The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

Tebrik ediyorum hepinizi !
Ben birsey istedim sizden,hala almadim!
Bu konuda dargin oluyorum !
Uzun zaman oldu konusamadik,ama haberlerinizi bekliyorum :!: :twisted:
Basarilar !

silent_guitar demiş ki:
ben dememiş miydim size "yapacakasınız" diye.
işte oldu sonunda.sizleri tebrik ediyorum arkadaşlar ve başarılar diliyorum Bursa'da!
sevgiler...

Teşekkür Ederim 10urm Sağolasın... Taşı toprağı değil de iskender'i güzel :LOL:

Bursa için diyeceğim şu ki ; organizasyondaki arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Gittiğimizde çok sıcak karşılandık , Ankara insanını sevdiler bizde onları :LOL:

Herşey hazır umarım beste yetişir , tek isteğim o :roll:

Sevgilerimle & Saygılarımla ;)

konserde yine: iced earth,megadeth,metallica,hammerfall,godsmack,sentenced,ironmaiden coverları olacak ve gitaristimiz yetiştirebilirse 1 de beste calıcaz sanırım... ankaradan Bursa'ya gitmek zor bir izleyici olarak ama Bursa'lı arkadaşların haberi ola...

evet arkadaşlar çok az kaldı bursa uludağ üniversitesi şenliklerine...
grubumuz şenliklere hazır durumda...
geldıgımız de ankara'ya yolcu da bir konser organızasyonu söz konusu...
ayrıca ankara grupların dan deja vu da bızımle bırlıkte aynı sahneyı paylasacak...
bu arada tşk anılım...
haklısın herkes kendi işini yapmalı...
100 metre olayını da artık hatırlatmasan diyorum !

Bursa'yı yıkmaya geliyoruz. Sen merak etme, bi ANKARA grubu olarak Metaroth ' u aratmayacağız. Ayrıca RockRepublicte Başarılar Dileriz. :twisted:
:metalhead

Merhabalar Arkadaşlar ;Bursa'da Bugün Bi Şenlik Alanı Gezisi Yaptık da Tahminimden Daha Güzel Bi Panayır Olmuş Burası :LOL:

Sahnede Güzel Olmuş...Şu Anda Sevindiğim 2 Şey Var 1'i Cem Köksal İle Aynı Sahneyi Paylaşmak Olacak 2. De Sporla İlgili Buraya Yazarak Forum Dışı Konuşmak İstemedim Yeri Değil...Anlayan Anlamıştır Zaten ;)

Bol Şans

Dostlar biz geldik :!:
Çok güzel anılarımız oldu orada,herşey güzeldi bence :!: Ankara lı gruplar arasındaki yardımlaşmanında yeri büyük tabii ki :!:
Fakat ben anlatmayayım,sözü Emraha bırakacağım :!:
Cream,senin sözünü tuttuk merak etme fakat Olay Tv ye ulaşmamız gerekli o nasıl olacak Emraha sormalısın :!:
Ben Bursayı sevdim özelliklede bize yakın olan ve isimlerini vermeyeceğim bazı şahıslara çok çok teşekkür ediyorum :!:
Kankamada buradan selamlar :!:
Biz sizleri çok sevdik,biliyoruz sizde bizleri sevdiniz :!:
The Diyv Bless Us :!: :metal :icelim :twisted:

Bursa konserinden görüntüler...
phto00807im.jpg

Bronx:Diğer resme ışık verip,rengi açtıktan sonra yollayacağım ;)
görüşmek üzere...

Benim Çok İyi Çıktığım Nadir Fotoğraflardan...Burada Gerçekten Zevk Alarak Çaldığım Belli Beah ;)

Konser Çok Güzeldi

phto00540ay.jpg

Konserle İlgili Düşüncelerimi Bi Ara Yazacağım...Süperdi 8)

phto00640sp.jpg

phto00442tm.jpg

phto00556nd.jpg

phto00401lr.jpg

phto00606tw.jpg

Ve aşağıdaki fotoğrafta,müzik&etkinlik komitesi...
phto00727tc.jpg

Son bir tane kaldı,onu da bu gece veya yarın sabah ekleyeceğim.Üzerinde işleme ihtiyaç var biraz :D

oolum bursayı salladık ve geldik
en yakın zamanda geri dönelim
her kimin bi şeyi kaldıysa hbr versin gidip alıp gelelim,
artıık bursadada fanlarımız ve kankilerimiz var
herkese selamlar

