Pastel (Pop/Rock) - Ankara

geç oldu ama zamanı geldi de geçio bu takdirin.klavyeyle birlikte belki ank. ın en eğlenceli ve kalite gruplarından biri oldunuz.hepinizin elinize kolunuza sağlık...hepinize kolay gele, ONUR=)

sizi dummyde dinlemiştim parça seçimleriniz oldukça ii grup uyumu da sorunsuz bence tabii bu parçalara erkek vokal olsaydı daha garip düşünürdüm... :D yani herşey cukh die yerine oturmuş başarılar aynı sahneyi palaşmak isterim bi ara... arkanızdayız dewammm :)

oooo.....! görmüyeli form canlanmış :) sevgili loby, ceren, onur, ficuselastica, slm cümleten. saolun. pastel yeni parçalarıyla hem eğleniyor, hemde eğlendiriyor. gelin hepberaber eğlenelim.. çarşamba buluşmak dileğiyle...
yorumlar için saol canacanka-t....
ayrıca 3 bass bi davul olan süpriz bi proje var...
inşallah faliyete geçiririz..

jaglar bu kanal reklam icin degil git 3 bass bi davul olan süpriz projene kayıt aç:) bide biz de yazı yazdık adam degilmiyiz ...canacanka-t
cok tesekkurler yorumların icin de su erkek vokal olayı ne pek anlamadım :)

bazı, başkalarını ve projelerini çekemez insanların tepkilerine anlam veremiyorum... :)
tabi bu kıskanç insanlardan biriyle aynı grupta olmama hiç anlam veremiyom :)
bu arada arkadaşlar perşembe günleri bi süreliğine over all da sahne almıyacagız...
ilgililerin dikkatine...

arkadaşlar ben bu grubun gitaristini night shottan biliyorum görsellik 10 üzerinden 9 barbaros gitar askını biraz aşağı çek:) biliyom nizamisi o ama neyse birde performans 10 üzerinden 10 buçuk çok saçma oldu neyse başarılar grubunuza dummy de dnledim bayan vokal olayınada katılıyorum haydi başarılar...bu eleştri barbarosa özeldir vokaliste de göndermedir...

euhue canacanka-t anladım saol :) aslında erkek vokal bi degisik olurdu dusunsenize love me love me yada kyli yi okart sesle soyledigni sanırım herkes kacardı .Pentatonic83 senin yazdıklarına dicek bisi bulamıyorum cok tesekkur ederim hatırda kaldıysam ne mutlu bana .

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

pentatonic83 demiş ki:
arkadaşlar ben bu grubun gitaristini night shottan biliyorum görsellik 10 üzerinden 9 barbaros gitar askını biraz aşağı çek:) biliyom nizamisi o ama neyse birde performans 10 üzerinden 10 buçuk çok saçma oldu neyse başarılar grubunuza dummy de dnledim bayan vokal olayınada katılıyorum haydi başarılar...bu eleştri barbarosa özeldir vokaliste de göndermedir...

Nightshot Feedback'teki Değil mi ?

Geri