Çalar Saat

Antibiyotik demiş ki:
çalar saatin bassçısı neden foruma girmiyor?
slm.aslında forumu takip ediyorum fırsat buldukca ama 2-3 sayfadır calarsaate ya da üstüme vazife olabilecek herhangi bir baslıga rastlamadım.üstelik,görkem zevzeklik konusunda son derece basarılı bir grafik ciziyor.temposunu bozmak istemem :)

duvarsaatçim senin çalışmalar nasıl gidiyor....bak yağmurlar başladı bu mevsime yetişir mi bizim şarkı? hadi bi yapta dinleyelim...ben sarhoş olmak istiyorum....ondan sonrada görkem in başının üstündeki elmaya ok fırlatmak.....

silmarillion demiş ki:
yaşasınnn ben istiyorumm :) :)
hemde hiç çaktırmam,sadece osmana özgüre ve mustafaya bakııınn bende ne vaarr? derim en fazla..sonrada görkem verdi derim ama anlaşılacağını sanmıyorum yinede !!!
eee ne zaman getiriyosun görkem?yoksa arkadaşımımı yollıyım alması için :p

ben onu denedim olmadı :LOL: ama erkek gönderirsen belki verir.kızlara vermiyooooo :cry:

duvarsaati demiş ki:
Antibiyotik demiş ki:
çalar saatin bassçısı neden foruma girmiyor?
slm.aslında forumu takip ediyorum fırsat buldukca ama 2-3 sayfadır calarsaate ya da üstüme vazife olabilecek herhangi bir baslıga rastlamadım.üstelik,görkem zevzeklik konusunda son derece basarılı bir grafik ciziyor.temposunu bozmak istemem :)

çok teşekkür ederim ...daha ne zevzeklikler yapcam henüz açılamadım kardeşim :)

calarsaatgitar demiş ki:
roxanne demiş ki:
duvarsaatçim senin çalışmalar nasıl gidiyor....bak yağmurlar başladı bu mevsime yetişir mi bizim şarkı? hadi bi yapta dinleyelim...ben sarhoş olmak istiyorum....ondan sonrada görkem in başının üstündeki elmaya ok fırlatmak.....

saol bea ..istersen elma da koyma :)

allah seni inandırsın hepsi seni çok sevdiğimden canım benim...sen olmasan şu caaaanım forumda kimle uğraşçam ben....:(

arkadaşlar bahsettigim kaydı kimseye veremem kimse kusura bakmasın o kadar kötü şeyler yapmışım ki ...grup beton gibi çalıyo ben içine sıçmışım resmen :(
bu kaydı imha etmek lazım kusura bakmayın....

Çalarım tabi kardeşim lakin şöyle bi durum var Osman yorulmuyor....Allah bir ses vermiş masallah bütün gece şarkı sölüyo sonra araba da eve dönerken bile barıyo avaz avaz....deli mi ne...haftada 4 gün program yapıoruz 2 yıldır sürekli bazen 5 güne çıktıgı oluyor...adamın bi kez sesi kısıldı oda şarkı söylemekten deil Fenerbahçe Beşiktaş maçında Tuncay son dakika golünü atınca bagırmaktan zedelemeşti bogazını o kadar....o da zaten bi gün sürdü ertesi gün döndü eski haline....yani kısacası bu isteğini Fenerbahçeli Tuncay' a iletmen lazım :)

calarsaatgitar demiş ki:
Çalarım tabi kardeşim lakin şöyle bi durum var Osman yorulmuyor....Allah bir ses vermiş masallah bütün gece şarkı sölüyo sonra araba da eve dönerken bile barıyo avaz avaz....deli mi ne...haftada 4 gün program yapıoruz 2 yıldır sürekli bazen 5 güne çıktıgı oluyor...adamın bi kez sesi kısıldı oda şarkı söylemekten deil Fenerbahçe Beşiktaş maçında Tuncay son dakika golünü atınca bagırmaktan zedelemeşti bogazını o kadar....o da zaten bi gün sürdü ertesi gün döndü eski haline....yani kısacası bu isteğini Fenerbahçeli Tuncay' a iletmen lazım :)

o günü biliyorum ehehehehehee

Bu arada parti mevsimine mi girdik nedir ...salı günü de parti var....fakat perşembe günkü parti biyoloji bölmünün partisi deilmiş valla ne oldugunuda ögrenemedim açıkçası çaldık gitti,artık bu saatten sonra da ögrenmenin de bi anlamı yok :)

ama bu salı günkü biyo-mühendislik partisi onu biliyorum...

ayrıca çalar saat yeni yılda 1. çinkoyu Ooze barda 2. çinkoyu Beri bar da yapacaktır...tombala yı artık o yorgunlukla nerde yapar bilemem :)

silmarillion beni aldatıyo musun sen....ne bu böyle....hem azra, hem begüm, hem su....şakalaşmalar falan....çalarsaat olmasa valla yandı bağrım olcaz...bu forum çok işlevli bişi arkadaşlar, son zamanlarda bayyaaa bi işe yaradı...kim gerçek kim sahte anlaşıldı...buna can dayanmaz....şimdilik çalarsaate düşen görevde bir orhan gencebay coverı yapmak...batsın bu dünyaaaaaaaa........

eheueheeu...psycho mu olcan kızım sen benim başıma...seninle böyle türkrock forumlarında mı konuşucaktın...bi gidiyosun bi daha forumda karşıma çıkıyosun anca :) :)
aldatır mıyım ben seni canım benim :)
çalarsaatede yazık şimdilik kalsın orhan gencebay coverı nasılsa arebesk çaldığı halde rock barda çalan başka gruplar yakında yapar...

yok yok ben orhan gencebay istiyorum hem o rock çalıyoda reklam bilem veriyo bizimkiler neden çalmasın orhan baba....millet gaza gelsin biraz....her şey kafa sallamaktan ibaret değil hayatta...."rock barlarda rakı içilsin" isimli kampanyama destek veren varsa...bana ulaşsın....

Geri