Çalar Saat

İzmir'de, ciddi ciddi gidip bir dinleyici (ya da müzisyen) olarak dinleyeceğim ender gruplardan biri. Beri'de iki kez dinleme şansım oldu, ikisinde de iyi performans sergilediler. Umarım İzmir'de, eğer düşünüyorlarsa Türkiye'de hak ettikleri yeri bulurlar. Yolunuz aydınlık olsun.

öncelike iyi eleştrileri ve güzel dilekleri için courget ve talos a teşekkür ederim. önümüzdeki hafta 8 aralık cuma günü istanbul kadıköy shaftclub ta olalcağız herkesi bekleriz arkadaşlar.

courgett demiş ki:
aman arkadaslar calar saata qotu diyen kimse yoqtur işallah bence qrup tamaiylee mukemmlel hatırlıorum beri de cıktıqı zamanları hep qiderdim dinlemeye hele zalim sarkısını calar saatten dinlememiş varsa ayip ederlerr sewqilinden ayrılan qidip bi calar saattn zalim dinlesin ya bu qadarmı qusell olurr evet arkadaslarr muhaqqaq dinleyin tavsiyee ederim duyqu butunluqu yasarsınız solistimizi aqzına salık coq ii okuoo qrubuu qtrist ve davulcularıı satenn solemioorum onlarr muazzamm yanii

Eskiden sitede türkçeyi bu kadar kötü kullananların mesajları yayınlanmıyordu sanki. Yanlış mı hatırlıyorum. Konuyla alakasız birşey yazarak yer kapladığım için özür dilerim ama katlanamıyorum. bir çoğumuz hatalı yazıyoruz ama bilerek ve isteyerek bu kadar da olmaz ki.

shaft programınız nasıldı?yeni ögrendim orada oacagınızı...ama gec oldu...shaft cok sıcak bir mekandır,içi içe herkes.dilerim iyi bir program olmustur sizin için!bu arada sizi dinlemeyeli epey olmuştu.yaklaşık 2 senedir izmirde değilim.geçenlerde yayın alanı kocaeli olan bir radyo kanalında sizden zalimi dinledim;)inanılmaz şaşırdım ve çok mutlu oldum:)hemen hemen hergün duyuyorum sizin şarkınızı...tanrı yolunuzu açık etsin!
sevgiler...

Shaft programı çok keyifliydi shaft gerçekten çok kaliteli bir bar... bugüne kadar sahne alan isimlerde çok önemli isimler ....Çalar saat bundan sonra düzenli olarak Shaft'ta program yapacak ... İlk olarak da yılbaşında Shaft' ta olacağımız haberini verelim...

Kocaeli' deki radyolarda da çalması çok güzel bir şey tabi şarkının ama zaten şarkı bütün radyolarda dönüyor şu anda......

calarsaatgitar demiş ki:
Shaft programı çok keyifliydi shaft gerçekten çok kaliteli bir bar... bugüne kadar sahne alan isimlerde çok önemli isimler ....Çalar saat bundan sonra düzenli olarak Shaft'ta program yapacak ... İlk olarak da yılbaşında Shaft' ta olacağımız haberini verelim...

Kocaeli' deki radyolarda da çalması çok güzel bir şey tabi şarkının ama zaten şarkı bütün radyolarda dönüyor şu anda......
ewt..shaft konusunda düşüncelerimiz aynı...orada sürekli acil servis'i dinliyordum...hala cıkıyorlar mı bilmiyorum.ama inanılmaz sevindimm:)hangi günler sahne alacaksınız!ilk fırsatta sizi dinlemeye gelicem ve sabırsızlanıyorum;)

arkadaşlar,bu cuma beri bardayız ertesi hafta cuma tekrar shaft'ta olacağız.Shaft programı 2 haftada bir olcak yani cuma günleri 1 hafta istanbulda olcaz 1 hafta izmirde olcaz ayrıca yılbaşında istanbul shaftclub'ta olacağız arzu eden herkezi bekleriz.saygılar.

