Objektif

can suyunu zatenn you tube dan izlemiştim ama bugun sabah kral tv de gördüm çok sevindim vecdi abi ve ekip elinize sağlık çok güzel bi album olmuşş

kenan_evren demiş ki:
objlq4.jpg

Vecdi Abi yeni albümünüz hayırlı olsun yeni albümle birlikte Bursa'ya konser vermenizi bekliyoruz. Bursa sizi özledi......

Bu arada arkadaşlar lütfen korsan almayın ,

Yedi yıl daha beklemek istemiyorsak ,

Lütfen orjinal albüm alınız....

ya ne konserdi hiç unutmam, uludağ ünv. şenliklerde o gece yanlış hatırlamıyosam hande yener mi ne çıkacaktı üniversitemizin pırıl pırıl tikileri :) heyecanla onu beklerken objektif in çıkacağı haberi geldi.biz son ana kadar bilmiyoduk sanırım son anda değişiklik oldu çünkü objektif de akşam 8 gibi çıkıp uzunca soundcheck yapmıştı.bi önceki gece de pilli bebek çıkmıştı aynı şekilde. vecdi abinin eskilerden bi şarkı deyip fahişeee diye bağırışını hiç unutamam.kampüs inlemişti valla :) hatta o gece şampiyon olamayan gs için yorgunsan vazgeçi çalmıştı, kalbimizi kırmıştı ama olsun ;) harika bi geceydi bi avuç insandık ama çok eğlenmiştik.bi tek o gece canlı dinleme şansım oldu objektifi.yeni albümle beraber gelirler umarım tekrar buralara dağıtırız yine.

koyukahve demiş ki:
kenan_evren demiş ki:
objlq4.jpg

Vecdi Abi yeni albümünüz hayırlı olsun yeni albümle birlikte Bursa'ya konser vermenizi bekliyoruz. Bursa sizi özledi......

Bu arada arkadaşlar lütfen korsan almayın ,

Yedi yıl daha beklemek istemiyorsak ,

Lütfen orjinal albüm alınız....

ya ne konserdi hiç unutmam, uludağ ünv. şenliklerde o gece yanlış hatırlamıyosam hande yener mi ne çıkacaktı üniversitemizin pırıl pırıl tikileri :) heyecanla onu beklerken objektif in çıkacağı haberi geldi.biz son ana kadar bilmiyoduk sanırım son anda değişiklik oldu çünkü objektif de akşam 8 gibi çıkıp uzunca soundcheck yapmıştı.bi önceki gece de pilli bebek çıkmıştı aynı şekilde. vecdi abinin eskilerden bi şarkı deyip fahişeee diye bağırışını hiç unutamam.kampüs inlemişti valla :) hatta o gece şampiyon olamayan gs için yorgunsan vazgeçi çalmıştı, kalbimizi kırmıştı ama olsun ;) harika bi geceydi bi avuç insandık ama çok eğlenmiştik.bi tek o gece canlı dinleme şansım oldu objektifi.yeni albümle beraber gelirler umarım tekrar buralara dağıtırız yine.

Evet o gün hiç unutulur mu ? Vecdi abi inletmişti kampüsü. Sanırım beşiktaştı o sene şampiyon olan, Çok güzel bir gündü. Hatta konserden önce Vecdi abiye selam vermiştim oda bana zafer işareti ile karşılık verdi dünyalar benim oldu açıkcası. Konser başlamadan önce yapılan ses denemeleri konserin sağlam olacağının habercisiydi. Ve konser başladı...... Umudumuz artık yeni albümle yazın yeniden birlikte olabilmek,

7 yıl aradan sonra boyle bir albumle karsılasmak cidden hayal kırıklıgı oldu bende kunye albumunden daha iyisinin yapilacağini dusunuyordum. ama album sanki objektif albumu değilde ayna nın albumu gibi. yıllarca bu işle ugraşan objektif ten cidden bole bi album beklemezdim ama yine de hayırlı olsun yeni album.

evet albümü aldım malesef bende aynı duygulardan muzdaripim. künye gibi bi albümden sonra bende çok yadırgadım sokağın sesini.daha zengin bi müzikalite düşünülmüş ama künye gibi sağlam bi albüm değil bence.kuşkular albümüdeki sounda yakın bi çizgide olmuş albüm.ben de hayal kırıklığı yaşadım açıkçası..ama ilk izlenim bu tabi.zamanla da alışabiliriz şarkılara belki..fikirler değişebilir kimbilir.. :roll:

sanırım arkadaşlardaki muzdaripliğin nedeni bu albümde diğer albümlere göre daha fazla aşk şarkısının bulunmasındandır.Olabilecek,can suyu,aşkının peşindeyim şarkıları biraz objektif soundunun ve çizgisinin dışında.ama bu albümün iyi olmadığı anlamına gelmiyor.ben albümü çok beğendiğimi söylemek istiyorum.çok sağlam bir albüm olmuş.şarkılar ve soundun sertliği çok iyi.hele ki kerkük zindanını uçurmuşlar resmen.

başta vecdi yücalan olmak üzere bütün objektif üyelerini bu güzel albümden dolayı tebrik ediyorum.unutmayalım ki bu tarz sağlam gruplar artık kolay kolay çıkmıyor.bu yüzden kıymetlerini bilelim.konserlerde de görmek dileğiyle.başarılar...

ben albümün nasıl olduğuna göz atmak amacıyla sadece otobüs ve kerkük zindanı'nı dinledim ve gerçekten çok hoşuma gitti.onca yıl beklediğimze değmiş olacağını hissediyorum.samsun'da albüm yok yarında son kez gezeceğim kasetçileri olmazsa artık getirin yeter diyeceğim.. :D

Vecdi abi albüm daha yeni çıktı ama bir turne falan söz konusu mu?eğer böyle bir durum varsa içinde samsun da var mı?

Evet albüm sound olarak künye albümüne göre gelişmiş. Kuşkular albümündeki tadı bulmak için bu albümü almanız yeterli Sanki bu albüm künye ve kuşkular albümünün harmanlanmasıyla ortaya cıkmış gibi. Favori şarkılarım Kerkük Zindanı ile Beni Yalnız Bırakma

pek dinlemediğim bi grup ama son albümlerinden bi kaç parça dinledim gerçekten oldukça iyi olmuş klip de hoşuma gitti tebrik ediyorum kendilerini zaten yıllardır bu piyasanın içindeki insanlar bunun hakkını vermişler

objektif yine çok güzel bir albüme imza atmış tebrikler fakat bir şey dikkatimi çekti grupta neden çok sık eleman değişiyor mesela davulda sevgili taner vardı albümde şimdi başka bir arkadaş var bu kadar sık eleman değişmesi soundu nu grubun etkilemezmi selamlar

Geri