Deus-ex Machina

Heyyytt şekil gitaristim benm kendisi yetmezmiş gibi bide herifin gitarı şekilliğine şekillik katıyo...eeee kolay diil o insan muamelesi gorur bizden...Tabi video yu izlemeyenler gitar ne diye çatlıyo...Bence bir an önce izleyin böylece gitarıda görmüş olursunuz :twisted: ... Neyseki roadie yim ve o gitara ben dokunabiliyorum...Hadi seltay yürü kim tutar seni :twisted: ....

Abartmayalım arkadaslar!! Kullandığımız aletlere değil müziğe bakalım.. Onlar müziğin kaliteleşmesinde birazda olsa katkı sağlıyorlar.. Olmuyor böyle sayın roadi...

Evet soloları izledim gayet güzel atanları tebrik etmek lazım...Bi dakka ya ben zaten orda değil miydim?Düşünmem lazım...Arkadaşlar yakında birde İstanbul konseri görünüyor umarım orda da görüşebiliriz...

İstanbulmu? :twisted: Beyler sizde biraz aralıklı konser verin bi Ankara bi İstanbul valla ne diyeceğimi şaşırdım...Beyler antalyalı muzik tayfası sizi biryerlerde gormekten mutluluk duyuyor...Her zaman sizin arkanızdayız....

Arkadaşlar ben de bu grubun ayda yılda bir foruma yazı yazan gitaristiyim. Artık yeni adslm sayesinde bol bol msg atabileceğim. Herkese hayırlı olsun. Bu arada soloyu beğenen kızlar msg atsın. Ayrıca herkese ankara konserimiz için yazdıklarından ötürü teşekkürler...

Evet... Yine güzel (!) (en azından eğlenceliydi) geçen bi yazın sonunda grubumuz illere yani üniversitelere dağılmış durumda. Yavaş yavaş beste yapmaya başlamak gerek. Bu yüzden internet üzerinden beste nasıl yapılır konusuna değineceğiz bu kış. Bakalım yapabilecek miyiz? Yapabilirsek bakalım nasıl olucak? Hepsini göreceğiz. Bizden ayrılmayın. Deus-Ex Machina yorumlarınızı beklemekte...

virtuous mission oluo o senin dediğin canım roadie kardeşim :) bu arada mgs oynamayı bırakmam lazım :) arkadaşlar çok ayrı kaldık konser lazım gelir hatta geliyorda...

E tabi bi konser lazım. Yakında kendimizi saklıkentte görebilirsek ne güzel olur walla. yol parası karşılamak lazım ama tabi. O yüzden murat ve emincim size sesleniyorum buralardan istanbullardan. Bi konser ayarlayın artık. Yoksa millet nası tanıycak bizi? :D

Canım kardesim...

Antalya'da konser olsun iyi hoş da biz zaten Antalya grubuyuz!!! Yane sence biraz da diğer yerlerde sesimizi duyurmamız doğru olmaz mı???

Bence olur ki sence de olur!!! Ama Antalya'da da konser olur sen hiç merak etme.. Yeterki istesinler yane:)))

Bilmem anlatabildim mi???

Teşekkürler!!!

Eray çok haklı konser istemek kolay yapmasıda ama artık antalyada seyirci namına hiçbir şey yok...boşluğa çalmaktansa çalmamak tercihimdir...

Ben de bu konuyla ilgili olarak demek isterim ki: Arkadaşlar karar almıştık. Eray ve murat bu konuya değinmemişler de ben yazıyım dedim. Konser verebileceğimiz en muhtemel zaman mevsim olarak yaz. Dolayısıyla bizim yazın antalyaya gelmemiz gerekiyo ama ortada şöyle bi durum var. Grupçak yazın ANTALYAYA GELMEYİ DÜŞÜNMÜYORUZ. Daha çok Ankara ve İstanbul'da barda çalmak ve para kazanmak (antalya'da yapamadığımız bi şey bu) ve daha da önemlisi bizi adam gibi ve hakkını vererek dinleyecek, 3-5 kişiyle sınırlı kalmayacak insanlara çalacağız. Bizim artık bi şeylere yavaş yavaş adım atmamız gerekiyo. Zamanının geldiğini düşünüyorum artık. Her ne kadar ayrı şehirlerde olsak da internet denilen bu icat bayağı işimize yarabilir. Beste çalışmaları içinse daha önce de söylediğim gibi prodüktör her zaman vardır önemli olan üretkenlik. Bizde bunun olduğunu zannetmiyorum ancak yetenekler çok çalışılarak kazanılabilir. Buradaki grupları dinliyorum ama...

Grup! Bu grubun bi şeyler yapması gerekiyo artık. Buna ismimizi duyurmakla başlayalım. Bu arada Emin ve Murat bu sözüm size: Ankara Saklıkent konseri istiyorum!!! Anladınız mı?

Sonsöz: Ramazandan sonra güzel bir organizasyon düzenleyeceğim burdaki Kemal adlı arkadaşımla beraber. Yer muhtemelen Rock Star olucak. Eğer daha iyi bi yer varsa bildiğiniz lütfen msg atın (Pulp, Bronx, Kemancı, DoRock ve Caravan hariç)

:twisted: iyi gusel dusunceleriniz dogru gercek ama acı kardeslerm harbi diyorum muzik zevkim degisti allah carpsın booole salak salak seyler dinlemeye basladım kendimi kotu hissediorum allahin izniyle su üniversite olayınıda aradan cıkaralım konser kacıranı mike portnoy dowsun dıorum ve yazımı bitiriyorum iyi calısmalar diliyorum
:twisted:

Arkadaşlar benim okul dolayısıyla konserlere sadece cumartesi günleri çıkabilme ihtimalim war. Eskişehirden konser ayarlamak isteyen olursa konserin cumartesi günü olması üzerine bizimle irtibata geçsin. Yol parası şart, konaklama düşünürüz.

Bu arada her nerede olursanız olun bize uyarsa geliriz konserimizi veririz. Önemli olan müşteri memnuniyeti :D

Foruma yazan arkadaşlar lafım size: Yazarken isminizi ve nerede olduğunuzu belirtirseniz bize büyük bir iyilik yapmış olursunuz...

Geri