-osman- demiş ki:
arkadaşlar,bu cuma beri bardayız ertesi hafta cuma tekrar shaft'ta olacağız.Shaft programı 2 haftada bir olcak yani cuma günleri 1 hafta istanbulda olcaz 1 hafta izmirde olcaz ayrıca yılbaşında istanbul shaftclub'ta olacağız arzu eden herkezi bekleriz.saygılar.
orda olucaz...:)(shaft'ta)

arkadaşlar o kadar uzak kalmışım ki İzmir'den Bornova'dan Beri'den.. bugün tamamen tesadüfen turkrock'a girmek geldi aklıma ve tabi kendi açtığım başlık olmasının da etkisiyle bir de Çalar Saat neler yapıyor bir bakayım dedim.. Serhat gitmiş, Serkan gitmiş ama yeni bir albüm çıkmış.. çok heyecanlandım.. daha geçen bir gün lise forumumuzda (ki oralardan kimse tanımaz sizi) sizler için efsane olmuş ama kimseciklerin bilmediği şarkılar-coverlar konusunda konuşurken sizi anmış ancak malesef dinlemek istiyorsanız Bornova'ya gitmeniz gerekiyor demiştim ama sağolsunlar artık Çalar Saat ayağımıza gelmiş.. hayırlı olsun arkadaşlar, inanın çok sevindim.. gerçi Ankara'da albümünüzü bulabilirmiyim bilmiyorum ama arayacağıma emin olun.. (albümü çoktan indirdim bi yerlerden ama size destek olmak için tabiki) lise ve üniversite forumlarımızda da sizi ve albümünüzü çoktan tanıttım.. ben üzerime düşeni yaptım yani.. ama herşeyin bir karşılığı var tabi :) sizde olaki yarın birgün Ankara'da konsere falan gelirseniz mutlaka haberim olacak bakın!! tebrik ediyorum hepinizi.. bol şans!!!

Klibimiz tekrar çekilmekte olduğu için albümün dağıtım durumunu biraz yavaşlattık...Esas patlamayı kliple beraber yapacağız ama pek çok ilde olan yerler var şimdiden...ilgin için teşekkürler.

klip hangi parçaya gelicek? zalim'e gelmemesini diliyorum.kendi şarkınız dillerde dolansın isterim ''öfken niye'' tam isabet olur ama ben ''sus'' u tercih ediyorum.basarı daim olsun, hakediyorsunuz.

''ben bir bölük komutanıyım, rütbem yüzbaşıdır.üst'ümden buyruk aldım.karsıdaki tepeyi düşmandan gün dogmadan alacagım.bu buyruk üzerine tüm erlerin donatımını saglayıp gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra, tepeyi gün dogmadan almamız gerektigini söyledim bölüğüme.saldırı başladı.ancak tepenin önünde geniş bir vadi var.bu vadinin ne kadar zamanda geçilebilecegini hesaplamama ragmen, ne yazık ki bu öngörü ve hesapta yanılmış olduğumuzu gördüm. düşmanın da umdugumuzdan da güçlü bir hazırlıgı ve inatçı bir direnişiyle karsılaşmış bulunuyoruz.ve gün dogmak üzeredir..biz aldıgımız buyruga göre gün dogmadan tepeyi ele geçirecektik.gün dogmak üzere diye bu istegimizden vaz mı geçelim?hayır, zararı yok..geç de olsa, gün de dogsa amacımıza ulaşacagız.saldırı bütün gücü ve şiddeti ile sürüyor.büyük bir yigitlikle dövüse dövüse tepenin eteklerine kadar yaklaşmış aslan neferlerin tepeyi almaları artık bir an meselesi olmuştur.güneş yavaş yavaş dogmakta, ancak yarım kurs görünümündeyken bu tepenin zirvesini ışıldatmaktadır.ancak bir kaç er, ellerindeki şanlı bayragı tepenin ışıldayan zirvesine dikerken, terlemiş alınlarına günün ilk ışıgının vurdugunu hissediyor.

işte sanatçı da, toplumda uzun çalışma ve çabalardan sonra alnında ilk ışıgı hisseden insandır.''

