Black Tooth (Tarz?)Şehir?

PRONTO demiş ki:
bu süper gruptan hala alacaklıyım kamuoyu önünde açıklıyayımda insanlar gerçeği öğrensin, nerde arjantinim nerde siyah dişim kardeşim ;) olmuyor böyle ama

15 Nisanda Siyah Diş için Saklıdayız

valla her konserde açıyoruz bi siyah diş :) bekleriz bu sefer birlikte içeriz..

BLACK TOOTH Nisan ayı Konserleri

1. 15 Nisan X-Ray Metal Fest 1 // Saklıkent / ANKARA

2. 24 Nisan Hacettepe Rock Festivali 3 // Beytepe Kampüsü / ANKARA

3. 29 Nisan Hefty Gigs // Biziz Rock Bar / ANKARA

PREMATURE BOY :
Aslında bahsettiğin konu bizide rahatsız ediyor desem yeridir. Öncelikle açılan bayrağın hani bizim elemanlarla veya grupla alakası yoktur aslında o bi bayrak da değildir ve bir nevi Amerikan iç savaşındaki tarafların sembollerinden biridir ve bu müzik türü Amerikanın güneyinden çıktığı için ve bu işarette orayla özdeşleştirildir için sanırım izleyici arkadaşlar hani bizi desteklemek adına böle bir şeye giriştiler ki bu sadece 2 konser de başımıza geldi ilki ROCK STATION festivalinde hatta sahneye açmam için attılar bende açmadım arkadaşlara saygısızlıkda yapmamak için o arkadaşlara geri iade ettim, ikinciside İstanbul da oldu ki bunda da PanterAkay lakaplı bu tarz müziği çok seven İstanbullu bir arkadaş yine kendince destek olmak için açtı sonra onu yine İstanbuldan tanımadığımız bir arkadaşta eline alıp sahnede tuttu ama şimdi böle bir durumda hadi in aşşağı bırak o flamayı da denmez ki......herkezin eğlence anlayışınada saygılıyız ama gerçekten çok da hoş bir şey değil ama lütfen bu konu bir polemik noktasına ya da hele hele Amerikan yanlılığına falan sokulmasın bizle bir alakası yoktur olamaz da. Biraz da bu şuna benzio mesela barışarock festivalinde sahnede gruplar çalarken nebiliyim bir takım çevre örgütlerinin , toplum hareketlerinin, derneklerin flamaları falan sallanıo hatta sahneye çıkan seyirciler ellerinde sallıo bunu hemen bu grup Green Peace üyesi ya da DISK üyesi falan gibi algılamak ne kadar yanlışsa bu da bu kadar yanlıştır ama tekrar ediorum kesinlikle haz aldığımız bir şey değildir hele biz konserlerde Türk bayrağı asarken kostümlerimizin üstünde Türk bayrağı bulunurken.....Hassasiyetini anlıorum ve bizde aynı hassasiyetle davrandığımızı bildirmek istiorum ama lütfen polemik konusu haline gelmesin çünkü bizde sahnelere daha alışkın bir grup değiliz zamanla çözülecektir bu konu çünkü heryerde dile getirioruz
Teşekkürler

Dimebag anma konseri olayı harika bir haber, tebrik ederim, gurur duyduk. :D Ama taa Texas'a kadar gidip konser vereceken hani araya bir de İstanbul konseri sıkıştırma durumunuz da var mıdır? ;) :LOL:

Extacy617 demiş ki:
Black Tooth un amerika turnesini dergilerden okuyup öğrendim ve bir Türk olarak gurur duydum çok çok tebrik ederim....

tarzınızı pek sevmem ama bende okudum o haberi eğer gerçekten öyle birşey olcaksa şunu söylemek istiyorum

albümünüz yokken Amerika ya gidiyorsunuz peki albümünüz olduğunda nereye gideceksiniz :D (yanlış anlamayın kötü bir amaçla yazmadım)

