Çalar Saat

samwise demiş ki:
Hem Serhatin hem de Serkanin gidisine uzuldum, ikisine de muzik kariyerlerinde basarilar dilerim.
Calarsaati bu sezon dinleyemedim ama eminim ki eskisinden cok daha iyisinizdir. Yeni grup elemanlarina basarilar dilerim...

Samwise ne zamandır görünmüyordun hoş geldin....dungeon dan ayrıldığımızdan beri kaybolmuştun sende....neyse dinlersin sen de umarım bi ara ben gene şöyle bir programı hatırlatayım

çarşamba-perşembe-cumartesi (bugün hariç) ooze...
cuma-pazar beri

Top nasıl oynanır bu hafta göstericem sana kardeşim :p...Bir şu Here With Out You meselesinde sanırsam yalnış anlaşıldım.İtihar edersiniz demekle çok iyi çaldığınızı anlatmaya çalıştım ama Görki bu tabi ...Her daim yalnış anlayabilir. :) Neyse beyler, sizleri seviyor ve sayıyoruz ,başarılarınızın devamını diliyoruz (ayyyyy ne klasik oldu bu yaa) :p :p :p

calarsaatgitar demiş ki:
KANJ demiş ki:
heheh ... Osman'nın şu ''dedikodu'' parçasını yorumlayışı 10 numara.... :LOL: repertuara dumanın yeni albümünde katmayı düşünüyor musunuz abilerim.. sakın diğer amatör gruplar gibi ne dumanı ya onlar bizim parçalardan çalsınlar muhabbetine girmeyin ... :mrgreen:
beriye sığamama gibi bi probleminiz vardı sanırım.. 8O ooze size iyi gelecek başarılar.. ;)

seni kendime sakladım adlı şarkıyı çalacaz yakında....başka parçalar da hızla geliyor...repertuarın tamamına yakınını değiştireceğiz.....çok sıkıldık aynı şarkılardan çünkü....

Ooo Harika O Zaman.. Sizin repertuara bu parçalar çok yakışacak...Sahne Hayatınızda Bol Başarılar... :arrow:

geçen sene bizim okulun bahar şenliklerinde gördük çalar saati(OMU)...ilk defa orda izlemiştim...güsel ama canlı performansları da iimiş...seneye bi daha getircez umarım rock kulubu olaraktan...

thermopylai demiş ki:
geçen sene bizim okulun bahar şenliklerinde gördük çalar saati(OMU)...ilk defa orda izlemiştim...güsel ama canlı performansları da iimiş...seneye bi daha getircez umarım rock kulubu olaraktan...

Evet Samsun da çalmak çok keyifliydi...Öyle 5-6 bin kişi görünce karşımızda bizde baya gaza gelmiştik çok keyifli geçmişti gece....Daha sonra da ordaki arkadaşlarla da muhabbet bir o kadar keyifliydi....hepinize çok selamlar.....

Çalarsaat çok ii bi grup hele bi gitaristi var adı görkem oohoo... Bi solo yapıyo bi ritm atıyo sormayın! (Görkem öle de dedi walla..:p ) Çoğu zaman gelir giderim (Pardon gideriz..) Hep aynı şeyler..Şaka bi yana yine de dinlerim, dinlemek hoşuma gider,canlı müzik dinlemenin keyfinin ayrı olmasının yanısıra, ii müzisyen olmalarının elbetteki buna sebep olduğu kanaatindeyim.. Hepsinin yeteneklerinin bi o kadarda müzik deneyimlerinin yeterli olduğunun ve artık bi takım doyumlara da eriştiklerinin farkındayım. Benim düşündüğümdende daha yaratıcıdırlardır ve ii işler başaracaklarını umuyorum..Bu yolda ilerlemeye devam.. Repertuara konacak yeni parçaları da merakla bekliyorum bakalım nasıl olacak..?Sevgiler,saygılar.. :)

bluespark demiş ki:
Çalarsaat çok ii bi grup hele bi gitaristi var adı görkem oohoo... Bi solo yapıyo bi ritm atıyo sormayın! (Görkem öle de dedi walla..:p ) Çoğu zaman gelir giderim (Pardon gideriz..) Hep aynı şeyler..Şaka bi yana yine de dinlerim, dinlemek hoşuma gider,canlı müzik dinlemenin keyfinin ayrı olmasının yanısıra, ii müzisyen olmalarının elbetteki buna sebep olduğu kanaatindeyim.. Hepsinin yeteneklerinin bi o kadarda müzik deneyimlerinin yeterli olduğunun ve artık bi takım doyumlara da eriştiklerinin farkındayım. Benim düşündüğümdende daha yaratıcıdırlardır ve ii işler başaracaklarını umuyorum..Bu yolda ilerlemeye devam.. Repertuara konacak yeni parçaları da merakla bekliyorum bakalım nasıl olacak..?Sevgiler,saygılar.. :)

Sanırım arkadaşı tanıyorum ...... Ama kim olduğunu çıkaramadm şimdi.....kendisine sulu başlayıp ciddi biten övgülü mesajı için teşekkür ediyoruz efennmm.

