Doğu Yücel

'Forum Meydanı' forumunda creepgirl tarafından 16 Ağustos 2004 tarihinde açılan konu

1. arkadaşlar kendisi bence çok önemli bir şahsiyettir yorumlarınızı bekliyorum

2. tanımıyorum

3. baya seviyorum çok iyi bir yazar hem müzik hemde kitap

4. bira tanitsanda kim oldugunu ögrensek....

5. blue jean yazarı aynı zamanda okul filminin ilham kaynağı olan hayalet kitap ın yazarı izmirli kendisi iron maiden
    dream theater
    pain of salvation
    ens evdiği 3 grup iron maiden dan bruce dickınson içini diyorki
    ailemden sonra en çok sesini duyduğum kişi o :)

6. Doğu Yücel oldukça dolu bir insana benziyor; yazar, senarist, müzik eleştirmeni vs.. şu anda da bir filmin senaryosu üzerinde uğraşıyormuş. Adamın bütün önemli şahsiyetlerle tanışmışlığı ve konuşmuşluğu var. Bruce Dickinson röportajını okumuştum bir kere, süperdi. bence kendisi de oldukça önemli bir şahsiyet...

7. ben de baya beğeniyorum doğu yüceli...hayalet kitap güzeldi diğer kitabı(adını hatırlamıyorum)çok hoşuma gitmedi ama...yaşına göre baya dolu bi insan bencede...gayet de sıradan biri gibi duruyo öyle kasılmak,bilgiliyim havası vermek falan yok adamda..

8. hayalet kitap süperdi. Düşler Kabuslar ve Gelecek Masalları da çok iyiydi. yazdıklarına göre süper bir insan olmalı.

9. evet düşler kabuslar ve gelecek masalları gerçekten olağanüstü ancak hayalet kitapla hayalgücünün sınırlarını öyle bir zorladı ki kapılar bi daha kapanmamak üzere açılabilir aman dikkat diyim ben

10. ama çok güzel ikiside ya.. imzanda güzelmiş .. pentagram.. :)

11. bu arada sağ kolunda iron maiden-seventh son of a seventh son un kapağındaki eddie dövmesi var unutmuşum :)

12. ben de 3. kitabı çıkacak diye duymuştum. noldu acaba?

13. ya 3. kitap umarım çıkar merakla bekliyoruz ama nolur bilemeyiz büyük arzularla bekliyoruz.

14. çok tatlı bi insan cidden akıllı adam ya ben çok sewiorum kendisini

15. vay olm efe sen benden çok mu biliyon yoksa doğuyu bak kıskandım şimdi :x

16. ahahaha yok be umrumda değil o herifte bilgisi iyiymiş eheüe ya sen okul başlığına bak bi allah aşkına bir süpriz var :) bu arada delia avatar çok hoşmuş

17. sadece bir kitabını okudum.ama stephen king esintileri vardı.yani özgün değil.pek beğenmedim.okul filmi idare ederdi.ve radyoculuğunu bilmiyorum

18. çok sıcak bi adam... aynı zamanda çok kafa...

19. kitaba göre okul filmi çok kötüydü. mutlaka okumanız gerek. özentilik iddialarına da katılmıorum!

20. evet özenti olduğunu hiç düşünmüyorum.aksine türkiyediki en özgün yazarlardan kendisi.blue jean dergisindeki yazılarından bile anlayabiliriz bunu.okul filminde bende hayal kırıklığına uğradım

Bu Sayfayı Paylaş