Başarılar

Sevgili SOUND 666, evet haberler gerçektir. Eğer arzu edersen BLACK LABEL SOCIETY nin Offical Myspace sayfasında da konserin afişini ve ismimizi görebilirsin....Yine Southern Rock Society içinde gerçekten yer alıp almadığımızı öğrenmek istersen aşşağıda linkini veriorum dev isimler ile aynı sayfada resmimizi görebilirsin.Eğer istersen RITA HANEY nin mailini de verebilirim ya da Southern Metal Confedaracy nin hatta radyoların adreslerinide..........eğer gerçekliklerinden şüphe duyuyorsan. ( Bu arada bunları kesinlikle, kötü bir niyetle tartışmak falan yazmıyorum ;) yanlış anlama )

http://www.myspace.com/blacklabelsociety

http://www.southernrocksociety.com/

Bu arada SOUND 666, adamım yani benim gerçekten algılayamadığım çok garip bir nokta var ki o da neden Türkiye de albüm çıkartmak bu kadar önemli ??? Bana lütfen biri bunu anlatabilirmi harbiden çok sevinirim, yani albüm çıkartınca neler oluyor. Bir anda meşhurmu olunuyor ya da yurt dışında veya yurt içinde patlamamı yaşıorlar walla ben o kadar ama o kadar çok metal grubu biliorum ki albümleri sahibi; hatta hatta bir çoğunun 2 tane var ama bu onlara ne kazadırdı çocuklarına gösterebilecek bir hatıradan başka. Kariyer mi HAYIR, başarımı HAYIR, paramı KESİNLİKLE HAYIR, bugün bir metal albümünün Türkiye de ki satış rakkamı nedir ki ? 2000 satarsa süper deniyor. hadi bilemedin 3000 satsın yani, bu satış zaten gruba maddi yönden hiçbir şey getiremiyeceği gibi başarı yönünden de malesef çok bir şey katamıyor. Ha bu demek değil ki biz albüm çıkartmaya karşıyız....HAYIR, bizde elbet bir albüm çıkartacağız ama bizde bilioruz ki ülkemizde son aynı son :( mühim olan Metal grupları için artık bizce yurt dışı olmalı, Avrupa zorlanmalı, Amerika zorlanmalı. Bugün BLACK TOOTH un 30 yakın bestesi mevcuttur, düşündüğün zaman 3 tane albüm çıkartabilirdik, bu albümleri yapmak için tekliflerde aldık ancak biz kendi adımıza en iii olanı yapmaya çabalıyoruz, kimseye birşey ispat etmeye değil. 5 - 10 kıytırık parça ile kötü bir albüm yapıp yurt dışından geri çevrilmektense hiç yapmamak bizce çok çok daha iyi ve zaten inanın arkadaşlar yurt dışında da albüm olayını ipleyen yok. Grubun iyi olduğunu gösterecek kriterleri görmeleri yetiyor ve artık zaten MÜZİK EXPERT2 i durumunda insanlarda mevcut olduğu için bu çokta zor olmasa gerek.BiziM gözlemlediğimiz kadarıyla da albümün en baş kriter olarak gösterilmesi olayı da sadece Türkiye de var.
Biz albümlü ya da albümsüz yolumuza sonuna kadar devam edeceğiz ve ALLAH nasip ederse de başarılı olacağız.

KONSER KONSER KONSER!

Black Tooth Nisan Sonu Konserler

XRAY.jpg

Hacettepe%20Poster.jpg

hefty3-1.jpg

*Bu arada, kesinlesen bir Eskisehir konserimiz var 20 Nisan'da: 2 Eylul Kampusunde Acik Hava konseri Afisi geldiginde sapalaklarim buraya.. :x

bir konserinize gelmek isteriz kasatura olarak hatta mümkünse umarım bir ara bizimle konsere çıkmayı kabul eder misiniz bilmem de birlikte bir konser vermek isteriz gerçekten saygılar

Tabiki nedemek herzaman destekleriz sizi arkadaşlar. Bakın 24 Nisan da HACETTEPE de var saat 16.00 da falan, yaş sınırı da yok bekleriz muhakkak gelin. Bilet fiyatlarıda çok çok uygun. Günlük bilet 4 YTL

downender demiş ki:
Tabiki nedemek herzaman destekleriz sizi arkadaşlar. Bakın 24 Nisan da HACETTEPE de var saat 16.00 da falan, yaş sınırı da yok bekleriz muhakkak gelin. Bilet fiyatlarıda çok çok uygun. Günlük bilet 4 YTL

24 nisanda ordayız Tuna abi sonunda adam gibi rahatca gelebilecez "Black Tooth"'a diğer konserlerdede başarıar..

Bugün Saklıkentteki konserde ankaranın ve türkiyenin en Southern grubuna başarılar dilerim!

Hepinize bol şans!Hepinize selam olsun!

(yolcudaki konserimiz dolayısılığıyla katılamıyacağım hepinize yürekten sevgiler!)

NOT:

Bunu Heavy metal tr'a da yazmıştım olurki görmezseniz diye yeniden ekledim

HELL YEAH!

Geri