Black Tooth (Tarz?)Şehir?

HangNaiL demiş ki:
ankara ankara güzel ankara!!! sonunda hasret bitti geldim ya!! Erciyes' ten kurtuldum! pazartesi istediğim ziller geliyor işallah! 8) benim dedem yok :cry: hafta ortası çalışıcaz inşallah. pantera'dan yeni 1-2 şarkı denicez. güzel olucak gibi! konser adımadım yaklaşıyor :)

Sevindim Zil İşine Darısı başıma ;)

Kolay Gele...Odtü de Başarılar

selamlar nezamandır girmemiştim bugün bir bakayım dedim mutlu oldum Çok sayıda arkadaş bizi merak ediyor umarım bizim çocuklar bizi fazla şişirmemiştir sizlere.

Dinledikten sonra buradaki gerçek yorumlarınız herşeyi belli edecek sanırım.

Buradan herkeze teşekkürler

gerçekten teşekkürler
sanırım hala eski günlerde olduğu gibi camiyanın adamları birbirini tutyor

VULGARİZİM ÖLMEDİ

YEAAYT!

HEYT! Istanbuldan geri dondum... sizleri cok ozledim! HErkeze cok cok Cok tessekurler! :twisted:

Calisiyoruz, sozler tamamlaniyor, banner isine girecez, hazirliklar basladi, bende baya bi seyler aldim istanbuldan, hazirlaniyoruz...
Odtu Rock Senlikleri : umarim hak kazaniriz! hepimiz kazaniriz umarim Sinif64'e saygilar! cumartesi Berkay galiba Biziz'de calicak, oyle duydum The Diyv elemanlarindan, basarilar! 8) bak oyle biziz'e sevmem fazla, sizin icin gidiyorum haaa! Umarim eyleniriz

Forumlarimiza mesaj atan herkeze selamlar tekrardan, sizleri seviyoruz! umarim birlikte sahnede yasariz bu heycani.. :twisted: "YeasH!"

~Arin Usta : Gibson 57' re-issue SG kacirdim :evil: ... ve kapora isi tam tutmadigi icin... Sirf o gitar icin Esp Explorer ve Fender Stratim gidecekti ve degerdi... fakat her iste hayir, tanri gitmesin o gitarlar dedi... boyle bitti olay eheh :roll: neyse!

~Tuna, Deniz, Bilgehan (olsa aramizda) ve Utku pasa'ya selamlar tekrar gorusuruz bidahki calismada... :eek:

~Tekrar tum forumla ililenen arkadaslara selamlar! iyi eylenceler dilerim! :D

herkese selam sonunda ben de üye olabildim ...gençlik en kısa zamanda sizi stüdyo haricinde bir yerde dinlemek istiyorum ... konserin süper olacağına eminim !!!!!

Tuna abi selamlarımı iletmek istedim... İyiki utku tanıştırmış bizi seninle uzun süre oldu diyorum hikayelerini dinlemeyi... Bi gün tekrar karşılaşmak ümidi ile ( Random civarı ;) ) selamlar...

Utku ve Onur kardeşlerim görüşmeyeli uzun süre oldu... En kısa zamanda görüşmek dileği ile...

Başarılar, sevgiler...

ya bişi sorucam yanlış anlaşılmasın da, yani bu grup çok mu ünlü de ben mi kaçırıyorum yoksa gereğinden fazla mı abartıldı? yani alınmayın da biraz tuhafıma gitti açıkçası tabi daha dinlemediğim için bi yorum yapamicam da grup elemanları pek bi biz çok ünlüyüz süperiz birtaneyiz moduna girmişler çarçabuk. tamam güzel ve pek fazla ratslanmayan bi müzik türüne girişmişsiniz ve başarılı olduğunuzdan eminim ama yani röhbidi arkadaşlar daha durun fol yol yumurta yokken bu kadar kendine güven cilde zarar. ayrıca onoe siffredi son bir not, herkes "z" ile değil "s" ile yazılır. şimdiden iyi şanslar.

Vivienne demiş ki:
ya bişi sorucam yanlış anlaşılmasın da, yani bu grup çok mu ünlü de ben mi kaçırıyorum yoksa gereğinden fazla mı abartıldı? yani alınmayın da biraz tuhafıma gitti açıkçası tabi daha dinlemediğim için bi yorum yapamicam da grup elemanları pek bi biz çok ünlüyüz süperiz birtaneyiz moduna girmişler çarçabuk. tamam güzel ve pek fazla ratslanmayan bi müzik türüne girişmişsiniz ve başarılı olduğunuzdan eminim ama yani röhbidi arkadaşlar daha durun fol yol yumurta yokken bu kadar kendine güven cilde zarar. ayrıca onoe siffredi son bir not, herkes "z" ile değil "s" ile yazılır. şimdiden iyi şanslar.

