Gece Yolcuları

Hayat Bilgisi'ne konuk oyuncu olarak girmeliler bence:D :D:D, diziyle özdeşleştiler,aklıma hayat bilgisi geliyo her duyuşumda şarkılarını... ben hiç sevmiyom, nedense...

evt onları bnde sevmiyorum istanbulda grup asteria ile(abimlerin grubu) aynı barda çaldıkları geceleri biliyorum..Yaptıkları bana göre amaçsız bir müzik tarzı...

ya arkadaşlar niye böyle diyorsunuz bence çok kötü değil güzel bir grup bence pop değilde duygusal rock bir grup ben bu grubun böyle eleştiri aldığını bilmiyordum şaştım kaldım

grubu sevmiyorum hatta adamlar yanibasimda fotograf cektirip imza dagitirken ben hic orali olmadim ama duyduguma gore grup daha sert muzik yapmak istiyormus ve cesitli sebeplerden oturu boyleymisler maddi imkansizliklarina ragmen bu noktaya gelmelerini takdir ediyorum ama turkiyenin elvisi tarkan biz de beatlesi olacagiz gibi aciklamalari yapmamalilardi tabi bunlar sadece benim gorusum etrafimda onlara bayilan bir suru insan var

bana göre yaptıkları müzik çok güzel dinlenmesi gereken bi grup sadece klip yaptığı şarkılar değil diğer şarkıları için de söylüyorum bunu dinlemeye değer

Nerdesin parçasını kimin için yazmışlar bilen var mı???

Şarkının yazılış hikayesini merak ediyorum.

Birde tablarını nerden bulabilirim.Nerdesinin intorosunun tabları lazım.

yaptıkları müzik rock tadında olmasada güzel parçaları var son albümde canlı olarakda o kadar iyi değiller ama güzell parçaları var favori parçamda HÜZÜN sözleri çok hoş..!

Geri