Sahte (Alternative Rock) - İzmir

maymunungitari demiş ki:
özür dileyerekten tekrar soruyorum :

Demo? :roll:

özür dilemesi gereken biri varsa sanırım oda bizleriz.çıkçak çıkçak deyip çıkaramadık.2 parça kaydettik fakat kimsenin içine sinmeyen bir kayıt oldu bu.fakat daha iyisini yapabileceğimizden;bunu henüz paylaşmak istemedik.sonuçta karşınıza en iyisiyle çıkmak istiyoruz.ama gerçekten çok az kaldı ;)

bu c.tesi de konser çok güzeldi özellikle yavuz çetin çalmanıza çok sevindim çok ta beğendim...
elohim bu hafta biz çıkıyoruz. Ko-Sinüs grubumuzun adı. inşallah çok güzel olacak sahte nin ve sizin desteğinizle ve moralinizle bizde güzel bierşeyler yapacağız...

slm

sanırım demo hakkındaki dediklerim hala geçerli çıkması biras zor çünkü zor iiş demo yapmak neyse güsel demo olursa bende moraracaktım ama neyse olmadı ne yapalım ....

kesin vardır. sahte her ctesi var siz gelin ama kimler var başka bilmiyorum... valla boş yer varsa biz yine çıkalım alp beaa alıştık valla ısındık ortama ehuehueheuheu ekleriz 3-4 şarkı daha hemen repertuara...

ben böle gıcık bi adam görmedim ben bu jessin var ya...neyse..ulan asıl çalcağımız şarkıları çalamadık nasıl sinirim bozuldu ıııaaahhh...neyse bu cmt sahte en iyi sahteydi...ses sistemi ilk defa güsel olmuştu...hadi başbaş...

elohim demiş ki:
ben böle gıcık bi adam görmedim ben bu jessin var ya...neyse..ulan asıl çalcağımız şarkıları çalamadık nasıl sinirim bozuldu ıııaaahhh...neyse bu cmt sahte en iyi sahteydi...ses sistemi ilk defa güsel olmuştu...hadi başbaş...
ne oldu yaa nie çalamdınız istediğiniz şarkıları? ses sistemi iyiydi de bass anfisi olmaması biraz sorun oldu ama yine de iyiydi...

tamam yafsss yüklenmeyinn bu kadar... ben o görevi görmüyor demdimki verdiği ses çok iyyiydi zaten ben o anlamda demedim bassı duymak açısından bass anfisi olsa arkamda yakınımda biyerde yani o manada söleidm... yoksa canerin aygıt çok güzel gitarıda çok sevdim zaten... ehuehueh

28 Mayıs Cumartesi UNIVERSIADE KONSERİ
Saat:20:00
İzmir Fuarı,Atlas Pavyon(5 Nolu Salon)
Sahte,Vocal Cords,Sunburn

18 yaş sınırı var.Ayrıca herkese ücretsiz içki de veriyorlar benden söylemesi :)

Geri