Çalar Saat

Egzekite teknik vokal ak mouvman pou kominike atravè santiman e karakterizasyon nan yon peryòd, estil e kilti patikilye.
görkemcim çok faydalı tavsiyen için teşekkür ederim..artık bu konuya çok hakimim ama senin yorumunuda merak ediyorum hala...sence bu yoruma göre osman hakkaten teknik vokal mi?
eheueheu

grubun bir kısmı daha burada aslında silmarillion(duvarsaati aslen bascı musti oleyo).ama gorki bu konuda daha aktif.hatta aslına bakarsan calarsaatgitarın yazdıklarını okurken ben bile keyif alıyorum.bu adam gizli bir deha olmasın :)
...... bence osman teknik diil -kel- bi vokal.....

silmarillion demiş ki:
Egzekite teknik vokal ak mouvman pou kominike atravè santiman e karakterizasyon nan yon peryòd, estil e kilti patikilye.
görkemcim çok faydalı tavsiyen için teşekkür ederim..artık bu konuya çok hakimim ama senin yorumunuda merak ediyorum hala...sence bu yoruma göre osman hakkaten teknik vokal mi?
eheueheu

silmarillion benden yorum istemiş kendisinin bu isteğini kırmayalım işte sana yorum:

Semua kursus kesenian disusun berperingkat-peringkat iaitu peringkat permulaan, pertengahan, dan teknik vokal pengakhiran. Kursus bagi setiap peringkat akan mengambil masa selama satu semester. Bagi peringkat permulaan, pelajar akan Aysegul diperkenalkan dengan teori-teori asas mengenai bidang yang sımarık dipilih. Pada peringkat pertengahan, pelajar akan diajar menguasai jenis kesenian yang dipilih. Pada peringkat inilah selok-belok ilmu hemde cok sımarık bidang seni pilihan akan disampaikan. Pada peringkat akhir, pelajar akan diajar dengan lebih mendalam mengenai pengurusan serta penguasaan seni secara amali.

nasıl rahatladın mı? hala bir merakın varsa vokalist bir tanıdık bulup ona sormanı tavsiye ederim....

duvarsaati demiş ki:
grubun bir kısmı daha burada aslında silmarillion(duvarsaati aslen bascı musti oleyo).ama gorki bu konuda daha aktif.hatta aslına bakarsan calarsaatgitarın yazdıklarını okurken ben bile keyif alıyorum.bu adam gizli bir deha olmasın :)
...... bence osman teknik diil -kel- bi vokal.....

:elsalla osmanın kel bir vokal olması konusuna katılmamak elde değil..eheheü
bu arada forumda seninde olmana çok sevindim,etrafta normal bir grup elemanının olması güzel bir durum..(görkem deha ya hani!)
:zipla :LOL:

çalarsaatgitarcım genel anlamda sizin nerelerde çaldığınızı merak ediyoruz sen bize tam listesini yazıp verirsin umarım :fikrimvar
ve gün geçmeden gelişen ve değişen repertuarınız hakkındada sıcak haberleri forumunuza eklersen bu güzelliğin yanında bile durulmaz :elsalla
birde sen kazandığın bütün parayla neden alet ırdavat alıyosun merak ettim genç çocuksun harcasana azıcık :akıllıol ne olacak sendeki bu kişisel ve müziksel gelişim hırsı ve azmi :taptim illa her seferinde tapmak zorundamıyız sana ;) neyse canımcım haydin görüşürük :elsallaa

:kemancı

ses eğitimi :)

silmarillioncum canım bitanem... :elsalla
Vokal kordların organik lezyonlarının tedavisindetemel amaç, lezyonları ortadan kaldırıp postoperatif dönemde fizyolojik bir vibratuar patern ve normal sınırlar içerisinde ses kalitesi elde etmektir. Bu lezyonların çıkarılması sırasında derin tabakalara zarar verilmemesi ve sonuçta skar oluflumunun önlenmesi ana amaçtır. ıntrakordal submukozal enjeksiyon tekniği ile organik lezyonların diseksiyonu sırasında vokal ligaman
ve kasa en az zarar verilmesi amaçlanmaktadır.

