Black Tooth (Tarz?)Şehir?

deathmetalman demiş ki:
gerçi texas da çok ilgi görüp(kii 4 konser olacakmış galiba??)buralar sizi kesmez ama.....??

ESTAÐFURULLAH! 8O

Butun yorumlar icin cok tesekkurler!
Bu arada.. Hacettepeyi kutluyorum 4/4'luk bir konserdi
Fici birasi, sahne, oldugu alan.. ve gelip COK guzel vakit geciren herkez inanilmazdi! Yarin tekrar sinav sonrasi bira standini taciz etcem :deli

gorusuruz! :twisted:

bide "IRON CLAD" çalsanız hoş olurdu ama sahnede vakit azdı...Olsun yinede o günlük doyduk kendilerine!

29'unda Galiba Yolcu in Rock 'da konserimiz var...Ordan erken çıkarsam BİZİZ'e uğramayı düşünüyorum...

Evet Arkadaşlar 29 Nisan Pazar günü saat 6 da Tunalı BİZİZ BAR da olacağız, gelmek isteyen tüm arkadaşlara duyurulur. Bütün yorumlarınız için çok çok teşekkürler.

muhtesemdii muhtesemdii cok guzeldiii.blacktootha dicek laf yok ztn. tekrar cok tesekkur ederim sixteen icin. :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :icelim :icelim :taptim :taptim

Ah ah hala konserin etkisinden çıkamıyor insan :D güzel bir sahne harika bi seyirci daha ne olsun.. Aslında orada bi kaç pop grubu elemanı vardı koşup onların üstünde zıplamak isterdim ya da onları o pogo nun tam ortasına bırakmak isterdim ama işte sahneden beceremedim :evil:

HangNaiL demiş ki:
Ah ah hala konserin etkisinden çıkamıyor insan :D güzel bir sahne harika bi seyirci daha ne olsun.. Aslında orada bi kaç pop grubu elemanı vardı koşup onların üstünde zıplamak isterdim ya da onları o pogo nun tam ortasına bırakmak isterdim ama işte sahneden beceremedim :evil:

eheh gereğini yaparız.Utku 8)

Orhan'nın burnu işallah yakında düzelir daha nice pogolara 8)

Biziz'e gelmeye çalışıcam işallah...

DoomHammer demiş ki:
HangNaiL demiş ki:

Mesaj alınmıstır Şeref dedektörler son seviyede calısmaktadır pazar günü yine yıkıcam ortalığı :twisted:

visual_silencer demiş ki:
DoomHammer demiş ki:
HangNaiL demiş ki:

Mesaj alınmıstır Şeref dedektörler son seviyede calısmaktadır pazar günü yine yıkıcam ortalığı :twisted:

Ok dir orhan ben yoksam dağıt anasını satıyım ortalığı :twisted:

29 unda biziz ,ikiz kuleler gibi olsun :D zaten gelioduk tuna abi sende çairdin daha bi coşarak gelioz şu anda:D:D sallayin ortaliği herzamnki gibi en önde kafa sallayanlar arasindaoluruz olduk olucaz.. saygilar başarilar...

-----------İnfradarK------------

uzun zamandır adını duyduğum ama dinleyemediğim grup. salı günü hacettepe de dinleme şansı buldum sonunda ve çok beğendim. hayvan gibi bi sahne performansı. akıllara zarar vallaa:) tebrikler...

Geri