Deus-ex Machina

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda liquoredmind tarafından 16 Eylül 2004 tarihinde açılan konu

1. Antalyalı alternatif rock-nu metal grubu olan (aslında yalan ne çaldığımızı bizde bilmioz.cradle da çalıoz megadeth de hatta pantera da eee neresi alternatif bunların nys :) DeUs-Ex MaChInA'yı dinlemiş olan varsa lütfen fikir ve görüşlerini bi yazsın.Durun bide kadroyu yaziim...

Davul:Eray " elgar" Okbay
    Bas:Emin " Bossanova" Karasöğüt
    Solo Gitar:Seltay Sobutay
    Vokal:Murat "liquoredmind" Özkan
    Keyboards:Bilgin "Platanouse" Çınar

2. drka

drka

41
    0
    600
    hayırlı olsun LObi grubu adına başarılar diliyorum...

3. Başlık düzeltildi. Bence hemen Forum Kurallaını okuyun. Sonra başınız (başımız) ağrımasın.

Başarılar.

4. dededen selamlar...hoşgeldiniz... :D

5. gruba isim koyarken deus ex oyunundan mı etkilendiniz ?

6. Bence etkilenmemişlerdir :)
    Deus ex Machina, "makinadan gelen(çıkan) tanrı" anlamına geliyor.

Grubu dinleyemedik ama kaydınız filan varsa nete koyun, dinleyelim. Hoşgeldiniz/başarılar :)

7. kaydınız varsa gizliye falan bıraksanıza ben bekirden alayım.kim alacak derse berker diin ok.genç yetenekleri dinliip deerlendirmek lazım(aranjör falan diilim haa yannış annamayın :) )

8. El-Diablo konuşuyor:Metal yapın kardeşim.Hem Assoult size başlık açmıştı.
    Ööle coverla olmaz bu işler beste nerde?Sahne performansınız sıfır biraz hareket edin yaw!!! El-Diablo konuştu.

9. metal yapıcaz vati ama nu :) ben o başlığı görmedim ya nerde?bu arada biz bi dakka bi cover band'iz bu yüzden cover bizim işimiz el-diablo kardeş...bu arada antta havalar nasıl?konser falan var mı bu ara?

10. Ayarlayacam yine bi' tane bekleriz!

11. son aldığımız bir habere göre (demin telefonda konuştum) emre arkadaşımız grubu bırakma kararı almış...kendisine başarılar dilioruz...Deus-Ex Machina yoluna ikinci gitar yerine klavye ile devam edicek...Sercan klavyecimiz olucak muhtemelen...

12. Biri gider biri gelir...

13. Yanlış mı okumuşum :roll:

14. 5 Haziran

Sevgili Deus-oğulları,5 haziran da 3.sünü düzenlemeyi planladığım Metal Attack in Antalya festivaline çıkmak isterseniz beni nasıl bulacağınızı biliyorsunuz....

El-Diablo kunuştu :twisted:

15. ok ben yanlış anlamışım:)

16. bu arada 5 haziranda çalamayabiliriz bnm tam final dönemim...bu sene de kalırsam okuldan atılıom olm yaw!!!

17. haklısın moruk ama hangibirini dövecem ki 1000 tane oldu bu zibidiler...
    inanır mısın ben bile artık dikenli bileklik takmıyorum o kadar yani...
    Slayer T-Shirtlerimizi çıkarmadık tabii ki zaten istesen de benden kılabır falan olmaz ööle sıfatlar bana soksan girmez ehe ehe bu arada sen murat mısın seltay mı? bilemedim hanginizsiniz???

Bu arada 5 haziran için endişelenme ben bu işi para için yapmıyorum millet konser görsün die yapıyorum...

18. :lol: Ayy ayyy aman aman... Gül gül bir hal... Aman Allah, ağzım ağzım :!:

Sorun ne ben biliyorum: Emin :!: Performans onun suçu tamamen :D Ayrıca vokalisti yakından tanıyorum, adamı at istediğin kadar dinlemiyor bir türlü :)

Şehir dışı konseri planlarından haberdar edin bizi :twisted:

19. Bu forumdan gereksiz mesajlar temizlendi. Daha dikkatli olmanız dileğiyle.

liquoredmind kasten bozulmuş Türkçe ile mesaj atmak forum kurallarına aykırı. Örneğin "beklioruz, gidioruz,...".

20. kardeş haberler sizde..diyeceksinki abi gelin burda degika-deus takılalım biz gelecez...biz daha yeniyiz ankarada ama ayarlarsanız bi konser neden gelip çalmayalım...bu arada bizim grubun problemi şu...antalya gibi bi yerde :x burda hiç bişi yok,dinleyici yok,adam gibi mekan yok...tek bi tane rock bar var koca antalyada...o da para için trance bile çalıyor...ağlamak istiyorum ya...ankarayı özledim ben...eskişehiri özledim... :cry:

Bu Sayfayı Paylaş