demek istedi görkem
yani görkem diyorki temel amacından sapmamalı ses ve teknikte olsa kullanılmalı bilinsizce kafa sesi hiç kullanılmamalı çok gerekirse uzay partilerinde hoyratça harcanabilir... bu istisnai bir durum ... ama bu bilinçsizlik aksi taktirde vokal kordların yıpranmasına ve tonunu yitirmesine yol açar... :cigara
:zipla

psykhe demiş ki:
Vokal kordların organik lezyonlarının tedavisindetemel amaç, lezyonları ortadan kaldırıp postoperatif dönemde fizyolojik bir vibratuar patern ve normal sınırlar içerisinde ses kalitesi elde etmektir. Bu lezyonların çıkarılması sırasında derin tabakalara zarar verilmemesi ve sonuçta skar oluflumunun önlenmesi ana amaçtır. ıntrakordal submukozal enjeksiyon tekniği ile organik lezyonların diseksiyonu sırasında vokal ligaman

demek istedi görkem
yani görkem diyorki temel amacından sapmamalı ses ve teknikte olsa kullanılmalı bilinsizce kafa sesi hiç kullanılmamalı çok gerekirse uzay partilerinde hoyratça harcanabilir... bu istisnai bir durum ... ama bu bilinçsizlik aksi taktirde vokal kordların yıpranmasına ve tonunu yitirmesine yol açar... :cigara
Yani bu kadar açıklamadan sonra eğlenmenin vakti gelmiştir umarım.Hadi gösterin kendinizi oggghh oghh sağdan soldan.Ne bu arkadaşlar yaa bırakın şimdi bunları müziğin evrenselliğini konuşalım... :)

psykhe demiş ki:
çalarsaatgitarcım genel anlamda sizin nerelerde çaldığınızı merak ediyoruz sen bize tam listesini yazıp verirsin umarım :fikrimvar
ve gün geçmeden gelişen ve değişen repertuarınız hakkındada sıcak haberleri forumunuza eklersen bu güzelliğin yanında bile durulmaz :elsalla
birde sen kazandığın bütün parayla neden alet ırdavat alıyosun merak ettim genç çocuksun harcasana azıcık :akıllıol ne olacak sendeki bu kişisel ve müziksel gelişim hırsı ve azmi :taptim illa her seferinde tapmak zorundamıyız sana ;) neyse canımcım haydin görüşürük :elsallaa

:kemancı
şu sıralar salı cuma beri de ........çarşamba cumartesi ooze dayız....beri de salı günü yakında değişecek haber vereceğim....Gelelim paramı neden alet and the ırdavata yatırdığıma....Haydan gelen huya gider amaaaan fıss şeklinde düşünüyorum....Bir de ne gezip eğlencem ben çalarken ton güzel geliyorsa acayip keyifleniyorum zaten....Ayrıca da geziyorum gene canım ondan kısmıyorum çok :) Kahinler çok gezer biliyorsun....
psykhe son kez söylüyorum bak sen iste bu interneti yakayayım komple...

MaveriCK_id demiş ki:
Dün gece Ooze deki performans oldukça iyiydi arkadaşlar..

TebrikleR ! ......

Çok teşekkür ederiz.....Daha süper olacak şarkıları değiştirdikçe biz...Ayrıca çok feci bir cover daha yaptık çok şaşırıcaksınız....şarkının eski orjinali ile alakası kalmadı....baya metal oldu....

