Dorian

ya bence süper olmuş bu cover meselesı ben bılmıyodum ılahı olduğunu gerçi bi gün odamda açmış dorian dinlerken annem eee bu ilahı kim sölüo bunu gibilerinden bişiler söledi bende ne biliim yanı helal ossun dedım sonuçta niye coverlamasınlar ki adamlar ilahi söylemek için illa hacı falan mı olmak gerekiyo:)

birmanya demiş ki:
ya bence süper olmuş bu cover meselesı ben bılmıyodum ılahı olduğunu gerçi bi gün odamda açmış dorian dinlerken annem eee bu ilahı kim sölüo bunu gibilerinden bişiler söledi bende ne biliim yanı helal ossun dedım sonuçta niye coverlamasınlar ki adamlar ilahi söylemek için illa hacı falan mı olmak gerekiyo:)
katılıyorum....... :LOL: :LOL:

bence ilahi yi şarkı yapmaları çok deişik çok güzel olmuş hiç de eleştirilcek bi yanı yok demek ki ilahiler o kadar güzel ki rock şarkısı bile yapıolar yani !! :D

Onları ilk bakma yüzüme şarkısı ve arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım oldukça başarılılar albümdeki bakma yüzüme-dipte-yeniden hayata ve rüyadan parçaları en beğendiklerim başarılarının devamını diliyorum umarım onlarda ilerde hakettikleri yere gelirler...

evet bende çok beğenerk dinliyorum baya iyi parçaları özellikle dipte ve bakma yüzüme ama ilahiyi coverlamalarıda çok hoş olmuş ne kadar ilahi sevmesemde:D

Geri