Objektif

Herkeze çok teşekkür ediyorum. mahcem abi dediğin gibi keşke zihinlerden silebilsek benim bile aklıma geliyor hep ama silemiyoruz işte elde değil malesef lanet şey!

Akşamlar

loş akşamlarda yıkandı şehrin ışıkları of of.uzaklarda doğan güneş loş akşam ışıkları of of.hep yalnız akşamlar başıboş sokaklar ışığın geldiği yer hep loş hep boş...

objektif demiş ki:
Künyeyede çektik ama yayınlamıyorlar.Sözler rahatsız etmiş.

Allah aşkına ne şarkı sözleri var gidip de loş akşamlara taktılarsa kafayı, yorum yok...

dream tv'de "sadece türkçe" diye bir program var,çoğunlukla eskilerden çalıyorlar.rastladım ve sevindim açıkçası.

sevindim barışarock olayına :D biz de ordayız o zaman ;)

objektif demiş ki:
Künyeyede çektik ama yayınlamıyorlar.Sözler rahatsız etmiş.

Allah aşkına ne şarkı sözleri var gidip de loş akşamlara taktılarsa kafayı, yorum yok...

dream tv'de "sadece türkçe" diye bir program var,çoğunlukla eskilerden çalıyorlar.rastladım ve sevindim açıkçası.

sevindim barışarock olayına :D biz de ordayız o zaman ;)

Yalnış anlaşıldı galiba .Künye albümünden Künye adlı parçaya Klip çektik.İçinde Barışa Rock görüntüleride vardı Onu yayınlamadılar.Yoksa Loş akşamlar yayınlanıyor.

Objektif'in yeni albümü diye bir şey duydum. Vecdi abiye başarılar.

Barışa Rock bu sene de var mı?

Bende Dream TV`de Gördüm 1 Kere Zaten Klip Için Yorum Yapmıştım Buraya Ama Dream TV`yi Kınıyorum Bu Konuda Tutup Britney Spears`ın Afedersiniz O .Oktan Klibini Yayınlıyorlar Hiç Bi Sakıncası Olmayan Bir Kaç Sözü Sakıncalı Görüp Yayınlamıyorlar Kendi Kendilerine Tribemi Girmişler Acaba Ya Çok Ilginç Herneyse Vecdi Abim Barışarock`a Gelmenizi Çok Istiyorum Özellikle Hayal ve Yaşam`dan Çalmanızı Istiyorum :( Eğer Gelirseniz Sahneye En Yakın Dinleyiciniz Ben Olacağım Çok Heyecanlıyım :) Herkeze Sevgiler Saygılar Kendinize Çok Iyi Bakın..

Geri