Vay be dün gece o çok hoşuma giden (gittiği için kendimden nefret ettiğim :)) Muse cover'ından sonra birde gitarın kafa olduğunu görünce ehuhe zevke geldim :LOL:

Bundan sonra çalar saat nerde ben ordayım ulayynn :D:LOL:

not:kendimden nefret etme sebebim muse'le benim aramdaki bişey buarada :D

dogusksk demiş ki:
psykhe demiş ki:

demek istedi görkem
Yani bu kadar açıklamadan sonra eğlenmenin vakti gelmiştir umarım.Hadi gösterin kendinizi oggghh oghh sağdan soldan.Ne bu arkadaşlar yaa bırakın şimdi bunları müziğin evrenselliğini konuşalım... :)

müzik evrensel değildir ben kendisini yakinen tanırım ...çok kendi halinde evden işe işten eve bir kavramdır....Hiç öyle huyları yoktur....yalnız bu aralar çok değişti sanırım resim denilen o kötü çocukla arkadaşlık ediyor.....evet iğrenç espri de bir numarayımdır...

calarsaatgitar demiş ki:
dogusksk demiş ki:
psykhe demiş ki:

demek istedi görkem

müzik evrensel değildir ben kendisini yakinen tanırım ...çok kendi halinde evden işe işten eve bir kavramdır....Hiç öyle huyları yoktur....yalnız bu aralar çok değişti sanırım resim denilen o kötü çocukla arkadaşlık ediyor.....evet iğrenç espri de bir numarayımdır...
Hımm resim o hep öyleydi ama demekki evrenselide bozmuş haa.. Ulen bu çocuğa ne versek bozuyoo yaa..Ne zaman adam olucak bu..Bundan mağdur olanlar bir araya gelse varyaa cemiyet kurarlar yaa..Sanıyorum başıda Gamze Özçelik çekerrr... :) :) :)

Çok severiz kendilerini !..
Görkem Bey'in solo albümünü dööört gözle beklemekteyiz!!
:)

çalarsaatgitarcım sen interneti yakarsın biliyorumda fender plus usa gitarını, Marshall 100 watt 4 * 12 jcm 2000 anfini yakarmısın ondan haber ver :)
yuhhh okadar da olmaz diyosun duyuyorum o yüzden (çokta canın çekerse) yakalım bu forumu :zipla ,interneti yakacaksak bende gelirim görmek isterim tamam mı haber verirsin sen bana?
çok kocaman öpüyorum seni haydin gitarcım kendine iyi bak... :elsallaa
hala en funın benim görüyosun

BilimTekYoldur demiş ki:
Vay be dün gece o çok hoşuma giden (gittiği için kendimden nefret ettiğim :)) Muse cover'ından sonra birde gitarın kafa olduğunu görünce ehuhe zevke geldim :LOL:

Bundan sonra çalar saat nerde ben ordayım ulayynn :D:LOL:

not:kendimden nefret etme sebebim muse'le benim aramdaki bişey buarada :D

Seni zevke getirebildiysek ne mutlu bize.....

psykhe demiş ki:
çalarsaatgitarcım sen interneti yakarsın biliyorumda fender plus usa gitarını, Marshall 100 watt 4 * 12 jcm 2000 anfini yakarmısın ondan haber ver :)
yuhhh okadar da olmaz diyosun duyuyorum o yüzden (çokta canın çekerse) yakalım bu forumu :zipla ,interneti yakacaksak bende gelirim görmek isterim tamam mı haber verirsin sen bana?
çok kocaman öpüyorum seni haydin gitarcım kendine iyi bak... :elsallaa
hala en funın benim görüyosun

yakarım tabi anfimi de gitarımıda :pinokyo :) bak gel bu hafta cumartesi ooze a gör....benzin dökecem, anfiyi gitarı kendimi de yakacam şov diye...Ondan sonra alevler içinde seyircilerin üzerine atlayacam ama atlarken gözlüğümü çıkarıcam elbette, kaybolur sonra :)

nasıl istersem beklerim..
alpella mı da beklerim, albümünü de beklerim!!!
:) :)

ilk de ben alırım
hoplarım zıplarım
eğlence,heyecan,galeyan olurum kimene!!!
:)

Geri