be yourself osman nın ses rengine de çok uygun bi parça...güzel tercih olmuş...grup başarılı zaten daha ne isteriz......son ooze programında baya iyiydiniz arkadaşlar devamını dilerim....

muamma

seni kendime sakladım...ilginç... parça oldu çıkalı 2.5 ay daha yeni mi karar verildi çalınmaya ..biraz garipsedim...dumanın son albümünü dinlemek lazım önce..bu kadar beklemek???fikir kime ait acaba..olsun hayırlısı bence bu kadar beklemeyin parça seçerken kaldırmak lazım kafayı biraz ...aynı parçalar.. aynı tonlar...değişmek değişmeyen tek şey olmalı yoksa nasıl ilerler insan??????seni kendime sakladım hala muamma????:) :)
özgüre tapıyorum..ne bateri çalıyo adam be...

Re: muamma

arecden demiş ki:
seni kendime sakladım...ilginç... parça oldu çıkalı 2.5 ay daha yeni mi karar verildi çalınmaya ..biraz garipsedim...dumanın son albümünü dinlemek lazım önce..bu kadar beklemek???fikir kime ait acaba..olsun hayırlısı bence bu kadar beklemeyin parça seçerken kaldırmak lazım kafayı biraz ...aynı parçalar.. aynı tonlar...değişmek değişmeyen tek şey olmalı yoksa nasıl ilerler insan??????seni kendime sakladım hala muamma????:) :)
özgüre tapıyorum..ne bateri çalıyo adam be...[/qu

diğer grup elemanlarının gelmesini beklediğimiz için şarkı yapmıyorduk artık hızla şarkılar değişecek dediklerine tamamen katılıyorum....Yani elde olmayan sebepler vardır....
Ayrıca hala köprüaltı çaldığımızı gözönünde bulundurursan seni kendime sakladım daha yeni kalıyor tabi...bir kaç şarkı ismi söylersen belki fikir verir...

Feeling demiş ki:
calarsaatgitar demiş ki:
calar saat cumartesi ooze bardadır artık duyurulur repertuar a
reason
be yourself
seni kendime sakladım
adlı parçaları ekledik.....eylemlerimiz devam edecektir....

Efendim, sevgili arkadaşım çalarsaatgitar a burdan seslenmek istiyorum, İzmir'den gelin buralara, konser verin, sonra geri dönersiniz memleketinize.. Özledik müziğinizi efem..
Yeni eklentileriniz repertuarınıza renk katmıştır eminim..
Saygılar..

ayarla bir konser be feeling gelelim ankaraya......

pazar günü gerçekten çok keyifliydi.hey you y calarken kendimden geçtim.sanki beride değildimde boş bir sokakta yağmurun altında tek başıma yürüyordum.mükemmeldi.vokal süper.serhat abi bir numara.ona tapıyorum.

pazar günü kargonunda cıkması renk kattı geceye.keşke kargodan sonra biraz calsaydınız be abi.kaçıp gittiniz hemen.olmadı yaw. zaten geç geldik beriye fazla dinleyemedik.gerçi bir tek hey you yu canlı dnlemek için bile gelinirdi :D

cavo demiş ki:
pazar günü gerçekten çok keyifliydi.hey you y calarken kendimden geçtim.sanki beride değildimde boş bir sokakta yağmurun altında tek başıma yürüyordum.mükemmeldi.vokal süper.serhat abi bir numara.ona tapıyorum.

pazar günü kargonunda cıkması renk kattı geceye.keşke kargodan sonra biraz calsaydınız be abi.kaçıp gittiniz hemen.olmadı yaw. zaten geç geldik beriye fazla dinleyemedik.gerçi bir tek hey you yu canlı dnlemek için bile gelinirdi :D

Hey you çalarken bende geçiyorum kendimden genelde...ama sanırım farkında değilsin artık serhat abi grupta yok ...ya serhat abi sandığın başka birisi var yada öylesine söyledin bilemiyorum....Çalar saat artık özgür ve mustafa yla yoluna devam ediyor..

Feeling demiş ki:
calarsaatgitar demiş ki:
Feeling demiş ki:
calarsaatgitar demiş ki:
calar saat cumartesi ooze bardadır artık duyurulur repertuar a
reason
be yourself
seni kendime sakladım
adlı parçaları ekledik.....eylemlerimiz devam edecektir....

Efendim, sevgili arkadaşım çalarsaatgitar a burdan seslenmek istiyorum, İzmir'den gelin buralara, konser verin, sonra geri dönersiniz memleketinize.. Özledik müziğinizi efem..
Yeni eklentileriniz repertuarınıza renk katmıştır eminim..
Saygılar..

ayarla bir konser be feeling gelelim ankaraya......

Organizatör Feeling emirlerinize amadedir efem, naçizane önerinizi göz önünde bulunduracağım.

Odtü şenlikleri olabilir mesela.....ama daha çok var....

Geri