Black Tooth (Tarz?)Şehir?

Konserde Black Tooth tam beklediğim gibiydi. Adamlar tam gaz gittiler, buna seyirciyi de çok rahatlıkla alet ettiler. :LOL:
Bir ara mola verdiler, onun nedenini anlayamadım. Yoruldular mı acep? :?

En kötü konserleri böyle olsun. Sıkı takipçisi olacağım.
Konser için Black Tooth'a, aldığı galibiyet nedeniyle de Gençlerbirliği'ni tebrik ediyorum. :LOL:

öncelikle konsere gelemediğim için grup elemanlarından (özellikle UTKUdan)çok özür diliyorum ama konser sonrası aldığım duyumlara göre manyak konser olmuş en kötü konser böyle olsun diyor başarıların devamını diliyorum

Vokalist çok iyi bir frontman,seyirciyi inanılmaz coşturdu.Elemanların hepsi çok iyiydi aslında.Bu işi ciddiye aldıkları belli(kıyafetler çok iyiydi :) ).Kapanıştaki sov da çok hoşuma gitti.

Amatör grupların standartlarının yükseldiğini görmek harika.Eee ne diyelim artık takip etcez bu grubu ;)

Onur seninle de tanıştık abi sonunda,çok iyiydiniz.Konserden sonra seni göremedim,bari burdan tebrik edeyim :)

hayatımda yaşadığım en güzel konserdi diyebilirim. mola verme sebebimiz akor değiştirmek içindi.. seyirci harikaydı. konserin güzelliği onlardandı denilebilir. biraz fazla kafa salladık sanırım. boynum kopucak gibi:(

utkucum gelemedim kusuruma bakma her konserimize geliyorsun ama ben bunu yapamadım malum derslerden dolayı ama duyduklarım beni mutlu etti çoşturmuşsunuz milleti daha da devam diyorum..

konser güzeldi :)
pogoyu başlatarak ortalığı birbirine katıp oradan kaçtım her seferinde :)
pogoyu başlattık ve keyifle izledik :)
süperdiniz, başarılar :)

konser cidden güzeldi kutluyorum tüm black tooth ekibini, pogoya el sürmemiş ama en önde kalmayı başarabilmiş biri olarak mutluyum...
Onur sen türünde muhteşemsin ve çok iyilerle çalışıyosun umarım bu durum hiç değişmezde hem sen mutlu olursun, hemde böyle bi forumda polemik yaratan bilmem kaç kişinin gözüne falan girer bu durum çomak falan olarak

~buraya yazan herkeze cok tessekkur ediyorum! :twisted:

~ konserde bu kadar PANTERA sevenleri gormek harikaydi... :twisted: sizlere soz veriyorum sarki listelemize daha cok PANTERA ekleyecegiz... 3 ayda anca bu kadar yetistirdik :x

~ ODTU SENLIKLERI'ne Tuna abimizin is sorunu cikmazsa KESINLIKLE cikiyoruz... o zamana kadar yetistirecegiz sarkilarimizi...

~4 ayri kamerada goruntulerimiz var, bir ara cdye cekecegiz

~~~ KONSERE GELEN HERKEZE COK COK TESSEKKUR EDIYORUZ... harikaydiniz... sizlerle bu sekilde iletisimde olmak harikaydi, gerci ikinci yarida sesleri kismak zorunda kaldik, uyarilar geldi, ses cok yuksek diye :twisted: onu ayarlamak icin ve Utku kardesimizinde belirtigi gibi akoru degistirmek icin arayi verdik.. fakat bence bu ara lazimdi, onde duran 3 kisi yere yuvarlanmisti :LOL: alican kardesimizde nerdeyse bayilmisti, uzerinde ayak izleri vardi :LOL:

:twisted:DTU SENLIKLERINDE, DAHA UYGUN BIR SAATTE GORUSMEK VE YINE ORTALIGI YAKMAK DILEGI ILE.... cok saolun, gorusuruz... :twisted:

TO SEE
TO BE
CANNOT BE THOUGHT...
IN TURN..
YOUR'E MAKIN' US...
F~~~ING H :twisted: S T I L E ! ! !

Mike demiş ki:
abi sahnede çok iyidiniz ama anlamadığım bişey sorucam...sahnenın sağ köşesindeki şapkalı arkadaş napıodu???anlıamadım...

O şapkalı arkadaş grubun teknisyeni olmaktadır :D Bu arada herkesin beklediğinden çok daha iyiydik. Darısı daha büyük konserlere işallah. Gelen ve bizimle birlikte Biziz'i sallayan tüm vulgar insanlara teşekkürlerimizi sunuyorum. Bir dahaki konsere -odtü büyük ihtimalle- herkesi bekliyoruz tekrar..

Geri