Dorian

Dün rastgele tvde gezerken Kral Tv de dorianın klibi gösterdiler hemde saat 20:00 sıralarında...Çok şaşırdım ve mutlu oldum.Bu kralın doruk noktası...Ayrıca albümün kasım ortasında çıkacağını söylemiştiniz ama albümü 2 gün önce almak istedim ama daha gelmedi dediler.Yoksa bir sorun mu oldu...

Klip ve şarkı gerçekten çok güzel, diğer şarkıları merak ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum :)

walla klip şarkısı çok güzel olmuş.Başarılarınızın devamını dilerim.Ayrıca ankarada bi konser bekliyorum kesinlikle gelirim.

Dorian !! :D Yine güzel bir grup daha çikti ortaya.. harika.. manyak bir tarz. Çok basarilar diliyorum..

Hollanda'da sizleri promote etmeye basladim :d burda Türk gençler arasinda rock/metal pek tutulmuyor.. beyinlerini yikamaya çakisiom :p
Yakinda sizin coverinizi çalariz :D böylece daha çok promote yani tanitim felan yapariz..

Keep up the good work ! basarilar :D

Deftone demiş ki:
Dorian !! :D Yine güzel bir grup daha çikti ortaya.. harika.. manyak bir tarz. Çok basarilar diliyorum..

Hollanda'da sizleri promote etmeye basladim :d burda Türk gençler arasinda rock/metal pek tutulmuyor.. beyinlerini yikamaya çakisiom :p
Yakinda sizin coverinizi çalariz :D böylece daha çok promote yani tanitim felan yapariz..

Keep up the good work ! basarilar :D
bence türk gençleri rock/metale sandığından daha meraklıdır heralde hollanda için geçerli birşey bu.. ;) Ayrıca doriana başarılar.

Geri