1- abarti falan oldugu yok... sadece ara sira gelip dinleyenler not birakiyor, eskilerden tanidiklarimiz selam iletiyor... "abarti" bi durum yok. arasira geyik olsun diye deniz abinin suslemeleri BIZ SUPERIZ semboluyse... bravo anlama kapasiteni alkisliyorum

2- "biz çok ünlüyüz süperiz birtaneyiz moduna girmişler çarçabuk" ~Grubun ne durumda oldugunu belirtmek, aa bak yeni beste bitti, konser hazirliklari basladi, tuna abi saol bugun boyle yaptin, bilgehan saol boyle caldin guzel oldu bu sefer, dahada calisalm, hasta oldum calismaya gelemicem yazilarimiz ; BIZ SUPER, MUTHIS, BIRTANEYIZ diye anlasiliyorsa... daha fazla yazma yanlisi degilim

Elestiri yapilir anlarim, :LOL: .. seninkinide pek umursamiyorum... 12 yasindakiler gibi bunu olay yapacak degilim...burada 10 sayfa yazi varsa beste durumu, uyler ve taniyanlar dostlarimiz arasinda konusmadan baska biseyden ibaret degildir.
~Tabi sen eger bi kac geyik susleme resimli yaziyi "bunlar kendilerini beyenmis" diye adlandirirsan.. ne diyeyim :roll: :LOL:

dealer demiş ki:
herkese selam sonunda ben de üye olabildim ...gençlik en kısa zamanda sizi stüdyo haricinde bir yerde dinlemek istiyorum ... konserin süper olacağına eminim !!!!!

Tessekkur ederim :twisted: , calisiyoruz iste yarinda calisma var... simdi karisik siralarda deniyoruz sarkilari, hangisi uyusup uyusmuyor diye... kendine iyi bak, gorusmek dileyi ile :twisted: saol

Selamlar Black Tooth ahalisi. Denizcim nasılsın uzun zamandır görüşemiyoruz. Bir ara Tuna ve Ebru gelmişti. Çalışmalar iyi gidiyor sanırım sizin için. Besteler çoğalmıştır kesin. Başarılar arkadaşlar kendinize iyi bakın.

On0e_SiFFreDDi demiş ki:
Vivienne demiş ki:

1- abarti falan oldugu yok... sadece ara sira gelip dinleyenler not birakiyor, eskilerden tanidiklarimiz selam iletiyor... "abarti" bi durum yok. arasira geyik olsun diye deniz abinin suslemeleri BIZ SUPERIZ semboluyse... bravo anlama kapasiteni alkisliyorum

2- "biz çok ünlüyüz süperiz birtaneyiz moduna girmişler çarçabuk" ~Grubun ne durumda oldugunu belirtmek, aa bak yeni beste bitti, konser hazirliklari basladi, tuna abi saol bugun boyle yaptin, bilgehan saol boyle caldin guzel oldu bu sefer, dahada calisalm, hasta oldum calismaya gelemicem yazilarimiz ; BIZ SUPER, MUTHIS, BIRTANEYIZ diye anlasiliyorsa... daha fazla yazma yanlisi degilim

Elestiri yapilir anlarim, :LOL: .. seninkinide pek umursamiyorum... 12 yasindakiler gibi bunu olay yapacak degilim...burada 10 sayfa yazi varsa beste durumu, uyler ve taniyanlar dostlarimiz arasinda konusmadan baska biseyden ibaret degildir.
~Tabi sen eger bi kac geyik susleme resimli yaziyi "bunlar kendilerini beyenmis" diye adlandirirsan.. ne diyeyim :roll: :LOL:

bence olayı "deniz abinin süslemelerinde" değil de kendinde arasan?
"HEYT! Istanbuldan geri dondum... sizleri cok ozledim! HErkeze cok cok Cok tessekurler!" gibi bir geri dönüşle bana pek bir ben dave mustaine'im havası yaratmışsın gibi geldi. Ben hiçbir şeyi hiçbir şekilde algılamadım. Sen sadece antenlerini bana doğru fazla dik açıdan doğrultmuşsun ne diyorsam sana baya bi batıyor anlaşılan. Neden bana saldırmak yerine şu ana kadar size gelmiş ilk olumsuz eleştiriye cevaben olgunluk göstermiyorsun? benim sizin müziğinize dair zerre bilgim yok. ve o yüzden tamamen 3. bi şahıs gibi olayla hiçbir bağlantısı olmayan bir ağızdan böyle göründüğünüzü belirtmek istedim. Ayrıca buraya taşınacak bir konu olmadığını bilsem de şöyle bir çocukluk yapayım dün akşam msnde başka bir insandan bu tepkiyi alsaydın CEHENNEME GİT diyeceğini söyledin, sen sana ilk gelen eleştiride bozguna mı uğrayacaksın peki? daha ortada ne bir demo ne bir konser yokken daha sadece görüntüye ilişkin ufacık gelmiş bir eleştiriye cevap olarak cehenneme git mi diyeceksin? Aman ilk konser ya da demo sonrası bir kulak tıpası alıp eve tık kendini o zaman sana tavsiye. allah korusun bundan daha kötüsü gelirse ne yapacaksın? Umarım herşey gönlünüzce olur abicim benim hiçkimseyle bir alıp veremediğim yok ve hatta grubu dinlediğimde beyeneceğime de eminim. Başarılar.

