Dorian

çok iyi bir grup ama değeri bilinmiyor geçenlerde tüyap bilişim fuarında mini bir konser yapıcaklarını öğrendim ve gittim
ama ben ve birkaç arkadaşımdan başka dinleyen yoktu,öff benim bile morelim bozuldu...popüler kültür işte,gülşen gelse izdiham yaşanırdı :D

arkadaşlar bir bilgi bu arada....dorian'ın kendilerine ait olan forum hacklendi foruma girildiğinde bir osmanlı marşı ve ilahiyi coverlayamazsınız tarzı bişi yazıyordu,birkaç saat sonra ise forum kapalıdır yazısı çıktı bilginize...

hasan85 demiş ki:
ankara da konser var mı yakınlarda
Kesinlesen konser tarihlerine Dorianweb.com'dan bakabilirsin..

haki02 demiş ki:
arkadaşlar bir bilgi bu arada....dorian'ın kendilerine ait olan forum hacklendi foruma girildiğinde bir osmanlı marşı ve ilahiyi coverlayamazsınız tarzı bişi yazıyordu,birkaç saat sonra ise forum kapalıdır yazısı çıktı bilginize...
Heh. Bana mail atmissin bu hacklenme olayi icin. Onu buradan cevaplandirayim. Forumun hacklenmesinde ya da web sitesinin hacklenmesinde yapabilecegim(iz) birsey yok. 2386 kullanicimizin hepsi silindi. Yinede ilgin tesekkur ederim.. ;)

Brainkiller demiş ki:
hasan85 demiş ki:
ankara da konser var mı yakınlarda
Kesinlesen konser tarihlerine Dorianweb.com'dan bakabilirsin..

haki02 demiş ki:
Heh. Bana mail atmissin bu hacklenme olayi icin. Onu buradan cevaplandirayim. Forumun hacklenmesinde ya da web sitesinin hacklenmesinde yapabilecegim(iz) birsey yok. 2386 kullanicimizin hepsi silindi. Yinede ilgin tesekkur ederim.. ;)
webmaster sen miydin :LOL: biraz sert yazmışsam kusura bakma :LOL:

Geri