ULUDAÐ ÜNİVERSİTESİ ŞENLİKLERİ KOMİTE ÜYELERİNİN YORUMLARI

Ayşegül ALP =KAPRİSLİ GRUP :)
Eren METE =ROCK EM ALL!! :metalhead
Uğur TÜFEKÇİ =you read my sadness in my eyes.....
Mücahit YOLDAŞ =SÜPERDİNİZ...
Deniz BÖBER =Abi sentenced caldınız ben daha ne diyim!!!
Gürkan KIZILCAN=Hacı sabaha kadar geyik yapmak isterdim , olmadı , kusura bakmayın...
Oytun ÖZCAN =Fast'n Fucking Furious!!!
Demet =SİZİ ÇOK SEVDİM NE OLUR TEKRAR GELİN!...
Tevhit =İzmir Bostanlı ya da Bornava'ya Gelin Gurur Duyarız,Koparız Karşıyaka'dan Selamlar...Ayağınıza Sağlık :)
İlker YÜKSEL =Grubunuza Hem Tarz,Hem de Yanım Olarak Çok Beğendim.Başarılarınızın Devamını Dilerim...
Fuat CEYLAN =Orta Doğunun ve Balkanların Asalet Dansı Yapmasına Ön Bacak Olan Grubu Tüm Elemanları Radyo Frekanslarını Alt Üst Eden En Saf Duyguların Odağını Sorgulayan Grubumuza... YAŞASIN GRUP :)
Ufuk ÇİMENLİ =Grubunuzu İlk Defa Dinlememe Rağmen Büyük Beyeniyle Takip Ettim.Başarılarınızın Devamını Dilerim.İleride Daha Güzel Yerlerde Görmek Dileğiyle...
Deniz BOZBAÐ =Başarılar...Bol Bol..... :)
Burçak GEDİKLİ =Başarılıydı.BRAVO!!!!
Eray DİNDORUK =Master of Puppets'ı Metallica'dan Sonra En İyi Çaldığını Düşündüğüm Grup.Bu Yolda Devam Edin Arkadaşlar...Müzik Hayatında Başarılar...
Nur Seda =Sizinle Tanışma Fırsatını Bulmak Benim İçin Çok Güzeldi...Hepinizi Çok Sevdim :) Başarılar...
MİHRAP =Yağmur Hepinizin Kah kah kah!!!
GÜLSEREN =Diyv....Öncelikle Sizi Tanımanın Bu Kadar Keyif Verici Birşey Olduğunu Bilseydim İlk Şenliğimde Sizi Çağırırdım...İyiki Burdaydınız Ve İyiki Karşıma Çıktınız!!Hepinizi Çok Çok Çok Çok.... Seviyorum Walla !!
Ankarada Görüşeceğiz !!!
Sinem ŞAHİN =Dürüst Olmak Gerekirse Geldiğiniz İlk Bir Kaç Saat Sizi Çağırdığım İçin Pişmanlık Hissedecek Kadar Cehennem Azabı Yaşadım :LOL: Ama Sizi de Anlıyorum Ve Suçlamıyorum.Hatta Zaten Bir Hata Varsa Sorumlu Olarak Bunu Üstüme Almam Gerekiyor :p Konserinizde Çıkan Coca-Cola Aksaklığına Rağmen Bize Zorluk Çıkarmayıp , İşimizi Kolaylaştırdığınız İçin Ayrıca Teşekkür Ediyorum.Çok İyi Bir Grupsunuz , Tavrınızı da İlk Başta Yanlış Aktarmasanız Mükemmel Olacaksınız =) Keşke Bu Kadar Yoğun Olmasaydım da Şenlikte Birbirimizi Daha İyi Tanısaydık. Artık Başka Organizasyonlarda Görüşmek Dileğiyle...Kayıp Zamanları Telafi Ederiz... BAŞARILAR
İlker ÇAKIN =Şenlik Seçmelerini Bursa'da Stüdyoda Yapacak Kadar Azimli , Çıkamadıklarını Öğrenince Eyvallah Diyecek Kadar Alçakgönüllü , Çıktıklarını Öğrenince Türlü Kaprisi Esirgemeyen Diyv :D Konserde , Ulaşımda , Şenlikte , Yaşanan Sorunlarda Bizi Yalnız Bırakmadığınız İçin , Gidip Coca - Cola'yla Benim Yerime Kavga Ettiğiniz İçin , En Önemlisi Gelip Arkadaşımız Olup Şenlikleri Bizimle Geçirdiğiniz İçin Teşekkürler. Menajeriniz Emrah Olduğu Sürece Çok Yol Alırsınız. =)
Tekrar Görüşeceğimizden Eminim...En Kısa Zamanda...

Konser Komitesi Ana Sorumlusu
İlker
Müzik Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi

bende yorumlarımı yapayım artık... öncelikle bize bu 3 günü yaşatan bütün bursalılara,şenlik komitesine ve o inanılmaz seyircilere teşekkür ederim... ben bursada şunu anladımki metal öldü diyenler halt etmişler... metal müzik orda bizimle can buldu ve arkası da gelecek bundan eminim... daha ilk parcadan itibaren bizi destekleyen ve benimle birlikte tüm parcalara eşlik eden çıldıran,deliren, headbang yapan bursa seyircisine tekrar teşekkür ederim. ayrıca konser sonrası terli terli bizi yanına kabul edip bizimle ilgilenen CEM KOKSAL,MURAT İLKAN ve grup üyelerine de coooook tesekkür ederim... we see the sadness in their eyes ;) :metal:

Geri