ayrıca denizkaradogan, bana saldırmayıp fikrini belirttiğin için sana ayrıca teşekkür ediyorum.

arkadaşlar iyide biz bu başlığı kalkıpta özel sorunlarınızı tartışın diye açmadık. Bizi dinleyen bir kaç insan grubumuz hakkında yorumlarını yazdı. ki biz bu (az da olsa) ilgiyi hoş karşılamadık. çünkü konserde ne olacağı hiç belli olmaz. balon gibi şişip patlama derdinde değiliz. grubmuz hakkında herhangi birşey yazdıysakta öle geyik haberler oldu. kötü bir görünüm verdiysek af ola.. onur ile benim yaşım daha 18 biz kalkıpta süperiz diyebilecek bir yaşta değiliz zaten. öyle ünlü olucaz cartta curtta gibi hayallerimizde yok. herkes okulu işi gücü derdinde. bu müzik hiçbir zaman Türkiye de tutulmayacak bir müzik. bu işi birazda eylence olsun bir cumartesi gününü yararlı bir şekilde doldurma derdindeyiz. Bizi de hiç dinlemedin. dinlemeden yorum yapmak saçma. ama cumartesi 4-6 studyomuz olucak. olurda gelip dinlemek isteyen olursa bekleriz. çünkü dinlemeden etmeden böle saçma sapan, ÇOCUKÇA yorum yapılması çok saçma...

ya ne özel sorunu ben sadece özel fikrimi belirttim sansasyon oldu. sizi dinlemeden tamamen uzaktan bir insan oalrak yaptım dedim yorumumu ben nedir bu kadar batan bir türlü anlayamadım. ünlü olmaya çalışıyorsunuz da olamıyorsunuz da demedim yalnızca fikrimi söyledim neden olay oldu anlamadım ki.

Vivienne demiş ki:

Her neyse Vivienne, öncelikle sana eleştirilerin için teşekkür ediyorum. Söylediklerin bizim için önemli. Fakat söylediklerin sadece eleştiri olarak kalmalı. Eğer buraya bizim hakkımızda yazdıkların sadece yerli yerinde eleştirilerse o zaman diyecek hiç bir şeyimiz yok. Ama eğer olay eleştiri boyutunu aşıp da bu kadar büyüdüyse farklı şeyler kastedildiğinden şüphe duymakta yerden göğe kadar haklıyız. Ayrıca bizi dinlemediğini söylüyorsun, bir tek çalışmamızı bile görmemişsin, "çok ünlüyüz, süperiz" moduna girdiğimizi nerden çıkarttın bilmiyorum. Sırf forumlardaki yazılardan dolayı böyle bir yorumda bulunmuşsan, insanları değerlendirme şeklinin çok acımasız olduğunu söyleyebilirim. Utkunun da gayet güzel açıkladığı gibi bizler kendi halimizde işine, okuluna giden, derslerine çalışan insanlarız. Ha kendimize güvenimiz vardır, o da ayrı konu. Zaten o olmasaydı buralara gelemezdik.
Umarım bu konu burada kapanır. Tekrar teşekkür ediyorum eleştirilerin için, bir yararını görürüz elbet..

:twisted: Dun Cin Seddi cok iyidi, ugur & ozlem abla'ya tesekkurler! :twisted: "Are you gonna go my way?.." eheh 8)

Msn'deki konusmalari sen yanlis anlamak istiyorsan, anlayabilirsin. Orada demek istedigim : "daha dinlemeden, muzigimiz hakkinda bir zerre fikri olmadan elestiri yapanlari ciddiye almayacagim"di ama neyse :roll:

Ya tabii uzatilacak bir olay degil bu, niye ciddiye almadigimin bir sebebini daha cok net bir bicimde belirtiym : Eger sorununuz olan kisi bensem, ozel mesajla belirtin :idea: , bu sekilde bir grubun web aginda, yok Onur "boyle" bir giris yapti, yok kendisini birsey zannediyor, yok yorumum cok batti, anteni bana dikti, eve kapan disari cikma.. ben sacma buldum :LOL:

Ayrica "cok cok cok" tesekkur etmemin sebebi: Istanbuldayken grubumuzdakilerin telefondan benimle ilgilenmeleri icindi, ordaki arkadaslarin burayi okudugunu bildigim icin onlarada bir tesekkur iletmem icindi, daha onceki sayfalarda grubumuzun konserini beklediklerini, merak ettiklerini ve basari diledikleri icindi... ben bu tesekkur etmemde bir "Hava atma" gormuyorum.

"Heeyt!" diye msj konusu yazinca insan dave mustaine oluyorsa... :roll: bilemicem bi 100 kere yazayim, belki bakarim Dimebag usulu pembe sakalim cikar :LOL: :twisted: neyse tatliya baglayalim, bitsin... 8)

Geri