondu( :!: ).Artık daha ne denir ki!
Yine de her şey güzeldi, performansınız süperdi.Sizi tekrar KoNyA da görmek isterim...

her ne kadar organizasyon kotu olsada konyadaki dinleyicilere ulaşmış
olmaktan cok mutluyuz.cok güzel bir kitle wardı mutlu ayrıldık tesekkür ederiz bu güzel yorumlarınız icin..

Geri