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

22 aralık 2006 cuma günü çalar saat shaft kadıköy sahnesinde 01:30 da canlı performans gösterecektir. ayrıca yılbaşında da shaft programına dahildir. iyi eğlenceler ...

arkadaşlar çok yakın zamanda grubun internet adresinde yapılacak olan çekilişle bir kişiyi grupla birlikte istanbula götüreceğiz.çalar saat ile birlikte bir gününüzü geçirmek istiyorsanız,kulağınız bizde olsun.ayrıca bir kaç hediyemiz olacaktır.

bir keresinde beri'de çalar saati dinlemeye gitmiştik.ardarda eye of the tiger,you give love a bad name ve sweet child of mine çalmışlardı.80ler fırtınası kopmuştu ortalıkta.ahh ahh neydi o günler? daha sonraları sweet child of mine istedik osman'dan her gidişimizde 100 kere 1000 kere ama çalmadı.istediğimiz şarkı da black metal olsa ulan altı üstü sweet child of mine işte. ordaki herkesin zevk alabileceği bir şarkı...öyle megadeth tshirtüyle sahneye çıkıyorsunuz da güzel şöyle elle tutulur şarkıları isteyince niye çalmıyorsunuz? görkeme de comfortably numb çalabilir misiniz diye sorduğumuzda tutmaz demişti.tutmasın kardeşim siz çalın ya...is this love ne mantıkla çalınıyor? ha içinde bolca love geçiyor millete gaza gelir bi bira alır bi sigara yakar diye mi cover yaptınız onu? artık iyice bi turk rock oldu repertuar.gitmiyorum da etmiyorum da izlemeye dinlemeye...

trendfuck demiş ki:
bir keresinde beri'de çalar saati dinlemeye gitmiştik.ardarda eye of the tiger,you give love a bad name ve sweet child of mine çalmışlardı.80ler fırtınası kopmuştu ortalıkta.ahh ahh neydi o günler? daha sonraları sweet child of mine istedik osman'dan her gidişimizde 100 kere 1000 kere ama çalmadı.istediğimiz şarkı da black metal olsa ulan altı üstü sweet child of mine işte. ordaki herkesin zevk alabileceği bir şarkı...öyle megadeth tshirtüyle sahneye çıkıyorsunuz da güzel şöyle elle tutulur şarkıları isteyince niye çalmıyorsunuz? görkeme de comfortably numb çalabilir misiniz diye sorduğumuzda tutmaz demişti.tutmasın kardeşim siz çalın ya...is this love ne mantıkla çalınıyor? ha içinde bolca love geçiyor millete gaza gelir bi bira alır bi sigara yakar diye mi cover yaptınız onu? artık iyice bi turk rock oldu repertuar.gitmiyorum da etmiyorum da izlemeye dinlemeye...

:D dostum sweet child of mine'ı uzun zamandır çalmıyorduk altı altı üstü sweeth child of mine dediğin şarkıyı söyleyebilmek yada çalabilmek her baba yiğidin harcı değildir 8) ben o şarkıyı söylerken en az 5 şarkılık efor harcıyorum ayrıca gecenin sonuna doğru sesim yorulmuşken istemişsen şarkıyı söylememe imkan yok çünkü istemiyeceğim bişey varsa o şarkıyı kötü söylemektir :)sanırım yaptığımız iş dışardan çok kolay bir işmiş gibi görünüyor, elle tutulur şarkı kavramı tartışılır herkesin zevki farklıdır, is this love'da tutmuyor merak etme :D bu arada sweet child of mine'ı tekrar çalmaya başladık :D eleştrilerin için saol sen yinede gelmek istemiyorsan canın saolsun.

Geri