Objektif

objektifi çok seven bir dinleyicisiyim grubun samsunlu olduğunu biliyordum ama youtube deki görüntüler beni çok duygulandırdı ve
tam bir nostalji yaşattı tıpkı eski parçalarında dedikleri ( geçmişe özlem duyulan ortamlarda ) olduğu gibi başarılar ve de selamlar

Herkese selamlar.Uzun süren sabır dönemi sona erdi.Çok yakın bir zamanda,bir ay içinde Sokağın Sesi adlı albümümüz piyasaya çıkacaktır.
Klip çekimi ve diğer işlemler 15 gün içinde gerçekleştirilecektir.Bizi bu kadar uzun süre beklediğiniz için hepinize sonsuz teşekkürler.
Vecdi Yücalan/Objektif

1 yıldan Fazla çıkmasını Beklediğimiz albüm sonunda çıkıyor demek, 1 ay daha bekleriz farketmez ;) ... isimde daha bi merak ettiriyor bu arada ...

Albümün içinde imzalı poster için bölüm olacak mı yine.. :p
Yıllar önce Künye albümünden bana dönen imzalı poster hala durur.. ;) Gerçi ismimi yanlış yazmıştınız ama olsun.. :p
Saygılar..

Selamlar.Fotoğraf çekimleri tamamlandı.Bu Perşembe Klip çekiyoruz.Bu ay içinde albüm elinizde olacak..Rocker kalın...Vecdi Yücalan/Objektif

wawwwsss :D:D ya objektif tam anlamıyla mükemmel bir grup bence. sadece müzik değil sözlerde ii.toplumun acı yüzünü gerçeklerinide ortaya döküyor. ben severim.italyanlar geldi bi saniye heehehehehehe:D:D:D

Geri