Çalar Saat

Hayırlısı olsun yeni programınız. ben merak ediyorum, neden sürekli herkesin programı değişip duruyor Bornova'da ??

selam arkadaşlar..program değişkliği sürekli olunca hoş olmuyo tabi ama
bazende elimizde olmayan sebeplerle bu değişiklikler olabilio. bazısı bizim yüzümüzden bazısı bar sahipleri yüzünden oluyo
yapacak bişi yok...nese o önemli değil insan dinlemek istedikten sona izimizi bulur değil mi? ;)
nese iyi bakın kendinize byes...

selam arkadaşlar:) Programı tekrar hatırlatmak isterim izninizle :!:
Çarşamba..............BERİ(bornova)
Perşembe..............BIOS(alsancak)
Cuma ...................BERİ(bornova) şimdilik böle ama bi kaç barla daha görüşmeler devam ediyo yakında belli olur işallah ;) teşekkürler byes
ÇALAR SAAT dinlemeye devam.. ;)

slm

bir grup bu kadar barda çalıyosa iidir heralde ama ben izmir piyasasında ii arkalı grupların olduğuna inanmaktayım öle olmasa bizde bişiler yapabilirdik tabii yapınca daböle gruplar la uğraşa bilirdik neyse kafam bozuk bu konulara barlar kimlerin elinde biliyorum bu sebeple allah kolaylık versin yinede ...

inanılmaz sempatik bi vokalleri var bunların,bide bi akşam beri deydik sevgilimle,bi anda "3 doors down-here without you" başladı,baktık ki sööleyen meğersem sempatik vokalmiş:)süpp süppperr bi sesi var bu sempatik vokalin:)çok kibar bide,yanımızdan geçerken "pardon geçebilir miyim arkadaşlar" der de geçer:)çok taktir ettik,accayip beğendik..başarılarrrr:)

arkadaşlar uzun zaman sonra dün tekrar dinlemeye gelebildik sizi..malum işler güçler ama şu bi gerçekki pek ara vermemek gerekiyomuş..genel olarak canımın pek sıkkın olmasına rağmen evime acayip keyifli döndüm.ellerinize sağlık yine.. umarım yeni projelerde daha fazla eğleneceğimiz günler yakındır.. görüşmek üzere..

aha burda diğer tüm dinleyenler adına tekrar ediyorum: SİTE!.. SİTE!.. SİTE!..

arkadaşlar bi soru,mp3 koyacakmısınız siteye..yoksa biz gizli gizli çekim yapmaya devam mı edelim?

ikincisi tarihte bir hata var..12.05 diil 12 mart olucaktı. görüşmek üzere

selam arkadaşlar nasilsiniz işallah? hımm BİOS da çalarken bir kayıt yaptik geçenlerde ama daha elimize geçmedi yaklaşık 10 11 parça var..tam hangileri var hatırlamıyorum..nese elimize geçer geçmes siteye koyucas ok teşekkürler iyi bakın kendinize ;) ÇALARSAAT dinlemeye devam:p

ÇALARSAAT OOZE BAR DA...........

Arkadaşlar Programın son halini bi hatırlatayım istedim...!
ÇARŞAMBA :BERİ BAR
CUMA :BERİ BAR(9:30-01:30)
CUMA :OOZE ROCK BAR (02:00-04:00)
PAZAR :TERMİNAL (9:30-01:00) şimdilik böle teşekkürler..
saglıcakla kalin ÇALAR SAAT Dİnlemeyee devam ;)

PAZARTESİ BERİ BAR DA ALTERNETİF ROCK PARTİ:::::::::11.NİSAN

selam arkadaşalar..
PAZARTESİ günü yani 11 NİSANa tekabül ediyo,BERİ BAR da ALTERNATİF ROCK PARTİ var.. 7 grup çıkıcak sanırım(ÇALARSAAT,DETONE,ANEMİ,ALİVE,REPERTUAR DOGS,IN PROGRESS,ÇİRKef) herkesi bekleris.. teşekürler..

Geri