Objektif

selamlar vecdi abi ben bişey merak ediyorum bu albumde Taner Keser ve Volkan Uzunhasanoğlu nun çaldığı parçalar yine yer alıcak mı yoksa yeni gelen arkadaşlar bu parçaları yeniden çaldılarmı şimdiden teşekkürler...

Teşekkürler.Taner ve Volkanın çaldığı parçalar duruyor.Klavyede Bülent birkaç parçayı yeniden çaldı.Albümün kapağında emek veren herkesi yazdık.
Herkese selamlar.Vecdi Yücalan/Objektif

evet Vecdi Abi konser için Samsuna mutlaka bekliyoruz....Bu arada albüm çıktımı,müzik marketlerde bulamıyoruz...

vecdi abi ben giresun dayım konser için buralara gelmeyi düşünüyomusunuz buralara gelmeseniz samsun da belki konser yaparsınız biz burdan objektifi dinlemek için samsuna geliriz malum samsun büyük şehirorada konser verme olasılığınız daha fazla olur diye düşündüm bu arada albümü sabırsızlıkla bekliyoruz selamlar

konserbostanciwebmz2.jpg

Bizim de hoşumuza gitmeyen bir durum söz konu.Ama bu hafta kesinlikle çözüleceği söylendi.Umarım hep beraber yeni albümümüzü bu hafta raflarda göreceğiz.Selamlar...Vecdi... :metalhead

objektif demiş ki:
Bizim de hoşumuza gitmeyen bir durum söz konu.Ama bu hafta kesinlikle çözüleceği söylendi.Umarım hep beraber yeni albümümüzü bu hafta raflarda göreceğiz.Selamlar...Vecdi... :metalhead
Umarım, artık elimize geçer bu yeni albüm bir an önce.Ya, bir önceki albümünüzden "Yuh" ve son albümden "Can Suyu" parçası playlistimin gidişatını değiştirdi.Bu 2 şarkıyı "repeat" moduna aldığım için diğer şarkılara sıra gelmiyor :LOL:

Sizlere ulaşması birkaç gün sürebilir.Bulunduğunuz şehrin müzik Marketlerine sorun onlar isterler.Yapım Ağdaş Müzik.Dağıtım Melodi Müzik
Selamlar.Vecdi Yücalan/Objektif

afichewg4.jpg

Türkiye'nin belki de ilk ve tek çevreci rock grubu.. geçende bi mekanda "Dağlarda" parçasını dinledim, şimdi diceksiniz ki belki ee bize ne bundan, fakat bu tür baba Türk rock topluluklarını her mekanda her zaman duyamayabiliyoruz..

"Dağlarda" çalışması eşsizdir, gözünüzün önüne gelen ormanların yandığını düşündükçe kafanız bozulur sesi açar bağıra çağıra "dağlarda sitem var dağlarda matem var!" diye bağırırsınız..

ayrıca grup, Türkiye'de rock müziğin gelişmesi ve "gerçek" rock kültürünün yerleşmesi için de uğraş vermekte.. yolları açık olsun..

ForzaRock demiş ki:
Türkiye'nin belki de ilk ve tek çevreci rock grubu.. geçende bi mekanda "Dağlarda" parçasını dinledim, şimdi diceksiniz ki belki ee bize ne bundan, fakat bu tür baba Türk rock topluluklarını her mekanda her zaman duyamayabiliyoruz..

"Dağlarda" çalışması eşsizdir, gözünüzün önüne gelen ormanların yandığını düşündükçe kafanız bozulur sesi açar bağıra çağıra "dağlarda sitem var dağlarda matem var!" diye bağırırsınız..

ayrıca grup, Türkiye'de rock müziğin gelişmesi ve "gerçek" rock kültürünün yerleşmesi için de uğraş vermekte.. yolları açık olsun..
evet maalesef genelde bu tarz mekanlarda gerçekten müzik kültürünün yerleşmesi ve gelişmesi için çaba gösteren grupların ve isimlerin şarkıları değil de daha çok yeni trend olmuş alternatif grupların şarkıları çalınır.fakat çoğu bilmez bu altyapıyı acaba kimler oluşturmuştur ve gelişimini sağlamıştır?

objlq4.jpg

Vecdi Abi yeni albümünüz hayırlı olsun yeni albümle birlikte Bursa'ya konser vermenizi bekliyoruz. Bursa sizi özledi......

Bu arada arkadaşlar lütfen korsan almayın ,

Yedi yıl daha beklemek istemiyorsak ,

Lütfen orjinal albüm alınız....

Geri