Deus-ex Machina

Kıskanma kelim benim:)

Bak biz kıskanıyomuyuz bizdende söz etmiyolar.. Boswer zaten biz kötü calıyoruz:)) ondan böle yapıyolar... Takma kafana!!! Bu arada kardeş grup ne demek ve kardeş grup hangi grup bunu öğrenelim diğilmi??

tamam crow ankara'ya gelirsek mutlaka haber veririz merak etme..(buarada gizli bahçedekilerin hiçbirini tanımıyorum) buda bilgilerinize...

:D seltaycım senin gibi adamı kim unutabilir sakalı uzatta örelim biladerim eray ewi hazrla gelioz ermanla habern ola ona gore olm ayazmana ya gotursene bizi :twisted: :twisted:

gelin gelin!!! de forumu bunlarla tip mesajlarla işgal etmeyin birdaha!!!:)) msn diye birşey var değilmi yavrucuğum??? neyse bakalım... beyler ben calmak istiyorum bir ara çalalım... sıkıldım çünkü... ayarlayın bişeyler ama zamanına dikkat edin olurmu???

sewgulü abilerm the bar ortamından butun mılletın sıkıldııını dusnuyorum artk yeni yerler yeni ortamlar aramalıyız :roll: sahsen beni kastıo artk tikiler fln cirit atıo zaten

Evet seltaycım bunu bidaha yüzüne burmak istemezdim ama senn başın kel ama ben şimdi bi teoriyi çürüterekten seni övücem kelim benim :p ...

Arkadaşlar illa hepinizi teker teker övmemize gerek olmadığını sizde biliyorsunuz dimi???

Neyse kelim Seltay'ım ve elfim Eray'ım ben sizi yinede öviyim....Seltaycım o gitarı tutuşun varya süper yaaaa :twisted: .... Eraycım seninde o bagetleri tutşun beni delirtiyo :twisted: ...Saçmaladım ama napiyim artık övcek bi yeriniz kalmadı...

Not: Beyler artık Erayı engelleyin konserlere kaçak inşaat var diye belediye gelicek..... :twisted:

Evet arkadaşlar konserlerde eray'ın bu kadar çok zil kurması sonucu belediye yıkım kararı aldı ama eray dün kararlı bir direnişle setup'ını kurtardı...dama çıktı ve yetkililere çocuğunu kesme kendini yakma damdaki kediyi de aç bırakma tehditleri savurdu bunun üzerine kalabalık olay mahalini deli bu deli diyerek olaysız bir şekilde terk etti...

Bu arada benim ve emin'nin ankara'daki grup projesi olan Misuse en sonunda yaşam belirtileri göstermeye başladı,kasım ayı içerisinde 10'u ile 15'i arasında bir tarihte ilk konserini vericek olan grup tarz olarak nu-metal yolundan ilerliyor...yakında daha geniş bilgi ayrı olarak forumda açılcaktır...bu arada deus tayfasına çok teşekkür etmek istiyorum onlar olmasa müzikte olmazdı benim için...çok teşekkürler kardeşlerim...bu seferde desteklerinizi bekliyorum...

Destek kacınılmaz.. Tabiki vericez ne demek yani:)) Ordada iyi işler basaracagınızdan hiç şüphem yok... Bu arada onlar kacak kat değil yakın zamanda kacak katları görüceksiniz:))) neyse hade bakalım...:))

Arkadaşlar destekleriniz için teşekkür ederiz. Emini ikna çabalarımız sürmektedir. Yol parası olmadığı için antalyaya gelememektedir. Bağış yapmak isteyenler mesaj atıp hesap numarasını alsınlar lütfen...

Gençler bayram bahanesiyle gelip Antalyada konser vermeye nedersiniz :p valla ben rodi olarak olur derim :twisted: ve hepinizi bayramda burda görmek isterim....Emincim sen gel yol parasını halledelim.....

elgar demiş ki:
Gençler bayram bahanesiyle gelip Antalyada konser vermeye nedersiniz :p valla ben rodi olarak olur derim :twisted: ve hepinizi bayramda burda görmek isterim....Emincim sen gel yol parasını halledelim.....

Arkadaşlar yukarıdaki mesajı elgarın hesabı açık kaldığı için yanlışlıkla onun hesabından atmışım...Düzeltmiş olayım dedim... :twisted:

Geri